10 glavnih razlogov, zakaj imate tipi težave s puncami

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 29. Avg. 2010 22:03

julija, jaz nisem več stara 20 let in nimam več toliko časa se z vsakim kretenom najprej neki ukvarjat pol leta, preden bi si ga upala vprašat, kaj sploh on misli z mano in s svojim življenjem.
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 29. Avg. 2010 22:07

Mogoče je lih to problem. Da misliš, da nimaš več veliko časa. Obupanost se voha.
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 29. Avg. 2010 22:07

A imaš pa čas brezštevilne tipe odgnat s taktiko, ki je dokaj očitno slaba?

(Btw, pri 26ih še nisi ravno na smrtni postelji, moja babica je pri teh letih še veselo furala feminizem in odganjala snubce, pri 33ih se je pa poročila in rodila 3 otroke. In to je bilo tik po vojni, ne pa leta 2010.)
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 29. Avg. 2010 22:11

odgnat?? zakaj bi jih pa zadževala, če niso zame?


goofy_ga, se tudi ne ukvarjam s takimi tipi, ki mislijo, da majo še ves čas na svetu in da bodo fukali do 35ega naokoli.
nazadnje sem z enim razčistila že na 2. zmenku, da on misli do 35leta potovat in it za turističnega vodiča oz. da si išče službo v tujini. halo? a s takimi naj jaz planiram resno zvezo.
oh, pa zakaj si ne naredim ene iluzije, da ga bi tko zmotala, da bi zaradi mene potem ostal v sloveniji in čisto pozabil na svoje načrte.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 29. Avg. 2010 22:15

Če isto vprašanje postaviš istemu človeku ob različnih trenutkih, ne dobiš nujno enakih odgovorov.
Konkretno: Isti tip, ki ti na prvem zmenku odgovori, da noče otrok, ker ne želi prevzet takšne odgovornosti, bi ti mogoče kasneje, ko bi te bolje spoznal in videl, da nisi psihotična pijavka, ki se z njim ukvarja samo zaradi njegovih malih plavalcev, odgovoril drugače.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 29. Avg. 2010 22:22

ali pa tudi ne.
moreš vedet kaj je razlog, da noče otrok.

mogoče jih je želel z bivšo, in ker jih z njo ne bo imel, jih noče z nobeno drugo.

mogoče je otrok ločenih staršev in je ob ločitvi tako trpel, da se je odločil da sam ne bo nikol mel otrok. (enega takega poznam)

kakorkoli, skoraj vsak tip mi je rekel, da si želi met družino (enkrat).
Zadnjič spremenil delusional, dne 29. Avg. 2010 22:25, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 29. Avg. 2010 22:25

Mislim da razumem tvojo situacijo ... sem šla skoz to z zelo dobro prijateljico, 26-letnico. Je imela iste izkušnje kot ti. Je že skoraj povsem obupala, da bo koga sploh lahko našla. Spoznavala je same idiote.

V glavnem, zdaj ima super tipa. Spoznala ga je po čistem naključju.

Nočem ti moralizirat. Ampak - sprosti se. Napačne energije oddajaš in zato samo take ljudi privlačiš. Res je zanimivo, jaz nikoli takih tipov ne spoznavam ... Nikoli.

Preveč obupano deluješ. Napadalna si. Če tipu zatežiš na prvem dejtu naj ti pove natančne plane za naslednjih 10 let - pričakuješ, da bodo rekli, da se vidijo poročene s tabo? Skoraj nihče ne bo priznal, da išče ljubezen, družino, otroka še preden dobita postreženo pijačo. Vsi pa iščejo nekoga, s kom bi bili srečni. Drži? Opazovanje ti da več informacij od zasliševanja.
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 29. Avg. 2010 22:26

nisem stara 26, ampak bom 25. nehajte me starat.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 29. Avg. 2010 22:28

Sori :D Damn, potem mi je pa še toliko manj jasno, zakaj sploh paničariš. Če boš 25, to pomeni, da si 24. In se ti kao že mudi, ker ti zmanjkuje časa?
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 29. Avg. 2010 22:32

dej julija, ti v lajfu si bla največ 3 mesece brez tipa, tako da mi ne soli pameti.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 29. Avg. 2010 22:32

^^očitno neki dela prav kar ti ne, kaj misliš? ;)
delusional napisal/-a:nisem stara 26, ampak bom 25. nehajte me starat.
:lach:
Skor isti drek. :P

delusional napisal/-a:nazadnje sem z enim razčistila že na 2. zmenku, da on misli do 35leta potovat in it za turističnega vodiča oz. da si išče službo v tujini. halo? a s takimi naj jaz planiram resno zvezo.
Zakaj pa ne? Npr. jz pa bi, tak bi mi bil celo še bolj všeč, ki bi kazal nagnjenja k življenju v tujini.

Sam res deluješ kot da iščeš "popoln pralni stroj" al neki, ne pa nekoga, ki bi te lahko očaral... Čist preveč "klinično", kot tista Rollin :lach:
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 29. Avg. 2010 22:34

ker mene ne zanima življenje v tujini.

sploh pa je rekel, da bo šel sam.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 29. Avg. 2010 22:45

delusional napisal/-a:dej julija, ti v lajfu si bla največ 3 mesece brez tipa, tako da mi ne soli pameti.


Ne bi si mislila, da me bo uspešnost pri iskanju tipov kdaj diskreditirala v temi o tem, kako najt tipa. :D

Sicer pa resno, skuliraj se. Tole se bo mogoče slišalo kot kliše iz nekega cosmo članka, ampak tipe dejansko odbija, če ženska prezgodaj začne razglabljat o prihodnosti. In prvi zmenek definitivno je prezgodaj.
Jaz bi si čisto upala stavit, da marsikdo zanalašč da take odgovore, da se te znebi, ker deluješ preveč agresivno in se boji, da bi ga ob priznanju, da se želi ustalit, tisti moment zvlekla na magistrat.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 29. Avg. 2010 22:48

se ne gre za to, da jaz koga zaslišujem. sami mi povejo večino stvari.
ali pa debata tako nanese.

npr. jaz povem da moj brat dela v tujini. in potem je tip še sam povedal svoje cilje za prihodnost.

kolk tipov si pa ti mela? ajde da čujem.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 29. Avg. 2010 22:55

Haha, ni šans. Ti si vse zapomniš in potem uporabiš proti človeku takrat, ko tega sploh ne pričakuje :D

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov