10 glavnih razlogov, zakaj imate tipi težave s puncami

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 29. Avg. 2010 19:28

^^..naključna srečanja na izletu/potovanju, sprehodu, v šopingu (mogoče lih ne :D), na kavici, v vrsti za kruh, v knjižnici/kinu/galeriji, ..?

Pa zihr obstaja še svašta drugačnih tipov.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 29. Avg. 2010 19:31

ne, nč takega...

v vrsti za kruh??

ena znanka je dobila policaja, ko je razbila avto in šla na policijsko postajo po zapisnik. ena je dobila mehanika, ko je peljala avto na servis.

meni se take scene ne dogajajo.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 29. Avg. 2010 19:34

^^ena na forumu (ta mi je tanajboljša), ga je dobila, ko je prek oglasa prodajala kitaro (men se zdi) :D
Uporabniški avatar
puma
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1108
Na forumu od: 21. 8. 2004
Kraj: na drugi strani ... morskega travnika, kjer se preliva Ljubezen ... skrita v kapljici Vesolja...

Neprebrana objavaNapisal/-a puma » 29. Avg. 2010 20:54

hehe in je zadržala kitaro ter dobila tipa :D
IloveCoffee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 206
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a IloveCoffee » 29. Avg. 2010 21:06

Zvoncica... OMG lapsus... Alzheimer seveda, god damn povezava do prstov, k po svoje pišejo :D

delusional, pa ne da bi te zdej hotu neki javno opravlat in obirat - mislm (če izvzamem tvoj bitchy attitude, ki na trenutke seka ven), da si ti v osnovi super ženska, ki jo je izoblikovala napačna izbira tipov... - jaz mislim, da ti spoznavaš same orangutane. Mam jih kle na fitnesu polno - lepi so tok da so že kičasti, višek jim je it v TOP v petek zvečer se ga nažgat in babe pecat (ponavad neuspeh komentirajo, da itak ni nobena dost dobra), trenirajo zgolj zato, da bojo lepi julija na plaži. Pa kork sem ti že enkrat napisal, če kvantificiram lastnosti fantov, ne razumem zakaj vidiš samo ekstrem lep za 10 in debil za 6, pa neprivlačen za 6 in karakter za 10... večina fantov pade na 8/8, nevem kaj je narobe s temi (razen, da boš napisala, da so vsi al zasedeni al pa zafrustrirani razočaranci). Mal se skuliri, mal izstopi iz tega okvirja pa ti bo top.

Aja, da ti gre en razlagat na dejtu (če gre za pravi dejt) o bivših - meni je bil to vedno največji FAIL ever ...
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 29. Avg. 2010 21:11

IloveCoffee napisal/-a:(razen, da boš napisala, da so vsi al zasedeni al pa zafrustrirani razočaranci).
..ter rekla bo še, da noče narest tega:
IloveCoffee napisal/-a:izstopi iz tega okvirja pa ti bo top.
:/
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 29. Avg. 2010 21:21

Kofi, pa sej si sam reku, da ti npr. ne spadaš med te orangutane in da bi mi bil sigurno grd, zapovrh vsega, pa še za vezo nisi, ampak za ff iz razočaranja.

kot da tisti, ki so grdi, pa so za resno zvezo, od ta lepih pa noben.

kr neki. sm spoznala tudi neki tipov, ki so bli fizično preslabi zame (npr. tisti bivši narkoman, kuhar, plešast in debeluh), pa še tej so mi predlagali sam f**, svašta. Mislim, zdej ne vem al se ta preveč ceni, al se jst premalo.
Zadnjič spremenil delusional, dne 29. Avg. 2010 21:29, skupaj popravljeno 1 krat.
IloveCoffee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 206
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a IloveCoffee » 29. Avg. 2010 21:22

Kaj mene briga, nej pizdi kokr če... :D

...samo s tem ne bo nč rešila...

Sicer pa men je čist kul, da me je mal napizdila - glede na to, da sem introvertiran, pa da se okol mojih osebnih problemov z nobenim ne pogovarjam v resnici - mi je mal odprla oči... en beden razočaranec pa res nočem bit... :evil: :evil: :evil:

...zdej pa dost, sem ful proti nekem osebnem opravlanju kle gor...
IloveCoffee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 206
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a IloveCoffee » 29. Avg. 2010 21:25

delusional napisal/-a:Kofi, pa sej si sam reku, da ti npr. ne spadaš med te orangutane in da bi mi bil sigurno grd, zapovrh vsega, pa še za vezo nisi, ampak za ff iz razočaranja.


Sem daleč od orangutana, srček... bol pavijan :D :D :D
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 29. Avg. 2010 21:30

kiss my ass.
Uporabniški avatar
*coco*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 74
Na forumu od: 21. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *coco* » 29. Avg. 2010 21:36

wauu po 1 letu sm se spet spravla na forum in vidim da delusional še vedno obvlada sceno. ne vem če še komu uspe tok reakcij dobit. Bravo stara!! ;););)


sicer pa ti hočem rečt: jebat ga, nimaš sreče, 5 od 10 k ti rečejo da išćejo sam f**,se sam skriva za to masko, ker so bli sami prizadeti. probi kdaj kušnt žabo boš vidla da lohk rata princ. išči tm kjer drugač ne bi, se zna marsikej najdit.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 29. Avg. 2010 21:44

je pa neki res: 1 leto nazaj sm bla tolk sita, k sm na vsakem zmenku ene in iste fraze poslušala, da sm rekla, da če še enkrat zgodi, da mi bo kak tip začel od bivše jamrat in da zdej ne išče več nobenih obveznosti, da mu bom kozarc na glavi razbila :D

in pol se je res nehalo.nisem spoznavala več takih. :D

zadnje cajte poslušam: nisem še našel prave... (uf, sam pol da slišiš te kriterije)
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 29. Avg. 2010 21:54

Zakaj pa se sploh na prvih zmenkih spuščaš v debate o tem, zakaj je tip še samski in kakšna je situacija z njegovimi bivšimi?
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 29. Avg. 2010 21:56

zakaj pa ne?

kar mam za zvedet, hočem zvedet čimprej.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 29. Avg. 2010 22:01

Zame je to čisto prezgodaj. Veliko boljši se mi zdi skuliran pristop, pri katerem so prvi zmenki bolj šaljive in zabavne narave. Manj je pritiska, za resne pogovore o skupni prihodnosti je vedno čas.
Pomoje je najprej fino ugotovit, če se ti človek kot oseba v resnici sploh dopade, preden začneš analizirat, kakšen bi bil v vlogi očeta tvojih bodočih otrok.
Saj te nočem nič osebno tu izpostavljat, ampak iz tvojih opisov zmenkov se da razbrat, kot da že ob prvi kavi uprizoriš celo gestapovsko zaslišanje o tipovi preteklosti in ga gnjaviš, če se misli kdaj poročit, če hoče imet otroke,... Valjda jih to prestraši.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov