Darilo s pomenom za njega

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
cotkica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a cotkica » 05. Okt. 2004 17:06

Davorin napisal/-a:Samosprožilec?! Je zadeva komu znana???


A je to name letel?

No, če je...potem mi povej, kako naj bi tip vedel, da je biv "res" samosprožilec?....poleg tega da bi mu ona napisala, ostane mu še to, da ji enostavno verjame...pomoje ga še bolj zabedira...

Tole je bilo samo moje skromno mnenje...da me nav kdo napadu... :)
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 06. Okt. 2004 0:54

Najbolj da mu pošlješ nekaj, kar misliš, da ga bo najbolj spominjalo nate. Lahko mu pošlješ kako sliko, mogoče nekaj kar ga bo spominjalo na vajin skupni dogodek, ki ga ima še vedno v lepem spominu. To pa samo ti najbolj veš kaj je to
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
Uporabniški avatar
spellca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 235
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a spellca » 06. Okt. 2004 9:29

Cotkica ena ideja zate. Če maš možnost in znanje, naredi spletno stran, ki bo posvečena samo njemu. Daj gor kakšne vajine slikce pa kakšno pismo za njega in še kaj pa seveda ne pozabi napisati, da je stran posvečena njemu ob vajini obletnici. Jaz sem jo prejšnji mesec naredila mojemu lubiju in je bil navdušen. Rekel je, da je bilo to eno najlepših daril kar jih je kdaj dobil.
Uporabniški avatar
tjaskaaa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 326
Na forumu od: 10. 10. 2004
Kraj: nm

Neprebrana objavaNapisal/-a tjaskaaa » 15. Okt. 2004 12:10

hmm..jst predlagam d mu nardiš čestitko sama...če si bol umetniške duše...not mu pa napišeš pesem..oz.se mu pač izpoveš..ne vem tko sm jst mojmu nardila..pesm in čestitka sta bli ful lepi tko d...tu je moja malenkost.. :P
Uporabniški avatar
samjaz
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 21. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a samjaz » 26. Okt. 2004 17:25

:cry: jaz sem pa vse to prebrala v upanju, da dobim kakšno idejo za najino obletnico.

Sem upala na kakšno easy varianto letos, da ne bi preveč možgančkov obremenjevala...pa brez haska :(

Niste resni! :D
Uporabniški avatar
fiona
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 245
Na forumu od: 6. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a fiona » 27. Okt. 2004 11:33

jaz sem mojemu pred kratkim naredila zapestnico iz perlic. Sem mu zelela kupit usnjeno s sponko, pa je v tem MB ne dobim nikjer. Matr, v Portorozu jih je bilo ful. Bo treba it v LJ na potem po stacunah...
Glede predlogov, Lylin mi je noro dober. Moj bi bil navdusen, hihi. Sicer pa jaz moram itak vse probat.
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 27. Okt. 2004 12:19

cotkica napisal/-a:
LyLa napisal/-a:se slikala in mu poslala.. :D ce pa to ni osebno pa pristno pol pa ne vem


:lach: tvoj dragi bi se pa v Iraku spraševal kdo za vraga te je slikal :gruebel:

:rofl:


ampak to sploh ni tok smešen...men se je res zgodil. Sem se namreč enkrat igrala z digitalcem in se slikala (oblečena, da ne bo slučajno komu kaj na pamet padlo :D ) da vidim s katere poze sem najbolj fotogenična :grinsevil: , pol je pa moj enkrat te slike najdu na računalniku in je bil prec halo v hiši (v stilu "aha, kdo te je pa to slikal...ziher kakšen lubček") :augenauf:
Uporabniški avatar
samjaz
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 21. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a samjaz » 27. Okt. 2004 14:06

To sploh ni smešno..jaz mam na enam takšnem očem nevidnem mestu piko, pa sem mu za njo povedala prej, kot jo je videl, me še zdaj v hecu sprašuje, kdo mi je za pikico povedal. Ma mu ne povem :D
blidika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 31. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a blidika » 31. Okt. 2004 19:10

moski so čudni :verweis: nikol ne veš ka bi jim najbolj pasal :nixweiss:
tku da najbolš da gre s tabo v trgovino pa si zbere :steinigung:
sam nekkaterim pa to fuul ni kuul :gruebel:
lah se zgodi da mu kupiš neki kar mu bo totalno grdo in ne vem ka se vse..po bo pa reku da je the best ker mu je to pač kupla ljubljena oseba,med kolegi pa bo reku ja le ka mi je kupla :apfel:
ne vem no..čudenvse skep...
sam ka babe smo pa iste :lol:
ma ja nkei tazga bo to :bia:
Uporabniški avatar
Petrusa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 45
Na forumu od: 30. 6. 2004
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a Petrusa » 31. Okt. 2004 19:49

Jz sm tud za tvojo oz.vajino sestavljanko, al pa boxarce sama porišeš pa popišeš. Al pa knjigica iz vajinih fotk in kj lepga dopišeš. Medvedek? Če vama obema odgovarja,poj pošl, k je taglavn,d je vama obema všeč pa da vama neki pomen.
kara
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 30. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kara » 01. Nov. 2004 10:47

Js sm lih dans razmišljala, da mu bom enkrat nardila tko sliko za na steno obesit, na kateri bo ena njegova fotografija, ko je bil star 3 leta in je tak ful luškan na koleščku pa mojo, ko sem isto stara 3 leta sem pa na igrišču na gugalnici. Tko skupi tedve fotki, pa pod fotki napisala najini imeni.
marmelada7
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 14. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a marmelada7 » 05. Nov. 2004 12:26

Sem kar svojega moža zaslišala, kaj bi mu bilo najbolj všeč. In mi je povedal par primerov, npr. v Rusiji, kjer je hudo mraz bi bil zelo vesel kakšnih volnenih nogavic, na Slovaškem pa je obupno pogrešal slovenski WC papir, ker se tam baje dobi samo nekaj izredno neprijetnega.
Se mi zdi, da so moški pri svojih željah bolj usmerjeni na praktičnost in uporabnost...
Morda bi razmislila o tem, česa v Iraku ne dobi (gotovo ti je kaj omenil po telefonu), potem pa bi tisto zapakirala malo bolj romantično ali pa erotično, kakorkoli.
Uporabniški avatar
dragon_fly
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 167
Na forumu od: 24. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a dragon_fly » 06. Nov. 2004 16:26

tud moj se strinja. pocukrane zadeve jim ne sedejo. in neki cajta jih prelagajo sem in tja pol pa zgubijo. jst sm mu kupla športn anorak. :bussi: ful biv zadovoln. :bussi:
lalu
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 1. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a lalu » 06. Nov. 2004 18:17

Se strinjam. Najboljše nekaj praktičnega oz. uporabnega. Npr. kaj za oblečt - se pol vedno, ko to obleče spomni na tebe - ziher bolj kot plišasti medvedek, ki ga ne nosi povsod zraven, a ne?
Uporabniški avatar
dragon_fly
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 167
Na forumu od: 24. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a dragon_fly » 08. Nov. 2004 16:09

jst sm bla najbl zadovolna, ko sm mu sunla t shirt k je po njegovi kolonski disala.. :knuddel: no to ni ravn darilo zanj. je blo pa zame. :razz:

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov