darilo...po končani zvezi...

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

kaj naredite s darili po končani zvezi?

Glasovanje se je zaključilo dne 15. Sep. 2004 17:58

a) vržem v smeti-od njega nočem imeti ničesar več!
1
4%
b) spravim za spomin na njega-vendarle je moj bivši
23
96%
Skupaj glasov : 24

Uporabniški avatar
LARIKA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1209
Na forumu od: 6. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a LARIKA » 04. Jul. 2005 15:47

Več ali manj sem vse stvari vrnila njemu, ker jih jaz nisem več potrebovala,.. naj njega zaboli vsakič ko vidi kakšno najino skupno stvar,.. men ne ganejo več tiste stvari in vsi spomini so prej ali slej počasi zbledeli in izginili
Uporabniški avatar
incognito
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 39
Na forumu od: 22. 11. 2004
Kraj: Mb

Neprebrana objavaNapisal/-a incognito » 04. Jul. 2005 16:15

ostalo je nekaj spodnjega perila, pisemc in čestitk za rd... jaz sem njemu vrnila vse njegove stvari, ki pač nekako niso pripadale meni... ker je bila ločitev zelo grda in dogajanje po tem še grše, nočem met spominov na njega... po moje da je z njegove strani enako.
Uporabniški avatar
Zvezdica007
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 207
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Med zvezdicami...

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvezdica007 » 04. Jul. 2005 19:16

Jst sm pa obdržala usa darilca od svojih bivših. No ko ga prebolevaš je boljše, da jih spraviš v kakšno škatlo in jo daš čim bolj stran od sebe. Je pa lepo in zanimivo, ko pregleduješ use to in te vežejo lepi spomini na zvezo. Čez neki let bo pa to imelo še večjo vrednost. Ni bolj smešnega kot, da se spomniš na use ponesrečene stvari, ki si jih preživel s temi fanti.
Uporabniški avatar
@
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 2. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a @ » 04. Jul. 2005 19:19

Glede na to, da so bile malekosti, sem jih obdržala, če pa bi šlo za darila večje vrednosti bi jih vrnila... Drugače pa - kar sem mu jaz podarila, sem želela, da obdrži... Darilo je le darilo in le-teh se ne vrača...
Uporabniški avatar
Zvezdica007
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 207
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Med zvezdicami...

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvezdica007 » 04. Jul. 2005 19:25

@ napisal/-a:Glede na to, da so bile malekosti, sem jih obdržala, če pa bi šlo za darila večje vrednosti bi jih vrnila... Drugače pa - kar sem mu jaz podarila, sem želela, da obdrži... Darilo je le darilo in le-teh se ne vrača...


Zakaj si pa pol napisala, da bi mu vrnila darila večje vrednosti? Od njega bi pa zahtevala, da naj jih obdrži?! Jst tudi mislim, da se daril ne vrača. Če bi to kdo meni naredil bi se počutila še manj vredno in žalostno. Bolj elegantno je da jih rajše zavržeš.
Uporabniški avatar
@
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 2. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a @ » 04. Jul. 2005 20:02

Zvezdica007 napisal/-a:Zakaj si pa pol napisala, da bi mu vrnila darila večje vrednosti? Od njega bi pa zahtevala, da naj jih obdrži?! Jst tudi mislim, da se daril ne vrača. Če bi to kdo meni naredil bi se počutila še manj vredno in žalostno. Bolj elegantno je da jih rajše zavržeš.


Glede na to, da je šlo v mojem primeru le za drobne pozornosti, sem jih obdržala, če pa bi šlo za darilo večje vrednosti (s tem nisem mislila cenovno, ampak na primer kakšen prstan, ki bi bil lahko zaročni...hipotetično, da se ne boš spet obesila na moj post :wink: ) ga ne bi hotela obdržati...
Uporabniški avatar
Ledenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 21. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Ledenka » 04. Jul. 2005 22:33

Midva s fantom sva vsa darila bivših podarila v dobrodelne namene. Celo vrečo plišastih igračk sva odnesla v bolnišnico na otroški oddelek. Slike pa sva vse uničila.
Don't worry, be happy!!!
Uporabniški avatar
šečeru
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 209
Na forumu od: 23. 9. 2004
Kraj: Peščena plaža pod vročim soncem

Neprebrana objavaNapisal/-a šečeru » 05. Jul. 2005 8:18

jaz njegovih daril ki sem mu jih kupila ne bi imela. zaradi tega ker so to bila darila in daril se ne daje nazaj. so spomini in naj naredi kar hoče z njimi samo k meni nazaj ne bi prišle.
Pomesaj ove noci crnu i zlatnu,
po mojoj koži slikaj kao po platnu,
diraj me usnama po telu i vratu,
pa onda stavi me u ram.
Uporabniški avatar
bubbles
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 499
Na forumu od: 8. 11. 2004
Kraj: heaven

Neprebrana objavaNapisal/-a bubbles » 05. Jul. 2005 11:02

kakih takih silnih daril itak nimam zato k dečki vejo, da mam najraj čokolado, tist se pa takaltak poje :lol:

sicer pa ne mečem stran, s tem ne bi nč hitrej prebolela. spravi se v kako škatlo, pa je.
...just breathe...
Uporabniški avatar
XtRa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 30
Na forumu od: 23. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a XtRa » 05. Jul. 2005 20:48

no ja, daril lih nimam velik (so bli moji tipi bl škrti kar se tega tiče), sam jih pa nism stran vrgla ker v večino primerih sva se razšla brez nvemkšnih prepirov.

če bi se pa mela darila od koga, s katerim sm se zares zelo skregala in zasovražla... v tem primeru bi jih vrgla stran.
monicque
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 55
Na forumu od: 5. 5. 2005
Kraj: tam kjer je moj srčk

Neprebrana objavaNapisal/-a monicque » 06. Jul. 2005 16:07

načeloma sem vse obdržala na skrivnem mestu, edino prstan sm nesla k zlatarju...
...pa ravno zdele je en komad k sva ga poslušala z bivšim, grem program zamenat...
Life is one big drama in which you play main character.
How you play it is up to YOU
Uporabniški avatar
Pikolinca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 44
Na forumu od: 4. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Pikolinca » 06. Jul. 2005 18:17

Jst sm lepo pospravla vse te stvari in darila v eno škatlo...za v spomin, ki jo mam u sobi. Pa tudi od njih mi noben ni vrnu daril od mene...tudi če bi jih, jih ne bi sprejela, ker je to bilo namenjeno njim kot za v spomin na mene in tudi, daril se ne vrača..
Uporabniški avatar
izitanči
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 680
Na forumu od: 27. 12. 2004
Kraj: bela ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a izitanči » 15. Jul. 2005 14:27

Jst sem kar stran vse pometala, razen enga zlatega prstana, tega mi je blo pa reas škoda vršt.Ga pa ne nosim več, tko, da si ga je moja mami prsvojila. :D :D
Sončni zahod je mešanica, med pravljico in iluzijo. Ene največjih lepot, kar jih ponuja stvarstvo. Čista katarza človeškim čutom.
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 18. Jul. 2005 4:16

Zdej ko sem po dolgem času spet prebrala to temo, sem se spomnla na plišastegakužka, ki mi ga je kupil moj prvi fant, moja prva ljubezen. Imam ga ves čas pri sebi (kužka mislim, pa tudi tipčka nekje globoko v srčku) in ko sem sama doma, ko nimam druzga za počet in samo razmišljam je vedno ob meni. Ne glede na to, kako me je tip prizadel in to....ampak kužek je še vedno moj in samo moj.
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
Uporabniški avatar
leena
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 63
Na forumu od: 10. 5. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a leena » 18. Jul. 2005 8:32

Jst mam darilcka od bivsih spravlena v eni skatli ki jo odprem mogoce enkrat na leto. In pol se spravim brat kksna stara pisma in pesmice ki so mi jih napisal in tulim kot zmaj....

edino od enga idiota, ki me je res sesul na prakoscke, sem brez milosti pometala vse stran (celo originalne cedeje ki mi jih je dal, pa se dokaj svezo bombonjero v obliki srcka), ker nisem prenesla pogleda na te stvari. Mi je pomagal in mi nikol ni blo zal, da sem to nardila.

tko da odvisno od primera...
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov