Britje

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Moško britje pod pazduho?!

da
90
62%
ne
35
24%
nimam mnenja / ne vem
21
14%
Skupaj glasov : 146

*chocholate*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 12. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *chocholate* » 29. Avg. 2006 11:53

js sm prot temu da se brije pod pazduho-enostavno mi deluje prevč žensko,glede prsnega koša pa me malo mot če je kosmat :? odspodi me pa niti ne mot... :D sm predstavlite si da pridete h fantu na obisk pol pa zagledate u njegovi omarci veet kremo pa trakove za depilacijo pa britvice(ne za brado)...mene bi kap res bi se mi zdelo nenormalno :? :oops:
Uporabniški avatar
InToXiCaTe
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 25. 11. 2004
Kraj: Mb

Neprebrana objavaNapisal/-a InToXiCaTe » 29. Avg. 2006 20:49

sem čist za, defintivno bolj higensko in tud boljš zgleda :D
Uporabniški avatar
*zeljka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 814
Na forumu od: 14. 8. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *zeljka* » 30. Avg. 2006 0:37

jz tud za. bl higiensko pa še lepš zgleda če ma majco brez rokavov oblečeno.
Drobtinica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 127
Na forumu od: 23. 6. 2006
Kraj: Malo tu, malo tam ....

Neprebrana objavaNapisal/-a Drobtinica » 30. Avg. 2006 7:23

*slamca* napisal/-a:Men je pa ušeč-tko kt je že ena prej rekla-da ni kt opica. Pod pazduho se mi ne zdi narobe, da se brije, mi je pa kul že če si jih saj prstriže, da niso douge en metr :lol: Drugo je na jugu-tm pa rada vidm urejenost-goloto al pa primerno skrajšane kocine :wink: k ne bi rada pr fafanju npr. na konc mela usta, pouna sramnih dlak-bljak :evil:


Se podpišem pod tole - če si izpod pazduhe odstrani vsaj tiste od znoja že malce rumene dlake, pa je že veliko lepše za pogledat. Glih letos na morju smo opazovale enga zelo postavnega in fletnega fanta... No, tak vtis smo imele, dokler ni dvignil rok.... Predolge, prerumene... Bljak!!!!! :flop:
Maudisa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1099
Na forumu od: 29. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Maudisa » 30. Avg. 2006 9:21

ja jaz sem bolj za da se moški brije pod pazduhami,sam če pa ne pa me tud ne moti...pač stvar posameznika :)
Uporabniški avatar
Dzuro
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 25. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dzuro » 30. Avg. 2006 11:14

heh, sm kr mal presenečen kolk vas je ZA :)
Uporabniški avatar
CorfuGirl
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 9. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a CorfuGirl » 30. Avg. 2006 11:49

Mene pa sploh ne moti če tip nima pobrite pazduhe.Men je tko všeč.Pa tudi tile ljubavni tepihi me ne motjo..
Une dlake na obrazu ki komaj začnejo rast tam ene par dni stare so mi pa tko hude...Ful mi je sexy...al pa kakšna kozja bradica.Enim tipom pač pristoji in jst se temu res ne morem upret!!!
"Vsaka ženska je lahko lepa, le če zna pravilno poudariti svoje prednosti".
Uporabniški avatar
*tenisačica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 591
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Celje(na žalost)

Neprebrana objavaNapisal/-a *tenisačica* » 30. Avg. 2006 13:35

*zeljka* napisal/-a:jz tud za. bl higiensko pa še lepš zgleda če ma majco brez rokavov oblečeno.

Ja, jst tud. Men je prov grozn če so preveč kosmati :lach: Men je tud všeč, če majo noge pobrite, kot naprimer kolesarji :D To mi je čist preveč sexy :lach:
“The only gossip I'm interested in is things from the Weekly World News - 'Woman's bra bursts, 11 injured'. That kind of thing.” ~ Johnny Depp
Uporabniški avatar
punisher
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 88
Na forumu od: 31. 3. 2005
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a punisher » 30. Avg. 2006 19:55

me je pa pobrito totalno gejisch ... fak, se mal pa se bo treba povsod brit ... kar se tice pazduhe, mi je cist ql da so dlake pristrizene, pobrite pa tud slucajno ne :wink:
Uporabniški avatar
Mihaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 17. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Mihaa » 30. Avg. 2006 22:57

Jest priznam jest se brijem pod pazduho, predvsem se mn znojiš. Jest sm itak že po naravi bl golič tko da ni blo treba kej velik brit, sam k začneš brit ti pa bol začne rasti, to me idin mot. Drgač pa pozim če nimam punce priznam se mi ne lub pa se mal zanemarm, pol polet se pa spet. Sam sej nism edin, grem stavt da tričetr žensk na temu forumu pozimi ne brije nog če je samska :D
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 30. Avg. 2006 23:27

opala, jaz si tut pozimi brijem noge, če sem samska. ne glih vsaka dva dni, ampak enkrat na teden pa zihr. :)

Pri tipu mi je pa čist kul, če je kosmat pod pajsko. Čeprav tut če bi se bril, me ne bi motilo. Mogoče imam še malo rajši, če se NE brije, par dni neobrita brada je pa itak zakon :razz:
ta-mala
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ta-mala » 31. Avg. 2006 17:59

Js se strinjam da se tipi počas spremijajo v ženske. Kr neki bi se bril povsod pa depiliral, zdj majo že svojo kolekcijo make-upa... A ne bi blo čist ql če si pod pazduho sam mal "skrajšajo" tiste dlake, glih tok da nimajo glih pol meterske. Men je prou bljaki če vidm tipa pobritega pod pazduho pa po trebuhu pa med nogam pa kakšni kolesarji še noge pa roke... Mislm halo... Men to nikamor ne zgleda. A si dec a si baba?
Uporabniški avatar
Nency
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 166
Na forumu od: 3. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Nency » 31. Avg. 2006 19:30

Pod pazduho je ok tud ce si jih mal postrize oz, da jih pac ni veliko, se boljse ce nima nic, ampak odspodaj pri "prijatelju" pa obvezno pobrit, meni je to vsec, da je pobrit in zato se tudi brije. Kaj je lahko lepsega kot pa da sva med seksom oba pobrita - popolen uzitek.
Še vedno lahko povemo, kar smo zamolčali, ne moremo pa več zamolčati, kar smo povedali.
snopi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 13. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a snopi » 11. Sep. 2006 14:37

Jaz se poleti brijem pod pazduho, zaradi znojenja.

Na dopustu sva na nudistični plaži videla tudi precej moških, ki so bili pobriti, pa je potem še mene punca obrila na nulo po jajčkih in okoli tiča. Prva dva dni mi je bilo malo čudno potem pa sem se navadil in je ful fajn filling.
Uporabniški avatar
*pupika*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1130
Na forumu od: 14. 9. 2005
Kraj: 3milimetre v zraku

Neprebrana objavaNapisal/-a *pupika* » 12. Sep. 2006 12:23

Js sem ZA moško britje... pa naj bo to pod pazduho ali pa na intimnih delih :wink: noge pa le naj bodo kosmate :lol:
My dreams are my reality...

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov