Bodybuilding

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Ledenaa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 289
Na forumu od: 29. 6. 2007
Kraj: Sverige.

Neprebrana objavaNapisal/-a Ledenaa » 24. Avg. 2008 18:52

FUJ!
ωαιтιng ғσя тнє nєxт мαgιc.*
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 24. Avg. 2008 19:19

McLarnovc napisal/-a:Takih mišic kot so na telih slikah nikoli ne moreš dobit v fitnesu, kaj še le s fizičnim delom.
Jap tocno to hocem povedat. Te zenske ne vedo, da postava ki ji recejo "ravno prav nabildan" ali "sportna postava" zahteva precej fitnesiranja. Tko da so izjave "fitness pri meni odpade" precej smesne, ker ravno take postave nad katerimi se slinijo nastanejo v fitnesu.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
Georgia
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 516
Na forumu od: 7. 8. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Georgia » 24. Avg. 2008 19:25

Očitno je to všeč čisto samo moškim, zato pa to počnejo, za njih je to idealno moško telo. Verjetno zaradi tega ker se potem počutijo bolj "moške". Pa tut mediji so svoje naredili (velik del).
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 24. Avg. 2008 19:27

Čez poletje delam na bazenu in k nam prihaja nek fant (nima čez 30 let), ki je pribložno tako nabildan... Najbolj žalostno pa je, da je njegovo telo slonje, srce pa mišje. Žalostno je, da je po eni dolžini plavanja žabice že cel zadihan in ne more več nadaljevat... In če bo še tako nadaljeval, bo končal slabo :?
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 24. Avg. 2008 19:31

Mahagonij napisal/-a:
McLarnovc napisal/-a:Takih mišic kot so na telih slikah nikoli ne moreš dobit v fitnesu, kaj še le s fizičnim delom.
Jap tocno to hocem povedat. Te zenske ne vedo, da postava ki ji recejo "ravno prav nabildan" ali "sportna postava" zahteva precej fitnesiranja. Tko da so izjave "fitness pri meni odpade" precej smesne, ker ravno take postave nad katerimi se slinijo nastanejo v fitnesu.


Ja....je pa še nekaj res.... Mišice oz. moč, pridobiš tudi s fizičnim delom. Ampak pri fitnesiranju so te mišice na telesu dosti bolj izoblikovane in vidne. Nekdo ki moč pridobi kot fizikalac, ima lahko isto moč kot fitneser, ampak bo imel pol manj mišic... Lahko pa ima en, po domače povedano, kmetavz dosti večjo moč, kot en ki vsak dan kvihta v fitnesu...

Pa ena je rekla, da ji ni všeč če se vidijo radiatorčki. To je lahko naravno in že po defaultu vidno, če le tip nima špeha.... Meni se vidijo, čeprav ne zelo izrazito, pa niti enkrat u lajfu še nisem bil v fitnesu...
Tako da....vse je relativno....
Še relativnost je relativno, relativna.... :lol:
Zadnjič spremenil McLarnovc, dne 24. Avg. 2008 19:39, skupaj popravljeno 1 krat.
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
FemmeFatal
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 651
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a FemmeFatal » 24. Avg. 2008 19:38

Jaz osebno BB visoko cenim. Vem, koliko truda je vlozenega ze v postave, ob katerih se zenske slinijo - koliko treninga in odrekanja pri prehrani. Je sport, s katerim bi se z veseljem ukvarjala, ampak sem veliko premalo disciplinirana in motivirana, tako da bi tisti day-off pri meni kar traaaajal. Kot vecino zensk pa tudi mene telesa alla Ronnie Coleman ne privlacijo. Me pa definitivno fascinirajo.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 24. Avg. 2008 19:41

Mislim da si pomešala vsakdanje kvihtanje v fitnesu, kjer mišice pridobiš po naravni poti, in pa body builderje, ki imajo malo veze s prej omenjenim...
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 24. Avg. 2008 19:57

Jah une slike na zacetku so definitivno way way too much, in to je velik treninga pa steroidov. Jst bi rabu dobro leto res hudega fitnesa, da bi imel tako telo:
(sm si sposodu iz teme o decih k jih hocete)

Slika ]
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 24. Avg. 2008 20:02

Ja ampak ob polenti in kislem zelju in enemu letu fitnesa ne boš tak... Boš mogu jest kake proteine, kreatin in podobne dodatke (to NISO steroidi, da ne bo pomote...)...
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
FemmeFatal
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 651
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a FemmeFatal » 24. Avg. 2008 20:36

McLarnovc napisal/-a:Mislim da si pomešala vsakdanje kvihtanje v fitnesu, kjer mišice pridobiš po naravni poti, in pa body builderje, ki imajo malo veze s prej omenjenim...


Nic nisem zamesala. Sledila sem definiciji: "Bodybuilding je šport, katerega namen je vplivati na izgled telesa z treningom, ustrezno prehrano in počitkom." (vir)

Je pa res, da sem prikljucila tudi kategorijo fitness (torej tisto, na katero zenske dejansko padajo). Ampak glede na zgornjo definicijo (gotovo so se druge, meni je ta pac najbolj blizu) je bil moj komentar cisto na mestu.
jupiter
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 22. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a jupiter » 24. Avg. 2008 21:24

Ne bom razglabljal glede videza, to je vaša debat. Malo smeše se mi zdi spodji post.


McLarnovc napisal/-a:Takih mišic kot so na telih slikah nikoli ne moreš dobit v fitnesu, kaj še le s fizičnim delom.
Take mišice lahko dobiš samo z jemanjem steroidov, ki povzročijo da mišice začnejo rast same od sebe. Moči pri tem NE dobiš nič. MIŠICE S STEROIDE NE BODO RASLE SAMO OD SEBE. TREBA JE TUDI TRENIRAT. S STEROIDI SE PRIDOBI VELIKO MOČI. NE VEM ZAKAJ POTEM POWERLIFTERJI ŽREJO STEROIDE, ZA OKRAS? GOVORIŠ NEUMNOSTI

Stranski učinki:
-rata ti bed NE VEM KAJ S TEM MISLIŠ, AMPAK OK
-rataš agresiven RES JE
-rataš odvisen, podobno kot od drog NEUMNOST:)))
-ker tipi vnašajo testosteron umetno v telo se jim jajca zmanjšajo RES JE
-tič se jim takisto zmanjša NEUMNOST:))))
-smrt


drugače pa s samim fitnesom ni nič narobe. Saj ne mislim BB ampak fitnes. Je veliko bolj koristen, kot tisti, ki žrete pice in sedite na gnili rit in se tolažite s tem: ahhh kaj boš hodil v fitens, tega ne rabiš....

McLarn, ne govori o stvareh na katere se ne spoznaš:))
jupiter
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 22. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a jupiter » 24. Avg. 2008 21:24

Ne bom razglabljal glede videza, to je vaša debat. Malo smeše se mi zdi spodji post.


McLarnovc napisal/-a:Takih mišic kot so na telih slikah nikoli ne moreš dobit v fitnesu, kaj še le s fizičnim delom.
Take mišice lahko dobiš samo z jemanjem steroidov, ki povzročijo da mišice začnejo rast same od sebe. Moči pri tem NE dobiš nič. MIŠICE S STEROIDE NE BODO RASLE SAMO OD SEBE. TREBA JE TUDI TRENIRAT. S STEROIDI SE PRIDOBI VELIKO MOČI. NE VEM ZAKAJ POTEM POWERLIFTERJI ŽREJO STEROIDE, ZA OKRAS? GOVORIŠ NEUMNOSTI

Stranski učinki:
-rata ti bed NE VEM KAJ S TEM MISLIŠ, AMPAK OK
-rataš agresiven RES JE
-rataš odvisen, podobno kot od drog NEUMNOST:)))
-ker tipi vnašajo testosteron umetno v telo se jim jajca zmanjšajo RES JE
-tič se jim takisto zmanjša NEUMNOST:))))
-smrt


drugače pa s samim fitnesom ni nič narobe. Saj ne mislim BB ampak fitnes. Je veliko bolj koristen, kot tisti, ki žrete pice in sedite na gnili rit in se tolažite s tem: ahhh kaj boš hodil v fitens, tega ne rabiš....

McLarn, ne govori o stvareh na katere se ne spoznaš:))
Uporabniški avatar
bucka_*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 8. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a bucka_* » 24. Avg. 2008 21:28

fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj...
zihr noben nima punce :) ko je pomoje tk trd ko bi se k hlodu stisno :)

kk izmed vseh teh mišic pol luleka najdeš vn :o :? :/
Uporabniški avatar
bucka_*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 8. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a bucka_* » 24. Avg. 2008 21:28

se tud strinjam da pač ne more se tok napihnat sam z fitnessom... to so itak prisotne kemikalije itak.. zravn tega pa tud stranski učinki...
Zadnjič spremenil bucka_*, dne 24. Avg. 2008 21:31, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
kajira
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 631
Na forumu od: 25. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kajira » 24. Avg. 2008 21:30

Mahagonij napisal/-a:
Slika ]


kakšni kvadratki! :eek: :twisted:

kako enim še vedno ni jasno, da tipi v fitnessu ne bodo kar tako naredili omare iz sebe?

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov