A bi hodila z mano?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

bina_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 110
Na forumu od: 2. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a bina_ » 24. Jul. 2008 14:50

jaz sem se pa z bivšim dobivala zunaj med vikendi,pa v šoli sma se dosti vidla.. in sma bla kar dosti skupaj. pol pa me je en vikend vpr če bi bila njegova punca... ampak to vpr je bilo že itk retorično :)

drugače pa nisem za te stavke najbolj,če bi hodla z mano? :D se da to vpr še na 1000 lepših načinov :)
Uporabniški avatar
*nobody*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 71
Na forumu od: 30. 5. 2007
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a *nobody* » 25. Jul. 2008 19:27

...
Zadnjič spremenil *nobody*, dne 29. Nov. 2010 19:52, skupaj popravljeno 1 krat.
lubii*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 10. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a lubii* » 29. Jul. 2008 12:06

ja drugač se res lepo sliš...a bi bla z mano :hearts:
midva z mojmu sva pa kr brez vprašanja skup prstala...čeprov jst ne bi bla jst da si ne bi pol enga datuma zmisnla kdaj sva začela, ker če ne bi ostala brez obletnce in daril :lol: ...
spermij
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 441
Na forumu od: 27. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a spermij » 03. Avg. 2008 18:07

Čudne so ženske poti...
Uporabniški avatar
*nobody*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 71
Na forumu od: 30. 5. 2007
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a *nobody* » 03. Avg. 2008 20:10

men je blo ful lepo k mi je frendica rekla d jo je tip prašou tko d ji je peu un kumad: hey hey baby, i wanna know if you'll be my girl.?
so sweeet. :love:
Uporabniški avatar
star*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 70
Na forumu od: 15. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a star* » 03. Avg. 2008 22:31

čez 2 uri bo točno 1 tedn odkar sma skupaj :D čeprav se družima že kr nekaj časa...blo pa je bistvu tak da sma šla ven z njegovimi kolegi in pol je pač reko da se bi šel on malo sprehajat(mi je blo takoj jasno kolko je ura :lol: )...in pol sma se šetala ob dravi lučke se ble na mostu pa žive duše nikjer ker je bla ura pol 2 zjutraj :D no in pol on začne temo da si morma mi2 neke povedat, pa me je pač prašal kaj menim o tem da pač ven hodima skupaj pa da sma nonstop skup? in sem jaz pač samo rekla da sem jaz pač vsesplošni optimist(mislim da je vedo kaj sem htela povedat s tem :P ) no in pol je pač nekaj bluzo, pa prvo ni vedo kaj bi reko, in pol pač da sem jaz njemu ono maksimalno všeč...pol pa samo en pogled tam ene 3 sekunde pa pol kiss :oops: aaa...sem se že topila :oops: in ja...blo je pač samoumevno da sma skupaj, brez kakršnega koli vprašanja :D waaa...čist sem se razpisala :lol:
..špela..
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 31. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..špela.. » 03. Avg. 2008 23:17

star* napisal/-a:čez 2 uri bo točno 1 tedn odkar sma skupaj :D čeprav se družima že kr nekaj časa...blo pa je bistvu tak da sma šla ven z njegovimi kolegi in pol je pač reko da se bi šel on malo sprehajat(mi je blo takoj jasno kolko je ura :lol: )...in pol sma se šetala ob dravi lučke se ble na mostu pa žive duše nikjer ker je bla ura pol 2 zjutraj :D no in pol on začne temo da si morma mi2 neke povedat, pa me je pač prašal kaj menim o tem da pač ven hodima skupaj pa da sma nonstop skup? in sem jaz pač samo rekla da sem jaz pač vsesplošni optimist(mislim da je vedo kaj sem htela povedat s tem :P ) no in pol je pač nekaj bluzo, pa prvo ni vedo kaj bi reko, in pol pač da sem jaz njemu ono maksimalno všeč...pol pa samo en pogled tam ene 3 sekunde pa pol kiss :oops: aaa...sem se že topila :oops: in ja...blo je pač samoumevno da sma skupaj, brez kakršnega koli vprašanja :D waaa...čist sem se razpisala :lol:



aaa, sweet. :oops: Najbolj smešno.. 12,13 letniki po msnju ali smsu A bi hodila z mano? :D V živo, skupaj z osebo k jo maš rd je najlepš :hearts:
Uporabniški avatar
Trouble
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 481
Na forumu od: 30. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Trouble » 06. Avg. 2008 8:15

star* napisal/-a:čez 2 uri bo točno 1 tedn odkar sma skupaj :D čeprav se družima že kr nekaj časa...blo pa je bistvu tak da sma šla ven z njegovimi kolegi in pol je pač reko da se bi šel on malo sprehajat(mi je blo takoj jasno kolko je ura :lol: )...in pol sma se šetala ob dravi lučke se ble na mostu pa žive duše nikjer ker je bla ura pol 2 zjutraj :D no in pol on začne temo da si morma mi2 neke povedat, pa me je pač prašal kaj menim o tem da pač ven hodima skupaj pa da sma nonstop skup? in sem jaz pač samo rekla da sem jaz pač vsesplošni optimist(mislim da je vedo kaj sem htela povedat s tem :P ) no in pol je pač nekaj bluzo, pa prvo ni vedo kaj bi reko, in pol pač da sem jaz njemu ono maksimalno všeč...pol pa samo en pogled tam ene 3 sekunde pa pol kiss :oops: aaa...sem se že topila :oops: in ja...blo je pač samoumevno da sma skupaj, brez kakršnega koli vprašanja :D waaa...čist sem se razpisala :lol:


sweeet :) podobn tko je blo z mojmu biušimu.. heh.. :P

smešne so pa une osnovnošolske fore :D
Uporabniški avatar
gaby_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1318
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a gaby_ » 06. Avg. 2008 10:23

..špela.. napisal/-a:
star* napisal/-a:čez 2 uri bo točno 1 tedn odkar sma skupaj :D čeprav se družima že kr nekaj časa...blo pa je bistvu tak da sma šla ven z njegovimi kolegi in pol je pač reko da se bi šel on malo sprehajat(mi je blo takoj jasno kolko je ura :lol: )...in pol sma se šetala ob dravi lučke se ble na mostu pa žive duše nikjer ker je bla ura pol 2 zjutraj :D no in pol on začne temo da si morma mi2 neke povedat, pa me je pač prašal kaj menim o tem da pač ven hodima skupaj pa da sma nonstop skup? in sem jaz pač samo rekla da sem jaz pač vsesplošni optimist(mislim da je vedo kaj sem htela povedat s tem :P ) no in pol je pač nekaj bluzo, pa prvo ni vedo kaj bi reko, in pol pač da sem jaz njemu ono maksimalno všeč...pol pa samo en pogled tam ene 3 sekunde pa pol kiss :oops: aaa...sem se že topila :oops: in ja...blo je pač samoumevno da sma skupaj, brez kakršnega koli vprašanja :D waaa...čist sem se razpisala :lol:



aaa, sweet. :oops: Najbolj smešno.. 12,13 letniki po msnju ali smsu A bi hodila z mano? :D V živo, skupaj z osebo k jo maš rd je najlepš :hearts:

ja, in potem se v javnosti še za roke ne upajo prijet, da o kakšnem poljubu sploh ne govorim.
v živo je najlepše. in tudi mislim, da vprašanje nekak mora priti, ker vsaj obletnico imaš določeno.
mojega je bilo kar malo sram, ko je moral to izreči ( v stilu, to se več ne govori), ampak je izustil in takrat je bil to moj najbolj srečen dan. no in čez 8 dni bo točno dve leti od takrat. :love:
..špela..
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 31. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..špela.. » 06. Avg. 2008 10:50

gaby_ napisal/-a:
..špela.. napisal/-a:
star* napisal/-a:čez 2 uri bo točno 1 tedn odkar sma skupaj :D čeprav se družima že kr nekaj časa...blo pa je bistvu tak da sma šla ven z njegovimi kolegi in pol je pač reko da se bi šel on malo sprehajat(mi je blo takoj jasno kolko je ura :lol: )...in pol sma se šetala ob dravi lučke se ble na mostu pa žive duše nikjer ker je bla ura pol 2 zjutraj :D no in pol on začne temo da si morma mi2 neke povedat, pa me je pač prašal kaj menim o tem da pač ven hodima skupaj pa da sma nonstop skup? in sem jaz pač samo rekla da sem jaz pač vsesplošni optimist(mislim da je vedo kaj sem htela povedat s tem :P ) no in pol je pač nekaj bluzo, pa prvo ni vedo kaj bi reko, in pol pač da sem jaz njemu ono maksimalno všeč...pol pa samo en pogled tam ene 3 sekunde pa pol kiss :oops: aaa...sem se že topila :oops: in ja...blo je pač samoumevno da sma skupaj, brez kakršnega koli vprašanja :D waaa...čist sem se razpisala :lol:



aaa, sweet. :oops: Najbolj smešno.. 12,13 letniki po msnju ali smsu A bi hodila z mano? :D V živo, skupaj z osebo k jo maš rd je najlepš :hearts:

ja, in potem se v javnosti še za roke ne upajo prijet, da o kakšnem poljubu sploh ne govorim.
v živo je najlepše. in tudi mislim, da vprašanje nekak mora priti, ker vsaj obletnico imaš določeno.
mojega je bilo kar malo sram, ko je moral to izreči ( v stilu, to se več ne govori), ampak je izustil in takrat je bil to moj najbolj srečen dan. no in čez 8 dni bo točno dve leti od takrat. :love:



Haha, ja se strinjam s tabo! Mislim da očitno še ne razumejo pomena ljubezni, saj če bi ga bi jim bilo vseeno kdo jih kdaj vidi in s kom! :) Je pa nekaj najlepšega ljubiti in biti ljubljen :hearts:

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov