10 glavnih razlogov, zakaj imate tipi težave s puncami

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

panterica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 250
Na forumu od: 6. 3. 2010
Kraj: Tam nekje

Neprebrana objavaNapisal/-a panterica » 25. Avg. 2010 21:13

Roberta R. napisal/-a:poznam dosti bejb, ki se po tem ko ujagajo nekega resnega fanta nehajo trudit za svoj videz.


Jaz sem potem nekaj čist kontra, ker se šele potem začnem trudit za svoj videz.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 26. Avg. 2010 11:35

Mahagonij napisal/-a: Direkt je skopirala do dzekija, pri nekaterih tockah je dala ravno obratno kot je dzeki napisal, in to je to.

Ideja, da so problemi moskih isti ali pa ravno obratni od zenskih je smesna. Problemi moskih so drugi.


glej, jaz sem sama povedala da sem za šalo preuredila đekijev post.
sicer pa ni res, da imate tipi popolnoma druge probleme (če ne drugega, se marskatera punca strinja). zdaj, če pa to ne velja za vas forumaše, ali če si ne priznate npr. je pa drugo. kateri bo pa priznal, da gre raje na pir kot s punco, da se ob vsaki črnolaski spomni na svojo bivšo, da je njegov tič 10 cm manjši kot prijateljev, da je njegova številka "padlih" punc bistveno nižja kot je sam sebe pričal. itd., itd.

mislim, a đekijeve točke so pa realne? to so potem dvojna merila. če bi jaz izhajala samo iz sebe, bi lahko označila đekijev post kot neumnega, ker razen morda dveh točk, ki so me držale do drugega letnika gimnazije, zame ne drži niti ena točka (zadjo izvzamemo, ker staram pa se ;) ).
toda tako moški kot ženske v mojem krogu imajo probleme o katerih je govora. nekateri več, drugi manj. tisti, ki jih nimajo so redki ali pa nesrečno vezani.

če bi bilo tako kot ti praviš, da bi bili problemi popolnoma drugi, potem ne vidim logike, da bi sploh kdorkoli imel težave pri iskanju partnerja, saj bi se njuni problemi izljučevali. v resnici pa je problem, da so problemi ravno obratni aneda (en hoče zvezo,drug noče zveze; ni da en hoče zvezo, drug je pa neopredeljen, ker ima drug problem in je stvar rešena, ker se pač on/a strinja, ker mu/ji je vseeno)? ali seveda podobni, kar spet prinese nekompatibilnost (iskanje popolnosti; ker se težko dva takšna najdeta je to problem, če pa eden nima s tem sploh problema mu je pa itak vseeno kako drug izgleda, ni mu pa vseeno kaj si obleče, a drugemu je, zato spet ni problema).- priznam, da ne štekam kaj si mislil (in da sem zabluzila, ker se mi mudi)

moški si le mislite, da imate druge probleme (kvečjemu jih imate še več, vštevši s temi). vaš največji je ta, da žensko vidite kot nadlogo. dokler boste žensko dojemali kot problem, imate res problem.

nič. lepo nadaljujte, ne se pobit ker claire odide za en teden na zaslužen oddih. :D :flower: :freude: :wein: :tach:
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
serena86
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 239
Na forumu od: 2. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a serena86 » 26. Avg. 2010 11:42

@Horus: kaj naj ne bi dobro prebrala? to, da si napisal, da so razlogi, ki jih navajaš, pravi razlogi, še ne pomeni, da je tako tudi res. to je samo tvoje mnenje s tvojega stališča, s katerim se ne strinjam.

ne, ne verjamem, da smo si tako zelo različni. seveda so si tudi moški med samo različni, kot smo si tudi ženske. v povprečju pa so pomoje ti problemi skupni za ženske in za moške.
Če človek nima cilja, mu je vsaka pot prava.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 26. Avg. 2010 12:44

claire napisal/-a:nič. lepo nadaljujte, ne se pobit ker claire odide za en teden na zaslužen oddih. :D :flower: :freude: :wein: :tach:


Upam, da maš nepovratno karto...
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3498
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 26. Avg. 2010 12:52

McLarnovc napisal/-a:
claire napisal/-a:nič. lepo nadaljujte, ne se pobit ker claire odide za en teden na zaslužen oddih. :D :flower: :freude: :wein: :tach:


Upam, da maš nepovratno karto...


Slika
Horus

Neprebrana objavaNapisal/-a Horus » 26. Avg. 2010 14:12

Uživajte še naprej :) Lep pozdrav od Horusa :schreiben:
Zadnjič spremenil Horus, dne 12. Okt. 2010 23:38, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
serena86
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 239
Na forumu od: 2. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a serena86 » 26. Avg. 2010 15:05

ne, ti si kritiziral vse točke kao da niso to problem moških oz. se moških nič ne tičejo. kako drugače naj si bi to lahko razlagala? če pa si imel v mislih kaj drugega, potem pa to tako napiši. :roll:

kaj katera točka pomeni, ne bom pisala, ker je to že claire razložila (jaz bi morda z drugimi besedami povedala, bistvo pa se razume). za nekatere moške so lahko tudi taki problemi (ne govorim, da za večino, ampak samo za nekatere). če zate niso, happy you, kaj naj ti drugega rečem :D da moški niso na slabšem, če po tem delujejo? ja, so, ker če hoče punco, ko pa jo dobi, ga ne zanima več, ker jo je že osvojil, potem bo lahko tako delal z vsemi in nobene obdržal. na koncu bo ostal sam in bo težil, kako so ženske nemogoče in da ni mogoče dobiti nobene resne ali kaj podobnega, v resnici bo pa sam tisti, ki ne bo sposoben z nobeno biti na dolgi rok, ker očitno še sam ne ve, kakšno bi rad in se ob vsaki, za katero misli, da jo hoče, nato naveliča.
taki, ki po enem (ali par) razočaranju(ih) obupajo nad puncami, češ, da ni mogoče nobene normalne dobit, tudi obstajajo. če pa nobene nimajo, so itak nezadovoljni. itd. itd. vse te točke se lahko objasni.

jaz sm si že prebrala, zdej pa dej še ti malo odpri svoje možgane :P
Horus

Neprebrana objavaNapisal/-a Horus » 26. Avg. 2010 15:22

Uživajte še naprej :) Lep pozdrav od Horusa :schreiben:
Zadnjič spremenil Horus, dne 12. Okt. 2010 23:38, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 26. Avg. 2010 15:26

v-e-s-n-a napisal/-a:
McLarnovc napisal/-a:
claire napisal/-a:nič. lepo nadaljujte, ne se pobit ker claire odide za en teden na zaslužen oddih. :D :flower: :freude: :wein: :tach:


Upam, da maš nepovratno karto...


Slika


uf, bog te usliši mklarnovc! tam bi pa ostala! o ja.

vesna ti si pa le službo najdi počasi. ne živet na račun fanta, ker to ni lepo (evo še en problem moških- keš pičke).
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Horus

Neprebrana objavaNapisal/-a Horus » 26. Avg. 2010 15:26

Uživajte še naprej :) Lep pozdrav od Horusa :schreiben:
Zadnjič spremenil Horus, dne 12. Okt. 2010 23:38, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3498
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 26. Avg. 2010 15:28

sej ne zivim na njegov racun, ampak od lastnih prihrankov.

claire....pejt ze :twisted:
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 26. Avg. 2010 15:30

Horus napisal/-a:
2. Zaljubite se v punco, potem pa naenkrat v njej vidite le osvojen plen

Punco osvojite kot skrivnosten malo kao nedosegljiv osvajalec, nato pa bi živeli naprej kot da je nimate.

Skratka neskladje med tem, kaj »obljubljate« in tem, kaj v resnici ste.


No daj preberi točno kar je ona napisala.

In zdaj mi točno iz tega, kar je napisala, izpiši, kako je to, da tip živi naprej po svoje brez prilagajanja, NJEGOV PROBLEM.


Ker zaradi tega, ker živi naprej po svoje, brez prilagajanja, izgubi punco. In to, da si zapuščen, je problem. Za zdravo in uspešno zvezo se bo moral prilagoditi, če tega ni sposoben, bo imel večni problem :wink:
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
Horus

Neprebrana objavaNapisal/-a Horus » 26. Avg. 2010 15:31

Uživajte še naprej :) Lep pozdrav od Horusa :schreiben:
Zadnjič spremenil Horus, dne 12. Okt. 2010 23:38, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 26. Avg. 2010 15:33

v-e-s-n-a napisal/-a:sej ne zivim na njegov racun, ampak od lastnih prihrankov.


Kaj pa ko "prihrankov" zmanjka? :D
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 26. Avg. 2010 15:48

v-e-s-n-a napisal/-a: claire....pejt ze :twisted:


sorči, letalo imam jutri.

zakaj že si vložila keš v fantovo stanovanje, če plačuješ najemnino še za svojega? (še en problem- punce palijo na fante s stanovanji)
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov