Aseksualni moški

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 08. Feb. 2010 17:17

^^Praviš torej, da je to bla zavestna odločitev?

No, saj, če bi se šli "si prepričan, da nima to samo potlačitev kakšen travmatične izkušnje?", bi težko dobili prav odgovor, saj zato pa pravimo, da je potlačen spomin in se ga težko prikliče v zavest..

Če smem tud jz mal pofirbcat: pa si bil kdaj zaljubljen?
Uporabniški avatar
Asex
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 89
Na forumu od: 8. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Asex » 08. Feb. 2010 17:30

Zavestna odločitev ja ko mi je bilo v najstniških letih čudno zakaj jaz ne čutim isto do žensk, moški me pa tudi niso nikoli privlačili. Zaljubljen nisem bil nikoli, niti nisem imel najstniških fantazij, ne ničesar. Niti nisem imel nobenih izkušenj kaj šele travmatičnih na tem področju. Aseksualnost še kako obstaja..
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 08. Feb. 2010 19:18

Asex, torej nameravaš biti celo življenje sam? Tudi če srečaš eno super žensko, ki ji mogoče sex ne bo tako pomemben?
Kako pa so tvoji bljižni/prijatelji sprejeli takšno odločitev?
Drugače se mi to ne zdi nič čudnega..pač odločitev posameznika.
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 08. Feb. 2010 19:36

Kako si ratal aseksualen?

Tekom pubertete si spoznaval, da nobeni nisi všeč in potem si se, nekje sredi 20-ih, ker se situacija ni spremenila, odločil, da te seks ne zanima?
Uporabniški avatar
Asex
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 89
Na forumu od: 8. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Asex » 08. Feb. 2010 19:38

nanamiša napisal/-a:Asex, torej nameravaš biti celo življenje sam? Tudi če srečaš eno super žensko, ki ji mogoče sex ne bo tako pomemben?
Kako pa so tvoji bljižni/prijatelji sprejeli takšno odločitev?
Drugače se mi to ne zdi nič čudnega..pač odločitev posameznika.


Ja nameravam ja..Živim že sam 5 let in mi ne dela problemov. Nima smisla biti v zvezi z žensko, ker ji več kot ramo za naslonit ne morem dati. Ljubezni in seksa pri meni ne more dobit. Ženski več kot prijatelj ne morem biti. Zveze pri meni odpadejo.
Uporabniški avatar
Fay
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 554
Na forumu od: 3. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Fay » 08. Feb. 2010 20:43

Asex v roke bi te mogla dobit ena dobra bejba! Vrjemi, da bi ti blo žal, da si tak dolgo čakal :D :D
Uporabniški avatar
Asex
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 89
Na forumu od: 8. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Asex » 08. Feb. 2010 20:49

Džeki napisal/-a:Kako si ratal aseksualen?

Tekom pubertete si spoznaval, da nobeni nisi všeč in potem si se, nekje sredi 20-ih, ker se situacija ni spremenila, odločil, da te seks ne zanima?


Lepota je zelo razširjen pojem. Problem ni bil v tem, da nebi bil nobeni všeč saj se za vsakega najde nekdo ne glede na vizualnost.. Sicer pa če bi bil res tako grd, da nebi moral nobene dobiti so tukaj še zmeraj prostitutke tako, da to ni problem. Nikoli nisem imel občutka, da ti je punca všeč in nisem kar ratal aseksualen, tak sem se rodil.

Asex v roke bi te mogla dobit ena dobra bejba! Vrjemi, da bi ti blo žal, da si tak dolgo čakal


Žal mi ni..kot manager v podjetju vsak dan videvam t.i dobre bejbe in tudi že tiste scene glede tajnic sem imel ampak se ni in se ne bo nič zgodilo na tem področju. Če bi hotel bi se že, ker pa me ne privlačijo ženske, še manj pa moški pa se ne bo zgodilo.
Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 08. Feb. 2010 21:12

Meni se ne zdi čudno. Pač mu ni do sexa, tko ku enim je recimo ful in brez tega težko zdržijo. Sploh pa, če nikoli ni mel intimnih izkušenj ne ve kaj "zamuja" in ne more čutit potrebe po sexu oz. po nečem kar ni preizkusil.
Everything is okay in the end.. If it's not okay then it's not the end.
Uporabniški avatar
Asex
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 89
Na forumu od: 8. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Asex » 08. Feb. 2010 21:15

Vanessa hvala lepa za razumevanja. Sicer pa mi je smešno pri nekaterih ženskah, ki se jim zdi to čudno. Čudno je, da sem nedolžen, če bi jih pa za sabo 20 bi bil pa moška kurba. :D Po eni strani bi rade izkušene, po drugi pa da jih ima pred vami čim manj. :D Čisto ženska logika, pa nič slabega ne mislim s tem.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 09. Feb. 2010 15:53

Asex kako te pa prijatelji zaradi tega gledajo? Če greste skupaj vn, oni gledajo druge punce in komentirajo kak je dobra, ti si pa čisto hladen zraven? :D Kako na to gleda tvoja družina?
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 09. Feb. 2010 17:26

Uglavnem, aseksualci obstajajo - meet dr. Sheldon Cooper. :D
Slika
Uporabniški avatar
softTouch
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1325
Na forumu od: 16. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a softTouch » 10. Feb. 2010 17:37

meni se zdi zelo zanimivo, da se ljudem razne spolne deviacije kot so pedofilija in npr. zadnje dni zelo aktualna zoofilija, ne zdijo nič več neobičajnega (ne pravim normalnega-jasno je,da so te stvari ogabne in bi take ljudi moral spravt za zapahe ali vsaj v kakšno umobolnico), ker je to konstantno po medijih, medtem ko se jim zdi aseksualnost naravnost nemogoča. zakaj?
you believe lies so you eventually learn to trust no one but yourself
Uporabniški avatar
Asex
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 89
Na forumu od: 8. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Asex » 10. Feb. 2010 17:38

Pač zato, ker danes je samo važno to kok seksaš pa s kokimi pa ne vem kakšna čudna merila so danes. :roll:
Uporabniški avatar
softTouch
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1325
Na forumu od: 16. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a softTouch » 10. Feb. 2010 17:40

ne vem če je to, ampak če je že tolko različnih ljudi z različnimi nagnjenji na svetu, zakaj določen procent (četudi zelo majhen) ne bi mogel bit aseksualen?
you believe lies so you eventually learn to trust no one but yourself
Uporabniški avatar
Asex
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 89
Na forumu od: 8. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Asex » 10. Feb. 2010 17:42

Jaz razumem te stvari samo pač stvar je taka, da če nisi kot večina in se ne daješ dol si čuden. Če pa še tko kot jaz nimaš prijateljev in družbe potem moraš pa na zdravljenje. :roll:

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov