Darilo s pomenom za njega

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 08. Okt. 2010 11:59

Sej spodnje perilo je uporabna zadeva :D

Pa pomoje je tud odvisno, kako pogosto drugače uporabljata kostume in igračke v postelji...če enkrat tedensko, najbrž ne bo navdušen nad novim kompletom, če pa kaj takega še ni doživel pa......top darilo :D

Se pa ne morem strinjat s tabo, da bo tipo razočaran, ko ga za rojstni dan pričakaš v tem:
Slika

PA recimo, da ni samo kostum, ampak kupiš še flašo viskija, vina ipd, skuhaš večerjo in mu cel večer strežeš takole oblečena.....seveda iz besednjaka za tisti večer izbrišeš besedico "ne" in mu pustiš, da izživi svoje fantazije :D

Dvomim, da bi se kdo pritoževal, ker ni dobil super duper uporabnega telefona, igrice ali kaj podobnega in ker zadevica ni uporabna za nič, razen za....najlepše :wink:


PS Uporabno darilo mu lahko kupi kdorkoli (brat, sestra, prijatelj, sodelavec), kar pa za malo drugačna darila ne moremo reči :wink:
Zadnjič spremenil barbie_girl_85, dne 08. Okt. 2010 12:02, skupaj popravljeno 1 krat.
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
Bibonka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 18. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Bibonka » 08. Okt. 2010 12:01

Ja, to sem mislila barbie_girl_85 pa si ti malo lepše opisala :)
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 08. Okt. 2010 12:03

Saj same poznate svoje tipe.Sama se tega ne bi lotila, ker se nočem počutiti kot kurent za pusta in nesproščenost ni ravno za v posteljo ane :wink:
The world is as you are.
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 08. Okt. 2010 12:10

Pri obdarovajnu ni prostora za sebičnost :wink:

Sicer pa....imaš prav. Če bi se ti v tem počutila nesproščeno, pač ni zate in tvoj tega ne bo doživel.
Nekatere od nas pa take zadevice "podžgejo" in so več kot uporabne :D

Tko da, tiste punce, ki se v tem in podobnem počutite nesproščeno, tega ne prakticirat, ostale pa....uživajte :D
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
kittyCAT00
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 31. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a kittyCAT00 » 22. Nov. 2010 11:28

Žiujo,mene pa zanima kaj mislite o tem darilu: bon za bigbang (želi si nekaj in tega mu glih nemorm kupt,bi mu pa pomagala pr tem), medwedek me2you,ter kakšna bonbanjera.. ?
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 22. Nov. 2010 11:35

^^povečaj bon za bigbang na račun medvedka in bomboniere... :D
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 22. Nov. 2010 11:44

Jochie napisal/-a:^^povečaj bon za bigbang na račun medvedka in bomboniere... :D


Tole... ;)
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 22. Nov. 2010 11:47

Se strinjam. Še (nekatere) punce ne maramo medvedkov, kaj šele fantje :D Če je sladkosned se ne bo branu kake čokolade, bomboniere so pa kr neki (predrage za količino :D)
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
alexxa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 19. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a alexxa » 22. Nov. 2010 11:56

Še ena, ki se strinja... Pust medvedke (js bi mogoče bla edino vesela obeska za ključe) in povečaj bon za BB, pa kupi najljubšo čokolado in to je to. Verjem, bo bil res bolj vesel kot bona za nevem, 20€, medvedka v vrednosti 30€ pa bonboniere za 10€...
... xoxo
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 22. Nov. 2010 12:36

^^ +1 na zgornja mnenja.
Razen če pač nismo najstniki..jz sem tud takrat neke trapaste medvedke/srčkane plišaste zadevce za tipe nabavljala in me je zdej kr mal sram to javno priznat. :lach:


Mimogrede, nazadnje mi je ful "uspelo" z majco z motivom iz naj-naj TV serije. :D
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 22. Nov. 2010 13:10

Moj fant je imel pred časom rojstni dan in sem mu podarila karto za ogled njegovega priljubljenega benda (ful prav mi je prišl, so igral lih 2 dni pred njegovim rojstnim dnevom), pol pa ker je totalni freak na LOTR sem mu nardila lutko Nazgula (pač nisn našla nič primernega in sem jo nardila s pomočjo žic in alu folije in blaga in je izpadla res ful dobro), pa ker mu skoz neke čajne sveče gorijo v dnevni sobi (no ja, predvsem zato ker nima balkona in si js kakega prižgem, ko sem pri njem) sem improvizoriš še z bravami za steklo porisala dva navadna nizka glaža za vlaganje, tak da zdej zgleda ful stajliš :D

+ na to kar je purple_rain rekla, se men zdi odlično darilo; saj mislim da sem že omenila, lani sem mu dala motiv iz enega njegovih fave filmov/grafičnih novel dala tiskat na šalco, pa je bil tud ful navdušen, sploh zato ker je par dni pred tem razbil svojo usual kafe šalco in ker je unikat :D

Medvedki so pa sploh mim, mi na kraj pameti ne pride, da bi mu kej takega kupla. Edino plišasto mačko sem mu enkrat podarila, pa še to kr tak, ne za rojstni dan ali kak obdarujoč se praznik, to pa zato, ker velikokrat pojamra da bi ful imel mačko, pa je ne misli met zaprte v stanovanju :)
alexxa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 19. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a alexxa » 22. Nov. 2010 14:17

Če je pliš z nekim razlogom (kot je ta zadnji, ki se mi zdi res kjut) potem ajde... sprejmeš.. ampak da bi pa tam podarjala/dobila kar ene medvedke brez pomena, mi je pa bv.
Ko sem bila najstnica, sem večkrat delala kakšne ljubavne čestitke - ročno narejene.. npr. sem stalila rdeč vosek od sveče in ko je bil še topel, oblikovala srček in ga nalepila na kartico, zraven pa napisala kakšen trapast verz svoj.. Ali pa sem pustila v garderobi v njegovi jakni v žepu njegov najljubši bombon z micenim posvetilom da je od mene :oops: hihihi, to so bili časi...
... xoxo
kittyCAT00
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 31. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a kittyCAT00 » 22. Nov. 2010 14:36

Ma ne misla sm bon u vrednosti 100eur, pol pač da mu nebi dala glih sam to še kako čokoladico, pa mogoče res kak obesek z kluče ;))
kittyCAT00
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 31. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a kittyCAT00 » 22. Nov. 2010 14:38

Kt darilo sm tk naibol ciljala na bon, ostalo sm pa misla pač kot dodatek ane..
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 22. Nov. 2010 14:39

Potem mu daj vsaj kak možat obesek za ključe (z naj znamko avtomobila, kakšno drugo naj stvarjo), ne pa medvedka. Pa sej ga bodo kolegi pokončal z komentarji če pride na pijačo z njimi in odloži na mizo ključe z medvedkom
:lol:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov