Božanje

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Atena13
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 241
Na forumu od: 29. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Atena13 » 24. Maj. 2008 12:34

ryu10kyu napisal/-a:Joj...to je pa meni bilo pred časom najbolj grozno opravilo...če jaz neko dekle cartam ni panike..ampak da se pa mene kdo dotika...sem kar kocine pokonci dobil :eek: :roll:
No ja..zdaj sem se malo navadil da tudi meni kdo posveča pozornost in me carta...samo kaj pa če ti celo všeč rata in si tega potem blazno zaželiš? Pa ni osebe ki bi te cartala? :P



Potem pa začneš sam sebe božat. :D
Nikoli ne zamudi priložnosti, da nekomu poveš da ga imaš rad...
Uporabniški avatar
LoveLy*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 572
Na forumu od: 14. 7. 2007
Kraj: purple claud

Neprebrana objavaNapisal/-a LoveLy* » 02. Jun. 2008 19:23

hehe..mene je moj taaaaaaako zelo razvadil da me še skoz boža...heh...nikol mi ni dovolj..in pri tem pozabim da bi pa lahko jaz njemu vrnila...ampak...takrat se mi preprostno ne da ker preveč uživam..nato pa zaspim..hehe....vem...sem nesramna...lool :D :D
Uporabniški avatar
Amaretto
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 22. 2. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Amaretto » 02. Jun. 2008 22:06

Moj je pa tak razvajenc, da jst redkokdaj pridem na vrsto za božanje. No včasih mu zatežim, pa se potrud :D
I thought I was a fool for no-one, but oh baby I''m a fool for you...
Uporabniški avatar
*ka!a*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 621
Na forumu od: 16. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *ka!a* » 04. Jun. 2008 12:59

Moj mene zlo zlo rd boža in ja, nimam čist nič proti, uživaaaam ob njegovih dotikih , sam včash pol v tistmu uživanju jest njega pozabm božat :/ ... ker moj pa tud uživa v božanju, ljubkovanju nasploh, tko da mu vse vrnem ;)
Uporabniški avatar
punkie_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1198
Na forumu od: 17. 4. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a punkie_ » 05. Jun. 2008 11:26

js sm tud rada božana :D moj pa malo manj, mu skoraj nikjer ne paše, od začetka sem ga ful hotla božat potem pa sem se navadla da mu ne težim, zdej sm se pa razvadla in kr pozabm da mu morm učasih tud jst kej vrnt :D če bi izbirala al morm bit en let brez seksa al pa brez božanja, bi bla raj brez seksa :D
Uporabniški avatar
Lizzyka*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 209
Na forumu od: 15. 7. 2006
Kraj: *dreams*

Neprebrana objavaNapisal/-a Lizzyka* » 05. Jun. 2008 11:42

jst mam tut ful rada božanje. sam mam problem, ker sm ful žgečkljiva in učasih me začne žgečkat že sam da se me dotakne. :x
tut on ma rd, da ga čoham po laseh al pa božam kokrkol. sploh si ne predstavlam, da bi ležala skupi pred televizijo recimo, pa se ne bi nč božala al pa kokrkol dotikala.
I Just Like Being Imperfect!!
Uporabniški avatar
[She.]
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 778
Na forumu od: 5. 5. 2008
Kraj: Bora Bora

Neprebrana objavaNapisal/-a [She.] » 05. Jun. 2008 13:42

meni tud ful paše da me boža, posebi po hrbtu al trebuhu. samm.. neki časa ustraja pol se mu pa neda več.
meni pa sploh ni problem njega počohat, oz. iz tega pride do zgačkanja in on to ne prenese kr je fuul zgačkliu. jst pa bol ku vidim da ga žiucira bl drezam in pol se dela kao da ga ne moti a ne zdrži =)
uživam u tem :P
..quello che c'e' in fondo al cuore non muore mai.. :*
Ashlee.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 162
Na forumu od: 16. 3. 2008
Kraj: In his song.

Neprebrana objavaNapisal/-a Ashlee. » 05. Jun. 2008 14:13

[She.] napisal/-a:meni tud ful paše da me boža, posebi po hrbtu al trebuhu. samm.. neki časa ustraja pol se mu pa neda več.

sam mojmu se ne da več zato kr js ponavadi zaspim, pol se pa glih tolk predramim da mu rečem da me more naprej božat :D
js pa njega največkrat po rokah pa po glavi, sploh po glavi mi ga je tk fajn kr ma tak mehke lase :D
So give me your forever.
Uporabniški avatar
Tonja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 974
Na forumu od: 4. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tonja » 06. Jun. 2008 14:25

Paaa jooooo, kak jaz tega ne maram :evil: .
Pa uni eden pa skos dej me malo čohli na, tak paše... :roll: . Pa svda začnem pole čohat, dokler se ne zaštudiram, pa pozabim, da ga mrm čohat :D .
Še bolj čudno pa je meni rčt, da me naj ne čohle v nedogled, ker mi sploh ne paše. Za kratek čas stisnem zobe, ma da bi me pa dolgo časa nekdo praskal... Če se ne orngi zaštudiram (in se opredelim na kaj druga, ter pozabim, da me en čohle), sem tak živčna... Doooh.
Uporabniški avatar
Ryu
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 22. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Ryu » 06. Jun. 2008 15:34

Amaretto napisal/-a:Moj je pa tak razvajenc, da jst redkokdaj pridem na vrsto za božanje. No včasih mu zatežim, pa se potrud :D


oh ja, tole pa poznam, je moj tud čist razvajen :D sam je men tud fajn nega skoz neki božat pa cartat, čeprou učas bi blo pa tud lepo, če bi se on sam od sebe spomnu tud mene kdaj pa kdaj mal počohat po hrbtu :P
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 06. Jun. 2008 17:25

Js nism bla nikol crkljiuka.
Že kt mala Aloha se nism marala valat po naročjih, spat u pojsli skupi s starši, kaj šele, da bi se me kr usak dotiku (obiski & co.).
Kasnej je blo še "hujš", me je blo groza takih in drgačnih dotikou (ne, nobenih traum, pač taka sm bla).
S prvim fantom se je zadeva mal popraula, ampak usen nikol nism postala "odvisna" od crklanja, božanja, žokanja.
Mi je lepo, mi tut paše, ne pa vedno in pousod.

Kadar sm pa sama u aktiuni vlogi, pa najraj šarim po laseh (zato mora! bit moj dečko kuštravih las), praskam zadi za vratom, gladim obrvi :D in pa se sprahajam po six-pack-ih :wink: .
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 06. Jun. 2008 17:44

Aloha napisal/-a:Js nism bla nikol crkljiuka.
Že kt mala Aloha se nism marala valat po naročjih, spat u pojsli skupi s starši, kaj šele, da bi se me kr usak dotiku (obiski & co.).
Kasnej je blo še "hujš", me je blo groza takih in drgačnih dotikou (ne, nobenih traum, pač taka sm bla).



Jaz sem bila ista in še vedno ne prenesem dotikov kogarkoli drugega kot fanta. Z njim sem pa tako razcartana, da sem verjetno že tečna, ker neprestano krilim sem in tja, nastavljam njegovo roko v moje lase, na hrbet, na obraz, pač da mu pritlehno roka steče v gibe božanja :lol:

Imam pa dneve, ko se me še on ne sme dotaknit, ampak to je zelo redko. Predvsem takrat, ko imam slabe dneve, izjemno moreče, ko se zdim sama sebi za odpad ...

Sama sem v vlogi božajočega človeka bolj švoh, priznam, raje imam, da on mene boža, ker mene ful hitro boli roka ob tem :D Pa ponavadi me tako grozno lepo boža in carta, da zaspim ali pa utonem v en pravljičen svet, kjer ne morem govorit in migat, kar okamenim. Umrla bi brez tega, si ne predstavljam zveze brez tega, no ... :cool:
Anelise
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1163
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Anelise » 06. Jun. 2008 18:01

Jst pa sm tkooooo razvajena glede crtanja..Komot bi lahk cele dneve crtala in bla crtana back.. ;) Joooj...I love it :D se kr topim zravn :love:

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron