Darilo s pomenom za njega

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 23. Jul. 2010 1:44

* erotična masaža (navodila na netu)
* clone a willy chocholate :lach:
Uporabniški avatar
kittty
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 45
Na forumu od: 23. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a kittty » 31. Avg. 2010 8:01

Če slučajno katera ne ve kaj bi fantu podarila, ker ima že tako vse kar potrebuje.

Js sm svojmu ko sva imela prvo obletnico pred enim letom nardila kr power point predstavitev.
Sm mu tko od začetka ko sva začela pa do prve obletnice, za vsak mesec posebej kaj napisala.. svoje občutke kakšni so bili takrat, kako se je najina zveza razvijala, slikce zraven, če sva kje bila tisti mesec oziroma se slikala. V glavnem na koncu je tako lepo prišlo ven, da ko je to brau je bil res ganjen, in je tut kako solzico potoču :)
sm kr vesela da sm tko nardila, ker je bil res vesel in je takšno "darilo" veliko boljše kot kaj materialnega.

Za valentinovo sm pa tud kr sama izdelala en album pa najine slikce not pa je bil tud zelo navdušen.

Zdaj se pa spet počasi približuje najina obletnica, bi pa spet rada kakšno takšno stvar naredila.
Ima katera kakšno idejo ?
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 31. Avg. 2010 9:28

^^samo pristavila bi moje mnenje glede teh slikc & podobnih daril: se mi zdi, da to punce bolj zarad sebe počnemo :); ja, verjamem, da tud fantom neki to pomeni - močno upam, da res -, ampak načeloma mi ne deluje kot da jim je neki "vauuu" kej takega. Slikce se lahko tud sam na CD zapeče - al pa še rajš (ker je CD passé, hehe), kupi se en ultra kul USB ključ in "za zraven" se da še slikce. :D
femme.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 58
Na forumu od: 25. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a femme. » 11. Sep. 2010 11:31

jst mam eno prašanje glede darila.in sicer nameravam mu kupt za obletnco Calvin Klein boksarce pa zdej nevem ker ovelikost mu nej vzamem.Prašat ga pa glih ne morm kok ma številko ker potem ne bi blo presenečenje.Tko da jst se ne spoznam glih na te velikosti moških spodnjic pa to, kakšna je recimo normalna velikost? Pač S, M al L...ma pa bl športno rito :razz: v pas je bolj suh , noge ma pa normalne.
A girl doesn't need anyone who doesn't need her. - Marilyn Monroe
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 11. Sep. 2010 11:43

Ko prespiš pri njemu sredi noči z lučko iščeš sp. hlače in pogledaš številko :D

Js če nebi vedla številko raje nebi kupovala :wink:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 11. Sep. 2010 12:10

femme. napisal/-a:jst mam eno prašanje glede darila.in sicer nameravam mu kupt za obletnco Calvin Klein boksarce pa zdej nevem ker ovelikost mu nej vzamem.Prašat ga pa glih ne morm kok ma številko ker potem ne bi blo presenečenje.Tko da jst se ne spoznam glih na te velikosti moških spodnjic pa to, kakšna je recimo normalna velikost? Pač S, M al L...ma pa bl športno rito :razz: v pas je bolj suh , noge ma pa normalne.


raje mu nakurčnik kupi, tu se boš težko zmotila... :D :D :D
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 11. Sep. 2010 13:27

*mala* napisal/-a:Ko prespiš pri njemu sredi noči z lučko iščeš sp. hlače in pogledaš številko :D

Js če nebi vedla številko raje nebi kupovala :wink:


Se strinjam. Jaz tudi ne bi kupila, če ne bi vedla številke.

Drugače pa res probaj na nek način zvedt številko... Ko si recimo pri njemu mu rečš, da si žejna in ti gre on v kuhinjo po sok, ti pa hitro poglej v omaro oz. tja kjer ma spodnje hlače in boš vidla številko :D Mal se moraš znajdt :P
Uporabniški avatar
Limeta.*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 163
Na forumu od: 2. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Limeta.* » 11. Sep. 2010 16:40

Po opisu sodeč ma vrjetno M..moj ma tut nekak tako postavo k tvoj pa mu od CK zmeri kr M uzamm :) prevelke mu skor nebi smele bit , če bojo pa mal ozke je pa sam še bj sexy :P
wнoever ѕαιd мoɴey cαɴ'т вυy нαppιɴeѕ doeѕɴ'т ĸɴow wнere тo ѕнop :grinsevil:
Bibonka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 18. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Bibonka » 08. Okt. 2010 10:11

Kupi si kakšno seksi spodnje perilo in kakšno igračko ter ga zvečer preseneti in se malo poigrajta :) Tega bo vsak fant najbolj vesel :)
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7045
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 08. Okt. 2010 11:36

Torej, naj sebi kupi eno darilo ter igračko za oba....a ni to malo švinglanje v smislu da v bistvu podarjaš sebi? :?
The world is as you are.
Bibonka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 18. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Bibonka » 08. Okt. 2010 11:45

Po mojih izkušnjah je najslabše kar lahko moškemu kupiš oblačilo - niso tak kot me, ko smo vesele kateregakoli kosa oblačila. Boksarce so izhod v sili - nezanimivo, ko ne veš kaj bi drugega kupila, pravtako parfum pri katerem moreš vedeti kakšen vonj, blagovna znamka mu je všeč. So pa vsi moški ranljivi na enem področju - seksu. Lahko si kupiš npr. kakšen kostum in se igrata igro vlog - pomemben je večer, zabava in ne toliko darilo - vsaj za moške :)

Zakaj bi bilo seksi spodnje perilo darilo samo zanjo? Potem švinglaš tudi, če ga pelješ na večerjo, v kino, ker tudi ti ješ? Res ga ima ona oblečenega, domišljija in še kaj :) pa deluje pri njem.

Pa po par letih je potrebno razmerje malo začiniti :)
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7045
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 08. Okt. 2010 11:48

Večerja je drugo, jaz jo bom (v nedeljo, hehe) uporabila kot dopolnilo k darilu.
In kaj naj dela z darilom, ko nje ne bo zraven?Ga naj voha?
Upoštevajte tudi,da imajo tipi radi uporabna darila...
The world is as you are.
Bibonka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 18. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Bibonka » 08. Okt. 2010 11:50

matjazd napisal/-a:Darilo zame je ona sama :)


Evo, eno lepo, iskreno priznanje :)
Bibonka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 18. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Bibonka » 08. Okt. 2010 11:52

emanuela napisal/-a:Večerja je drugo, jaz jo bom (v nedeljo, hehe) uporabila kot dopolnilo k darilu.
In kaj naj dela z darilom, ko nje ne bo zraven?Ga naj voha?
Upoštevajte tudi,da imajo tipi radi uporabna darila...


Hehehe, ne naj si predstavlja svojo žensko v njem :)

Se strinjam, da imajo radi uporabna darila - moj kakšnega medvedka še pogledal ne bi. Bi si verjetno mislil -kaj ti si resna? Pač odvisno koliko ste stari.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 08. Okt. 2010 11:56

Ma medvedka še js ne bi niti pogledala.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]