Britje

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Moško britje pod pazduho?!

da
90
62%
ne
35
24%
nimam mnenja / ne vem
21
14%
Skupaj glasov : 146

Uporabniški avatar
[She.]
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 778
Na forumu od: 5. 5. 2008
Kraj: Bora Bora

Neprebrana objavaNapisal/-a [She.] » 05. Jul. 2008 15:06

meni pa je ušeč da ima urejeno spodej, ne na nulo, ampak tolko da niso predouge dlačice. . . pod pazduho pa mi je tud lepš da ima mal krajše kot da je brez.
..quello che c'e' in fondo al cuore non muore mai.. :*
Nadine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 677
Na forumu od: 3. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Nadine » 05. Jul. 2008 18:20

zelo proti
tip naj bo tip ne pa da se brije kot ena ženska :roll:
sploh pod pazduho mi je nekaj tazga kar je izključno za ženske in si sploh ne morem predstavljat da bi se moj tip bril... bljak
Uporabniški avatar
oranžna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 5. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a oranžna » 05. Jul. 2008 23:55

...
Zadnjič spremenil oranžna, dne 16. Feb. 2009 23:58, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
niiiky
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 132
Na forumu od: 29. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a niiiky » 26. Jul. 2008 14:53

Jaz sem mnenja, da bi se moški morali brit pod pazduho. Ni neprijetnih vonjov pol itd.. :? britje. :ja: :ja: :ja: :ja: :ja: :ja:
dp22
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 139
Na forumu od: 5. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a dp22 » 26. Jul. 2008 15:44

Od spodi lahko, ma pod pazduho pa kar nej rase :P
jerry444
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 223
Na forumu od: 13. 3. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a jerry444 » 26. Jul. 2008 18:36

Kok je pa star,da še nima problemov s poraščenostjo?12,morda 13?Če je nima je pač nima in ne vem,kako bi se to lahko spremenilo,edino če začne jesti,kake hormonske tablete.

Sicer pa ne vem,kako naj si tip brije po prsih.Zdej mi ni jasno,al sem jaz iz drugega planeta,ali dejansko obstajajo tipi,ki si brijejo prsi?Če maš tam dlake jih pač maš,če ne pa ne in ne vem zakaj bi se tam depiliral?Če pa že to počneš moraš to početi vsakih nekaj dni,ali pa vse skupaj izgleda še bolj smešno,kot če bi bil poraščen kot gorila.

Pa tudi nekatere damice zahtevajo od moških,da izgledajo kot punčke,pobriti tu,pobriti tam,še malo pa se bo kakšna našla,da si začnemo briti še noge.Kam gre ta sve,še malo pa se moški ne bo več ločil od ženske,predvsem tisti malo nižji.
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 26. Jul. 2008 22:16

A jebiga, eni bl kosmati, drugi mnj.

U najini zvezi sm js tista "ta dlakava" po naravi :D , saj men se dozdeva, da mam več dlakc kt moj desc. Po prsih jih ma lih ene par, tko da je narauno gladek, prau pa, da bi se u nasprotnem primeru najbrž briu, kr mu ljubavne preproge (!) pač niso ušeč. Lepo, men tut ne :D .

Pa še kr mi ni jasn, zakaj nej bi blo britje izključno (!) za ženske :gruebel: . Pa ne mislm na gladke nogce in rokce.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
*lilica*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1046
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *lilica* » 27. Jul. 2008 11:05

Aloha napisal/-a:kr mu ljubavne preproge (!) pač niso ušeč. Lepo, men tut ne :D .


Hm..meni je pa to zelo všeč in moj ima kar precej dlak po prsih...mi je všeč, ko ga tam božam..njemu pa tud :wink:
Uporabniški avatar
skuštranka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 90
Na forumu od: 17. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a skuštranka » 27. Jul. 2008 11:53

Aloha napisal/-a:
kr mu ljubavne preproge (!) pač niso ušeč. Lepo, men tut ne


Meni tudi ljubavni tepihi niso všeč. Nasplošno mi je ful fajn mišičast tebuh in prsne mišice :scherzkeks: brez nekih odvečnih dlak na tem predelu. Zdaj da bi se tip bril pod pazduhu pa mi ravno ni lepo, razen malo pristriženo. In na račun teh ljubavnih tepihov mamo vedno s kolegicami debate.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov