Bodybuilding

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

jupiter
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 22. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a jupiter » 25. Avg. 2008 13:39

Poznam punce, k so suhe, k majo postavo da dol padš, pa ne marajo nabildanih tipov. Tko da pust ti tvoje garjave pse pa pejt hitr mal uteži dvigat pa proteine pit.[/quote]

Lol. a sem govoril o nabildanih tipih? govorim samo o oblikovani postavi (atletska varijanta). kaj je s tem narobe?

Proteine pit? še ena "izobražena" oseba, ki ne ve, da uživa proteine že od rojstva, oz. še prej si jih začela uživati v trebuhu. MOgoče ne veš, da je protein angleška beseda za beljakovino? beljakovine so v vsaki hran (jajca, meso, ribe, skuta). Razlika je samo v tem, da jih poješ malo več kot povprečen človek.

Pa če misliš na tiste proteini v prahu, jih ne jemljem. Ne rabim tega. Jem navadno hrano. Pa tudi če bi jih, to je samo sirotka v prahu (stranski produkt mleka). Isto kot mleko v prahu, samo, da je brez laktoze in maščob...

Zelo izobrženi ste

Mclarnov, glede steroidov se mi ne da debatirat, ker tako kot ti, tudi jaz mislim, da so za bedake. Vendar zelo malo veš o njih, zato ti predlagam, da govoriš o tistih stvareh, ki jih bolj poznaš. DOping pa definitivno ni tvoje področje.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 25. Avg. 2008 15:11

Tudi tvoje očitno ne....

Upam da ti bo vsaj e-ku*ac zrastel za 1mm s tem ko tule mlatiš prazno slamo, ker nimaš pojma...ne mislim več nadaljevat debate..
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
jupiter
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 22. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a jupiter » 25. Avg. 2008 17:34

McLarnovc napisal/-a:Tudi tvoje očitno ne....

Upam da ti bo vsaj e-ku*ac zrastel za 1mm s tem ko tule mlatiš prazno slamo, ker nimaš pojma...ne mislim več nadaljevat debate..


Si mogoče kakšen zakompleksan najstnik? ker mislim, da starejši ne moreš biti, ker si zelo neveden in pomoje zakompleksan - brez zamere. Če pa nisi več najstnik, potem pa enostvano nisi zrel. Ti se kregaš, ne jaz. Tvoji posti samo odražajo tvojo notranjo osebnost: predvsem nimaš pošlihatne stvari v glavi. Tisti, ki jih ima, ne bi nikoli take strešal kot jih ti. Bogi si.....

Pa poglejva

PRVA NEUMNA IZJAVA:govoriš, da s steroidi ne dobiš moči. Izjava majhnega zakompleksanega najstnika. S steroidi pridobiš veliko moči, saj gre za testosteron in derivate testosterona, ki povečujejo mišično moč. Zakaj pa smo moški močnejši od žensk? Samo zaradi testosterona. Svetovni rekord v bench press-u za tiste, ki so na steroidah, je 326 kg. Svetovni rekord naturalcev (ki niso na steroidih) pa ne vem če je 200 kg. na tekmah se dviguje ponavadi po 180 kg. Zakaj pa vsi uporabljajo steroide pri powerlifterskih dvigih?

DVRUGA NEUMNA IZJAVA:govoriš, da samo injeciraš steroide in mišice bodo same rasle od sebe. Spet neumna zakompleksana najstniška izjava. Če želiš, da boš od steroidov pridobil kvalitetno maso, potem moraš tudi prijeti za kakšno utež in urediti prehrano - če ne drugega potrebuješ vsaj večji vnos beljakovin. Steroidi omogočajo večjo sintezo beljakovin, kar je tudi point. Telo lahko izkoristi več beljakovin kot pri naturalcu. Če ne verjameš, probaj steroide in boš videl, da boš še vedno mršav (kot predvidevam, da si).

TRETJA NEUMNA IZJAVA: praviš, da si od steroidov odvisen. Steroidi ne povzročajo psihične odvisnosti.

ČETRTA NAJHUJŠA IZJAVA: od steroidov se ti zmanjša penis:))) to je še večji mit kot tista izjava: od proteinov se ti zmanjša lulček:) proteini so beljakovine, ki jih nujno potrebuješ za življenje. So druga najpomembnejša sestavina telesa (takoj za vodo). Na žalost veliko ljudi enači proteini in sterode.

Predvsem želiš povedati v tem silu: "če bi se jes špiknu, bi tud bil tak, to je vsak lahko tak, samo steroide vzameš pa je".

Mislim, da imaš najstniške probleme s svojo samopodobo in te je polno enih besed in neumnih izjav. Začni migat, naredi kaj za sebe, ostale (steroidarje) pusti na miru, ker to s teboj nima nobene veze.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 25. Avg. 2008 18:36

eh sem rajši poeditiral, ker je škoda besed zate...
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
missy*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 728
Na forumu od: 7. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a missy* » 25. Avg. 2008 18:47

jupiter, zaradi steroidov ne bos bl mocen, to samo "napumpa" misice :) in btw, tudi zenske imamo testosteron, in ne, ni vse v tem, koliko si mocen, ampak tudi v tehniki :) lahko si pa tudi npr. bolj mocen od mene, jaz sem pa bolj zilava, ne odneham. in kdo bo tu zmagal? ;)

poznam jih nekaj, ki so se parkrat spiknili s steroidi in ja, misica je sama zrasla :)

ampak ti se kar spikaj s steroidi, punce (vsaj me, normalne:P ) imamo raje moske, ki misice dobijo na cisto naraven nacin (fitnes, ok., tudi umetni proteini lahko, te namrec niso skodljivi). Postava je pri teh veliko lepsa, kot pa pri vas, steroidarjih, ki ste "nabiti" :lol:

in pravis drugim, naj naredijo kaj za sebe. kdor se ima rad, se negre spikat, ampak vse opravi po naravni poti :)
Zadnjič spremenil missy*, dne 25. Avg. 2008 18:49, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
missy*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 728
Na forumu od: 7. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a missy* » 25. Avg. 2008 18:49

sem pozabila povedat, da steroidi vplivajo na srce, po 40. letu si veliko bolj dovzeten za srcni napad. :lol:
jupiter
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 22. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a jupiter » 25. Avg. 2008 19:18

missy* napisal/-a:jupiter, zaradi steroidov ne bos bl mocen, to samo "napumpa" misice :) in btw, tudi zenske imamo testosteron, in ne, ni vse v tem, koliko si mocen, ampak tudi v tehniki :) lahko si pa tudi npr. bolj mocen od mene, jaz sem pa bolj zilava, ne odneham. in kdo bo tu zmagal? ;)

poznam jih nekaj, ki so se parkrat spiknili s steroidi in ja, misica je sama zrasla :)

ampak ti se kar spikaj s steroidi, punce (vsaj me, normalne:P ) imamo raje moske, ki misice dobijo na cisto naraven nacin (fitnes, ok., tudi umetni proteini lahko, te namrec niso skodljivi). Postava je pri teh veliko lepsa, kot pa pri vas, steroidarjih, ki ste "nabiti" :lol:

in pravis drugim, naj naredijo kaj za sebe. kdor se ima rad, se negre spikat, ampak vse opravi po naravni poti :)


Brez zamere. Ali si prebarala sploh kaj sem napisal? daj prosim počasi preberi:) posebej DRUGO STVAR.

PRVA STVAR: 10- krat sem napisal, da zagovarjam naraven način in ne maram dopinga. A moram 100-krat napisat? in ja, steroidi ti povečajo tudi moč. Zastavi to vprašanje na kakšnem fintes forumu, če meni ne verjameš. Zaradi povečanja moči so steroidi nujni na powerlifterskih tekmah. Steroidov ne bi uzel za nič na svetu, ker je ogromno stranskih učinkov na dolg rok: odpoved, srca, ledvic, jetr, visok krvni pritistk, agrsivnost, depresija, nagnenje k samomoru, atrofija mod, vpliv na libido (najprej povečan, kasneje znižan na minimum), akne, plešavost, neplodnost in v neredkih primerih tudi smrt.

DRUGA STVAR: ko si rekla, da jih poznaš ene par, ko so se špiknili in jim je mišica sama od sebe zrasla. NI JIM ZRASTLA MIŠICA, DOBILI SO SAMO VODO, KI SE JE ZADRŽEVALA V MIŠICI, KAR JE TUDI STRANSKI UČINEK STEROIDOV. ZARADI VODE ZGLEDA MIŠICA VEČJA, POLNA IN PREDVSEM "NAPIHNJENA" KOT VI PRAVITE. IZ TEGA RAZLOGA NI DOBIL NIČ MOČI, KER JE RATAL SAMO NAPIHNJEN NA RAČUN VODE. Vsak tak, ki samo žre steroide, nič ne trenira in ne uživa dobra hrane, dobi samo ogromno vode mišico in zato ne dobi nobene moči. Verjetno je bil tu nesporazum med mano in vami, ker ste vi mislili mišico (čeprav gre za vodo). Kot prvo ne razumem, kakšen idiot je to lahko naredil, da se je samo špikal in druga stvar, glede na to, da jih poznaš, so verjetno to tvoji kolegi. Imaš pač take kolege. Že to je čudno,da jih poznaš in so ti to priznali. Ponavadi tega nihče noče priznat in skriva te zadeve, ker jim je bed.

TRETJA STVAR: praviš, da je treba po naravni poti. SE STRINJAM:) vendar jaz to že skos pravim. Migat in bit naraven, taht's it:)

na splošno pa se tudi sam strinjam z vami. Tisti bodybuilderji so res nagravžni, ker je enostavno bolj podoben kakšnemu mutantu, kot pa normalnemu človek...

predvsem gre za neporazume, zaradi nenatnčnega branja in nepoznavanje stranskih učinkov zadržavanje vode v mišici (brez treniranj). Voda gre kmalu po prenehanju jemanja ven in se zato tisti steroidarji zoped "odpihnejo" oziroma posušijo.

LP
jupiter
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 22. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a jupiter » 25. Avg. 2008 19:25

missy* napisal/-a:sem pozabila povedat, da steroidi vplivajo na srce, po 40. letu si veliko bolj dovzeten za srcni napad. :lol:


Lahko že pred 30 letu, če pretiravaš. Največji slovenski bodybuilder je umrl pr 28 se mi zdi.

Pa ni se potrebno kregati z menjo. Povem tisto, kar vem. Poleg tega sem zelo veliko prebral o dopingu - več knjig. Pač tema, ki me je zanimala, poleg tega pa si želim, da bi kakšnemu preprečil, da se podajo v te neumne misije.
Zadnjič spremenil jupiter, dne 25. Avg. 2008 19:27, skupaj popravljeno 1 krat.
jupiter
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 22. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a jupiter » 25. Avg. 2008 19:26

zdfg
Uporabniški avatar
*chiky*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 78
Na forumu od: 29. 4. 2006
Kraj: in his arms=]

Neprebrana objavaNapisal/-a *chiky* » 26. Avg. 2008 17:40

Lepo je že, da ma tip neki mišic, da ma pač lepo oblikovane rokce, nogce, še boljš, da ma 6-packa, takega lepega radiatorčka na bušiju.. Ampak hitro je lahk vsega preveč. Pol pa mam že rajš bolj suhcenga pa s skor nč mišic kot pa čist nabildanga.. Ni fajn.
Uporabniški avatar
*chiky*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 78
Na forumu od: 29. 4. 2006
Kraj: in his arms=]

Neprebrana objavaNapisal/-a *chiky* » 26. Avg. 2008 17:40

Lepo je že, da ma tip neki mišic, da ma pač lepo oblikovane rokce, nogce, še boljš, da ma 6-packa, takega lepega radiatorčka na bušiju.. Ampak hitro je lahk vsega preveč. Pol pa mam že rajš bolj suhcenga pa s skor nč mišic kot pa čist nabildanga.. Ni fajn.
Uporabniški avatar
*chiky*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 78
Na forumu od: 29. 4. 2006
Kraj: in his arms=]

Neprebrana objavaNapisal/-a *chiky* » 26. Avg. 2008 17:41

Lepo je že, da ma tip neki mišic, da ma pač lepo oblikovane rokce, nogce, še boljš, da ma 6-packa, takega lepega radiatorčka na bušiju.. Ampak hitro je lahk vsega preveč. Pol pa mam že rajš bolj suhcenga pa s skor nč mišic kot pa čist nabildanga.. Ni fajn.
Uporabniški avatar
*chiky*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 78
Na forumu od: 29. 4. 2006
Kraj: in his arms=]

Neprebrana objavaNapisal/-a *chiky* » 26. Avg. 2008 17:41

Aja.. Tle bi lahk razpravljal tud o odvisnosti od bodybuildinga (pardon, mislim da obstaja nek strokovn izraz, sam jst ga ne poznam).. Tisto pa da ne rečem.. Sploh katastrofa!
jupiter
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 22. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a jupiter » 26. Avg. 2008 18:12

*chiky* napisal/-a:Aja.. Tle bi lahk razpravljal tud o odvisnosti od bodybuildinga (pardon, mislim da obstaja nek strokovn izraz, sam jst ga ne poznam).. Tisto pa da ne rečem.. Sploh katastrofa!


Verjetno misliš bigoreksija? obratno od anoreksije....

moje mnenje je, da so to samo steroidni obsedenci. Če hodiš v fitnes z namenom, da se boš boljše počutil in naredil nekja zase ni nič narobe. Tako, kot si ti rekla - v meji normale. Po naravni poti pa itak ne more it dle kot do meje normale.
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 26. Avg. 2008 18:48

Tole, kar je naliman u prvem postu je grdo. Pretirano. Nenarauno. Neprivlačno. Preogromno. Preumetno.

Tisto, kar je nalimu Mahagonij plus par kil gor, je lepo.

Ne vem, zakaj se je treba non-stop obešat na te proteine (dodatne, ne iz hrane), steroide in celo vrsto nekih pomagal, kr dejstvo je, da se da zgradit hud geštel (tut) brez tega.

In to, da so tipi s poudarjenimi bicepsi, six pack-i in razvitim hrbtom fanatični odvisniki od fitnesa, špeglou in tega, kok bejb na plaži bul u njihove mišice, je tut eno velko posploševanje. Ja, narcisi in puhoglauci se najdejo tut u fitnesu, ampak lih tko jih najdemo u lokalih, diskačih, na cestah, med športniki, ... pousod.

Men je razvito, mišičasto telo privlačno in seksi, nej bo moško al pa žensko. Koščeno, preobloženo, nerazvito mi pač ni lepo.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]