10 glavnih razlogov, zakaj imate tipi težave s puncami

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3498
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 26. Avg. 2010 16:00

trenutno ga se ureja in sam tako za info: skupaj sva bila že lep čas, preden je on kupu stanovanje.....drugače pa jaz tukaj ne bom na dolgo in široko razglablala o svojem življenju, tako kot ti claire....kako vsak dan sexas, pa sportas, pa kako oh in sploh pa blablabla....

prihrankov pa imam se kar nekaj, tako da ni panike. Živim pač skromno....in ne zapravim vsakega eura v obleke, potovanja in morje.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 26. Avg. 2010 16:14

claire napisal/-a:vesna ti si pa le službo najdi počasi. ne živet na račun fanta, ker to ni lepo (evo še en problem moških- keš pičke).


Pa glih ti to govoriš, ki si teden dni nazaj razlagala da kak mega šef bo tvoj fant in bosta imela ogromno denarja in nevem še kaj... Je treba najprej pred svojim pragom spucat... :wink:
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 26. Avg. 2010 17:06

vesna jaz tudi na tvojem mestu nebi nič razlagala, le o drugih pametovala, če se nebi imela s čim pohvalit. :P za info: že razlagaš, čeprav v naslednjem stavku rečeš, da ne boš- too late.
sploh pa to, da jaz delam nekaj zase in da uživam je pozitivno, to da nimaš službe pa ne ravno najbolj (mah ti to vseeno razglašaš aneda?). hja- eni delamo, sedaj gremo pa lahko na morje. reči tipu, saj bo plačal. ne bit tako fouš, za denar je treba delat.
sicer pa pobiram stave: kolikokrat bom na morju sexala? vesna, če boš zmagala, ti podarim nagrado. še dodaten teden me ne bo tule gor! (pa pojejte se vsi od zavisti s tem sexom no. vesna jaz nisem kriva če ti primanjkuje libida. tebi ali tvojemu fantu).

mklarnovc- saj bo, ne skrbi. tisto o ogromnih vsotah je bila seveda ironična šala (ki je žal nisi razumel, nič novega), ne bi imela pa nič proti, če se to uresniči. :) kjub temu nisem bila nikoli brez dela. to, da ko sem fanta spoznala in je takrat fural staro kripo, pa itak nihče ne dojame. zavoljo mene mi je tudi prav, če je to zate keš p***a.
samo še to mi razloži. a ti bi pustil punco, ker je dobila dobro službo in ima čez par let zagarantirano napredovanje? (ker je tvoj odgovor "ne", mi sploh ne boš odgovoril, storil boš, kot primitivec (beri vesna)in rekel "spokaj že claire!")

rade volje!
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 26. Avg. 2010 18:18

claire napisal/-a:
mklarnovc- saj bo, ne skrbi. tisto o ogromnih vsotah je bila seveda ironična šala (ki je žal nisi razumel, nič novega)


Ja ja...ITAK... Sej ti verjamem... LOL kjre bedne maš ej... :lol:

claire napisal/-a:samo še to mi razloži. a ti bi pustil punco, ker je dobila dobro službo in ima čez par let zagarantirano napredovanje? (ker je tvoj odgovor "ne", mi sploh ne boš odgovoril, storil boš, kot primitivec (beri vesna)in rekel "spokaj že claire!")


ROFL kake maš ej... Zakaj bi jo pa pustil, če bi zvedel, da ima garantirano napredovanje? Ženska ti si res mal bolana.... :wink:
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 26. Avg. 2010 20:32

^^ itak da je nebi. a jaz bi pa fanta morala? ker namreč mene sodiš na podlagi tega. oz. pišeš kot da sem zaradi tega baraba. i don't get it.

ja- čisto zares sem mislila ko sem pisala, da si boma kupila jahto. :roll: madona zdaj jaz ne vem ali ti dejansko res ne štekaš ali pa pač ne veš koliko jahta stane, ali pa zate pozicija šefa nujno pomeni 50.000 € mesečno. ne res ne vem s katerega zornega kota ti nekaj manjka v glavi.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 26. Avg. 2010 21:11

Ne, ti se vprašaj s katerega zornega kota ti nekaj fali v glavi... No, očitno ti z večih... Drugim očitaš, da živijo na račun tipa, ti pa sama nakladaš o nevem vse čem, kar bo seveda financiral tvoj tip, direktorček...

Svašta majka rodila...
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 26. Avg. 2010 21:14

Kje pa je claire napisala kaj vse ji bo financiral njen fant? (ali sem kaj spregledala). Če se pohvali da bo direktor (ali karkoli že) še ne pomeni, da to avtomatsko pomeni, da bo njen financer?
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Tamala`
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 31. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala` » 26. Avg. 2010 21:21

Dovolj z OT!
Uporabniški avatar
puma
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1108
Na forumu od: 21. 8. 2004
Kraj: na drugi strani ... morskega travnika, kjer se preliva Ljubezen ... skrita v kapljici Vesolja...

Neprebrana objavaNapisal/-a puma » 26. Avg. 2010 22:05

Horus napisal/-a:Glede na to, da je ona zanj le plen, to, da jo izgubi ni ravno problem, saj mu s tem kvečjemu da možnost, da gre znova na lov. Problem bi bil, če bi bil nanjo čustveno navezan, kar pa v omenjenem primeru ni.


očitno bi si moški morali malo pospravit sliko o ženskah, namreč iz napisanega sledeč izhajaš, da ženska a priori teži k vezi in da v njej vztraja zaradi t.i. tržne vrednosti zaradi česa se mora vezati čim prej ... medtem ko razlagaš, da ta ista pravila za moškega ne veljajo in pri tem se zgovarjaš, da so pač ženske biološko podvržene temu zaradi biološke ure, pri tem pa nekako pozabljaš, da je moški na vrhuncu sexualne razvitosti že pri 23 letih in od tam gre le še navzdol ... medtem ko ženska doživi svoj sexualni vrhunec pri 30 tih :)
In ravno iz tega stališča, če seveda dojemaš samskost kot problem, je ta problematična za moškega enako kot za žensko.

Vsekakor pa ... vsak naj vsak kroji življenje tako kot mu/ji odgovarja ... in če nekomu pašejo prazne kratke sexualne vezice, tudi prav ... vsakomur svoje, sam ne z nekim nakladanjem in širjenjem strahu, da ženski pade tržna vrednost, hkrati pa jamrate, zakaj ženske 'toliko' varajo in ne vidite nobene korelacije med tem :D

Po drugi strani, pa ravno varanje in spolnost odpira novo področje, kjer tipi očitno ne znate sprejeti žensko sexualnost ... namreč vsi bi radi sex bombe, ki so takoj za sex, ampak da ni imela veliko število partnerjev pred vami ... kar se je lepo razvilo v debati o tem kdaj sexat oz koliko časa preteče med spoznavanjem in sexom. Tam so tekle izjave v smislu, da spoznavanje zajema tudi takojšnje spoznavanje v sexualnem pogledu, in da je dva (bog ne daj tri) mesece 'čakanja' znak da treba it takoj naprej in da ona ni 'resna' ... heh. Medtem ko so v temi število sexualnih partnerjev, bile izjave s trani tipov tega foruma :D ... čim manj je spolnih partnerjev imela, tem bolje :)
Torej kako se lahko potem sploh od punce pričakuje, da bo takoj 'dala', in da pri tem nima velikega števila spolnih partnerjev?

Prav tako je potrebno omenit kako spola očitno drugače dojemamo veliko število ... namreč število 30 spolnih partnerjev, bo moški dojel, da ima opravka z slut, medtem ko bo ženski njen bodoči partner z tako številko, pač ne tako problematičen (no, seveda posplošujem... ampak poanta je bila izrečena).
Horus

Neprebrana objavaNapisal/-a Horus » 27. Avg. 2010 2:27

Uživajte še naprej :) Lep pozdrav od Horusa :schreiben:
Zadnjič spremenil Horus, dne 12. Okt. 2010 23:38, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
puma
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1108
Na forumu od: 21. 8. 2004
Kraj: na drugi strani ... morskega travnika, kjer se preliva Ljubezen ... skrita v kapljici Vesolja...

Neprebrana objavaNapisal/-a puma » 27. Avg. 2010 9:52

ah horus ... zdaj pa kar naenkrat nič nima veze z sexualnim vrhuncem, kljub temu, da si celo filozofijo razvil, kako je sexualnost povezana z tržno vrednostjo :D ... in sexualni vrhunec ruši to tvojo teorijo :D .... ajme, zdaj pa v jok in na drevo :D

prav tako bi bilo zanimivo, da si razjasniš pojme kaj sploh je sexualna odprtost ... to, da gre oseba z vsako osebo, ob prvem dotiku, ni sexualna odprtost.

heh številka 30 spolnih partnerjev pove le kako posameznik gleda in sodi ter obsoja ... le kam se je skrila ta sexualna odprtost :D
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3498
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 27. Avg. 2010 10:40

....bom rajsi tiho...ker drugace bo moj post spet OT :D

Drugace pa....zakaj se meni zdi, da imajo tipi tezave s puncami?
Ker ko pridejo v vezo, mislijo, da lahko zivijo enako zivljenje kot so ga prej, ko so bili samski....brez sklepanja kompromisov in prilagajanja.
Sicer pa mislim, da je to nekje ze barbie napisala....
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 27. Avg. 2010 10:50

Če je pa tolk tečnih bab, ki pričakujejo/zahtevajo da se fant spremeni, ko začne z njimi. :wink:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
serena86
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 239
Na forumu od: 2. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a serena86 » 27. Avg. 2010 10:58

@Horus:

u, ja! 7-ke nisi omenil! to sm ša res spregledala! :P
ne verjamem pa, da je to edini moški problem. za ostale pa si rekel, da niso problemi moških oz. da tudi če se njih tičejo, zanje to niso problemi ampak vzpodbude. tvoje mnenje. jaz se s tem ne strinjam, kot že rečeno.

ok, morala bi napisati, da se strinjam z njenimi točkami, nekatere si pa razlagam drugače, kot je ona napisala. lahko pa jih vidiš kot problem tudi tako, kot je napisala.
lahko pa bi to bil njegov problem, če si želi resno zvezo, ampak na tak način je ne more imeti. nato bo seveda težil, da je bila ženska neresna, ker ga je pustila in da ni bila sposobna resne zveze.

spet je njegov problem zato, ker bo a priori verjel, da ni nobena punca za resno zvezo in tako resne zveze nikoli ne bo imel, tudi če si jo je prej želel. seks tudi ni rešitev za vse, če si človek želi kaj več. in če je sam prepričan, da so vse ženske žlehtnobe, ki ga bodo prizadele, ne bo nobeni pustil (ali pa zelo težko kateri), da bi mu prišla toliko blizu, da bi mu dokazala, da ni tako.

še o omenjeni seksualnosti: niso vse ženske za zvezo...nekatere hočejo samo avanturce (še posebej v mladih letih), zato ne vem, kaj te moti, če je ženska imela 30 partnerjev za ons. če govoriš o enakopravnosti spolov, potem če za moškega to ni šokantno, tudi za žensko ni. tako je bilo včasih, ampak zdaj se svet modernizira :P je pa verejtno res, da v povprečju večina žensk ima raje zvezo kot avanturce ter da več ons imajo moški kot ženske (čeprav obstajajo tudi izjeme, pri katerih se zaradi enakopravnosti ne smeš zgražati :P ).
tudi če je ženska imela 30 partnerjev, pomeni, da ima nekaj, kar moški hočejo in da je dovolj dobra (da je privlačna). in ne rečt, da je za moške važno le, da je ženska, ne pa, kakšna je, ker to ni res. kot tudi ženska, ki išče samo ons, se lahko zadovolji z enim povprečnim, samo da je moški, kar ni nujno dokaz, da je tip nevem kak jebač, ker dobi ženske za ons.
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 27. Avg. 2010 11:08

puma napisal/-a: da so pač ženske biološko podvržene temu zaradi biološke ure, pri tem pa nekako pozabljaš, da je moški na vrhuncu sexualne razvitosti že pri 23 letih in od tam gre le še navzdol ... medtem ko ženska doživi svoj sexualni vrhunec pri 30 tih :)
Mogoce vrhunec potrebnosti. Reproduktivni vrhunec zenske je v zgodnjih dvajsetih. Takrat ima najmanjse moznosti genskih okvar otroka in drugih komplikacij in hkrati tudi najvecjo privlacnost. Ampak ti se kr prepricuj, da ti ne gre navzdol.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron