Debatiranje z moškimi

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 05. Jul. 2011 14:27

keepsake napisal/-a: (čeprav ne štekam ravno, kako se lahko hvališ z nečim tako vsakdanjim... Ej čau, jez znam hodit, vprašanje za fante, a sem edina? :twisted: )


Exactly :biggthumpup:

Sem šla že parkrat gledat začetni post, pa mi še kr ni jasno, a se to norca dela al živi v srednjem veku, al kaj je vzrok za to njeno pisanje :D Razen če je mogoče ortodoksna muslimanka, potem bi bilo vprašanje recimo na mestu :)
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 05. Jul. 2011 16:05

^^ali pa pač še tolk mlada in ugotavlja, da fantje niso samo za lupčkanje/držanje za rokce, ampak so lih tko so-ljudje s katerimi se da fino debatirat. :D
Uporabniški avatar
Eući*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 477
Na forumu od: 8. 10. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Eući* » 05. Jul. 2011 17:46

spol ne igra pretirane vloge pri pogovoru, izmenjavanju mnenj , no mogoče so kkšne razlike med ženskami in moškimi, nasplošno pa je itak odvisn od posameznika in njegovega načina mišljenja, komuniciranja ...

tko, da tudi jaz ne razumem, kaj je namen te teme -.-

se pa tut js ful rada pogovarjaam, debatiram o usm živm in se lahko u stvari bolj poglobim, velikrat mi niso dovolj samo te plitki pogovori...in ja smešno mi je, ker to ljudje, saj pač pr men tako jemljejo kot neko filozofiranje, kompliciranje, te ne razumejo ipd. ...čeprou nekak zdej spoznavam tut ljudi, ki prou tko poglobljeno razmišlajo in se đe kej naućim zrav, tko d fajn :D
Optimist: Person who travels on nothing from nowhere to happiness. :)
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 06. Jul. 2011 8:47

Debatirat bi bilo uredu, ce ne bi bilo 90% ljudi nepoboljsljivih idiotov, ki nimajo trohice sposobnosti analize in sinteze. Men se ne da jebat z relativisti in ostalo nesnago, ki trdijo da resnica ne obstaja, samo zato ker oni nimajo mozganske kapacitete, da bi jo dojeli, ker so sposobni samo simetricnih odnosov med abstrakcijami, ne pa tudi kompleksnejsih asimetricnih. To velja dvojno za zenske.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 06. Jul. 2011 9:51

Mahagonij napisal/-a: To velja dvojno za zenske.


itak. ker ženska je polčlovek. :roll:

meni si ti fenomen. napisan dober post in potem zadnji stavek v sekundi spodbije vse kar si prej navajal. in kar direkt nate pade "idiot", ker nekako ne dojameš resnice, da je ženska živo bitje, ki je z moškim enakovredna.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
Eući*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 477
Na forumu od: 8. 10. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Eući* » 07. Jul. 2011 12:15

Mahagonij napisal/-a:Debatirat bi bilo uredu, ce ne bi bilo 90% ljudi nepoboljsljivih idiotov, ki nimajo trohice sposobnosti analize in sinteze. Men se ne da jebat z relativisti in ostalo nesnago, ki trdijo da resnica ne obstaja, samo zato ker oni nimajo mozganske kapacitete, da bi jo dojeli, ker so sposobni samo simetricnih odnosov med abstrakcijami, ne pa tudi kompleksnejsih asimetricnih. To velja dvojno za zenske.


kakšna pa je po tvojm prava resnica? zakaj bi tvoje mnenje, ki ga imaš o neki stvari blo bl resnično kot od nekoga druzga?
a se mogoče mau preveč na znanost opiraš :) kokrat se je tut že ta zmotila, spreminjala stališča itd.
npr. ti lahko prauš d je zemlja okrogla, js pravm d ni ( ni gladke površine)

in če smo že pr tem , po mojem mnenju je bolj podobno nekakšni splošni resnici je, da sta oba spola enakovredna kokr tvoje precenjevanje moškega spola . Na podlagi česa?
Optimist: Person who travels on nothing from nowhere to happiness. :)
Uporabniški avatar
Rollin #3
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 760
Na forumu od: 7. 6. 2011
Kraj: Izola

Neprebrana objavaNapisal/-a Rollin #3 » 07. Jul. 2011 13:36

ijoj eući... glej ene reči so pač res (če odmislimo filozofko vprašanje resnice, sam preden se človek loti filozofskega mislim da rabi to zastopit)

znanost je neke vrste skupni jezik. da ko se ljudje pogovarjajo se ne zgodi naprimer da bi se italjan in slovenc kregala ali je stena bianca ali bela - ko mislita isto , kot ti počneš s to obliko zemlje. zato se tudi "neznanstvenik" težko krega z "znanstvenikom", ker "znanstvenik" ga ne razume, "neznanstvenik" pa verjetno niti sebe ne, ker nima definiranih pojmov.

in ravno tako kot se strinjamo da je stena bela en divjak ki ne pozna pojma barve mu ne bi bilo nič jasno, tako ne razume vsak kakšne kompleksnejše teorije, čeprav je resnična in dokazana.

sicer malo brezveze pisat to na tale forum sam morda bo pa kakšen nori družboslovec manj na svetu zato.
Uporabniški avatar
Eući*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 477
Na forumu od: 8. 10. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Eući* » 08. Jul. 2011 14:56

no sej js se to sprašujm, do kere mere lahko veš, da je neki res, pač kje je ta meja med nečem subjektivnim, kjer so dovoljena vsa mnenja in nekim splošnim, objektivnim prepričanjem...
za velik stvari se mi zdi, da na njih lahko pogledaš na več načinov.
in kokr sm rekla, tut znanstveniki se dostkrat prepirajo okol resnice, vednost se spreminja...

to so res take stvari, o katerih se da razglabljat,...pa naj bo ta tema namenjena za to :)

drgač sm mela pa letos filozofijo pa mi je kr šla in bla ušeč
Optimist: Person who travels on nothing from nowhere to happiness. :)
Kandelaber
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 56
Na forumu od: 1. 7. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Kandelaber » 10. Jul. 2011 15:16

sirova štručka napisal/-a:^^ ja ti bogi bogi, tu se je par punc javlo, ki imajo rade filozofiranje v neskončnost, tko da poskusi srečo in jih kontaktiraj :D


Ne išem punce za filozofirat tukaj samo povem moje izkušnje. Se pa tudi takoj vpičiš in nekaj brezveze strelaš...
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 10. Jul. 2011 16:15

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 14:57, skupaj popravljeno 1 krat.
Kandelaber
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 56
Na forumu od: 1. 7. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Kandelaber » 10. Jul. 2011 17:34

Hvala pol : )
Uporabniški avatar
sleepyheadgirl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 103
Na forumu od: 30. 8. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a sleepyheadgirl » 14. Jul. 2011 22:57

keepsake napisal/-a:
blairy napisal/-a:Vprašanje za fante - deluje to tako, ali pa sem le en wierdo primer? :twisted: LP

jez bi glede na tega zadnjega smeška rekla, da se je prišla samo malo 'pohvalit' oziroma si narest reklamo
(čeprav ne štekam ravno, kako se lahko hvališ z nečim tako vsakdanjim... Ej čau, jez znam hodit, vprašanje za fante, a sem edina? :twisted: )


haha kaj pa če pove da zna hodt v visokih petah... pol je pa že bl posebna hahah :twisted:
Uporabniški avatar
Black Diamond
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 28. 8. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Black Diamond » 29. Avg. 2011 14:28

Itak, da je normalno debatirati z moškimi, ženske, ki se znajo menit le z ženskami, so ponavadi malo avšaste. :) Sploh pa - kako neki bi hodila z nekom, s komer ne bi mogla debatirati, meni je to, da se znava kvalitetno menit ena najvažnejših stvari. Drugače pa osebno imam večinoma predvsem moško družbo, moške prijatelje, tako da se po moje z njimi menim dosti več kot pa z ženskami. :) Znajo bit perfect sogovorniki, niso vsi zainteresirani le za zunanjost in telesni stik z žensko, ki jim bi najbolj pomenila seks objekt, dostim pa je, če razen poznanstev/prijateljstev upoštevamo še partnerstvo, to, da se zna menit, pokazatelj njene inteligence kot osebnosti same, ki je odločujoč, ko gre za izbiro ženske za partnerico.
~¤You¤must be¤the change¤you wish¤to see¤in the world¤.~ {Gandhi}
Uporabniški avatar
Kleio
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 86
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Kleio » 19. Sep. 2011 12:11

keepsake napisal/-a:
blairy napisal/-a:Vprašanje za fante - deluje to tako, ali pa sem le en wierdo primer? :twisted: LP

jez bi glede na tega zadnjega smeška rekla, da se je prišla samo malo 'pohvalit' oziroma si narest reklamo
(čeprav ne štekam ravno, kako se lahko hvališ z nečim tako vsakdanjim... Ej čau, jez znam hodit, vprašanje za fante, a sem edina? :twisted: )


:lol:
se čisto strinjam z zgoraj povedanim, avtorica bi rada slišala komentarje v smislu: kako si pa ti posebna! uau, to je tako kul, res si nekaj posebnega, ni veliko takih...blablabla :roll:

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov