A bi hodila z mano?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
ženska
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1439
Na forumu od: 4. 10. 2005
Kraj: Prelepa Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ženska » 21. Jun. 2008 23:18

Ponavadi se začne s kakim posebnim dogodkom.
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 23. Jun. 2008 10:03

Mahh, eni ste prou smotani. Na vse pretege se trudite in označujete vprašanje "a bi hodila z mano" za osnovnošolsko, čez par dni pa na cosmu en kup tem "kako naj vem če hodiva?" :lach: ..
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 23. Jun. 2008 12:26

:D
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 08. Dec. 2010 18:50, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Hyades
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 623
Na forumu od: 22. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Hyades » 23. Jun. 2008 14:12

hja, meni pa ravno to manjka.

Sicer v malce manj otroski verziji ampak vendar.

Npr. zato zdaj z lubijem nimava pojma kdaj imava obletnico, ker se je vse tako spontano razvijalo da veva samo okviren mesec, pa nic drugega.. jao.
Uporabniški avatar
DrFreud
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 277
Na forumu od: 22. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a DrFreud » 23. Jun. 2008 15:09

A je točen datum sploh pomemben? :roll: Poglej z druge strani - sedaj nimata le en dan za obletnico, ampak kar cel mesec ... :D Pa vsakič te lahko posebej preseneti v smislu: kaj pa če je danes in ti prinese "čokolado, jagode in poljub" ... :wink:

Hm ... jaz vidim zanimivo prednost v tem, da ne veš popolnoma točno, kdaj sta začela hodit :) Izkoristita to :P

pap*
Uporabniški avatar
Hyades
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 623
Na forumu od: 22. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Hyades » 23. Jun. 2008 15:16

V bistvu imas prav.. :)

Ahaha, to bo presenecen, ko bo drugic dobil vsak dan majceno darilo :3 Ajde, skoraj vsak dan.. :P
Uporabniški avatar
DrFreud
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 277
Na forumu od: 22. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a DrFreud » 23. Jun. 2008 15:27

Majhna darilca so prav fajn (jaz jih celo obožujem, ker mi pomenijo "pozornost") ... morda mu sem pa tja nameni še kakšen drugačen "bonbonček", na kakšnem nenavadnem kraju, tako "na hitro" :D (ampak bolj poredko, da ga držiš v negotovosti :wink: ) ... Zna bit pestro - sam treba je znat izkoristit ... (mimogrede: ta takšen način se da zvezo tudi obdržat, ko začne propadat, ker v "rutino" vneseš nekaj novega :cool: )

pap*
Uporabniški avatar
OrangeLady
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 271
Na forumu od: 25. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a OrangeLady » 23. Jun. 2008 16:39

DrFreud napisal/-a:A je točen datum sploh pomemben? :roll: Poglej z druge strani - sedaj nimata le en dan za obletnico, ampak kar cel mesec ... :D Pa vsakič te lahko posebej preseneti v smislu: kaj pa če je danes in ti prinese "čokolado, jagode in poljub" ... :wink:

Hm ... jaz vidim zanimivo prednost v tem, da ne veš popolnoma točno, kdaj sta začela hodit :) Izkoristita to :P

pap*


hjaa..lahko pa da si misli: "ah, nobeden ne ve na kateri datum sva začela, čemu bi praznovala?" mislm obstajajo tut taki tipi

ja mi2 tut točn vedla datuma..ampak sva potem (čez kkšn mesc) preračunala od kdaj naj bi bla skupaj :D
Uporabniški avatar
DrFreud
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 277
Na forumu od: 22. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a DrFreud » 23. Jun. 2008 19:58

OrangeLady napisal/-a:hjaa..lahko pa da si misli: "ah, nobeden ne ve na kateri datum sva začela, čemu bi praznovala?" mislm obstajajo tut taki tipi


Zagotovo. S tem se izogne obveznosti "spomniti se nanjo", s tem se odveže nakupa darilca (malenkosti) prav za tisti datum, nekaterim je bo BVZ iz drugih razlogov, ampak po mojem mnenju skrb za neko praznovanje (obletnico, "obmesečnico") kaže tudi na to, koliko fantu zveza pomeni ...

pap*
Uporabniški avatar
Miss September
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 346
Na forumu od: 7. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss September » 19. Jul. 2008 20:59

Midva tud nimava točnega datuma sploh. In v bistvu se mi ne sanja od kdaj naj štejem najino vezo. Vidiva se bolj redko, vmes sva že "prekinila" vezo, kar je trajalo le en teden. Vse je zmedeno :? ampak se ne obremenjujem s tem.. Samo čakam da bova pogosteje skupaj.. Čeprav včasih bi rada videla, da imava kak datum, ki bi ga praznovala :D
Worship me or walk away.
Uporabniški avatar
trepalnica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 334
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a trepalnica » 20. Jul. 2008 0:37

jaz bi malo spremenila vprasanje... npr.: bi bila (samo) moja?
Uporabniški avatar
manculina*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 127
Na forumu od: 26. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a manculina* » 20. Jul. 2008 7:51

hehe tole je res otročje ja.. :P ampak v oš se mi je zdel to čist normaln ker smo se navadl :) lepš je pa tole a bi bla samo moja.. :twisted:
Uporabniški avatar
etny
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 111
Na forumu od: 8. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a etny » 22. Jul. 2008 6:23

to smo počel v osnovni šoli ja. takrat sm kumi čakala, da mi tip to reče in pol k mi končn je, jst prbijem.."bom še premisnla" ...joj...no, sej pol sva hodila!
Zdej pa je to drgač. zdej se to odvija spontano in takih vprašanj ni več. vsaj tko se mi zdi:)
bi pa rada slišala "a bi bla samo moja?" ... to blo blo tko luštn (seveda od prave osebe)
Uporabniški avatar
sokolja
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 450
Na forumu od: 10. 11. 2007
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a sokolja » 22. Jul. 2008 11:23

hja, meni pa ravno to manjka.

Sicer v malce manj otroski verziji ampak vendar.

Npr. zato zdaj z lubijem nimava pojma kdaj imava obletnico, ker se je vse tako spontano razvijalo da veva samo okviren mesec, pa nic drugega.. jao.


:D :D pri nama je enako...sploh ne moreva praznovati obletnic ker sploh neveva kdaj :wink:
Uporabniški avatar
Melani
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 187
Na forumu od: 14. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Melani » 22. Jul. 2008 11:56

no tudi pri nama je tako, ampak glede na to da js obožujem obletnice, sm si kr sama zmisla en približen datum.. :)

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov