10 glavnih razlogov, zakaj imate tipi težave s puncami

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 25. Avg. 2010 8:49

Caki, v uvodnem postu si govorila o samskih, zdej govoris, da so vezani bedni.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
rinca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1261
Na forumu od: 27. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a rinca » 25. Avg. 2010 9:38

ha ha, claire :lol:
jst se strinjam predvsem s točko 4. ne mislim posploševat na vse, ampak poznam veliko več tipov, ki jih ena ženska tako zjebe, da se potem x let otepajo resne zveze, ker ne prebolijo tega kar jim je naredila. če pa že stopi v zvezo, pa samo razmišlja kako ga bo ta zdajšnja, ki je drugače čisto normalna, zajebala kot prejšnja.
se mi zdi da ženske prej prebolimo, pa tud če to pomeni en mesec jokanja vsem, ki nas hočejo al pa nočejo poslušat. damo ven in je čez nekaj časa v redu. tipi pa zadržujejo v sebi in zarad tega dosti dlje trpijo in frustracije prenašajo v kasnejše zveze.
Blue-eyed boy meets a brown-eyed girl.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 25. Avg. 2010 10:21

Mahagonij napisal/-a:Caki, v uvodnem postu si govorila o samskih, zdej govoris, da so vezani bedni.


prvi post je namenjen samskim, ne tistim, ki v zvezah že so. bedni so pa valda eni in drugi. tudi tisti, ki so na silo v zvezi in jim posledično gre vse na živce. tako puncam kot fantom. ni, da bi to prišlo ščasoma. že takoj niso za skupaj in potem je baba tečna. tip pa jo komaj prenaša. zakaj pa jo? ker je icek. in zakaj je ona tečna? in potem je tu začaran krog teh vprašanj. odgovor, ki se mi zdi edii primeren je pa ta, da je to strah pred tem, da bodo ostali sami.
tako rajši živijo v peklu.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
serena86
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 239
Na forumu od: 2. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a serena86 » 25. Avg. 2010 11:49

@claire: :respekt:

strinjam se s tvojim seznamom. ampak zanimivo.....ženske smo priznale, da ima Džeki več ali manj prav (da se večina žensk najde vsaj v eni točki), moškim pa tega, kar velja zanje, nikakor nočejo priznati. kdo je torej bolj zrel? pa ne mi s takimi, da to za tipe sploh ne velja! ker tako samo vi mislite.

@Horus: če velja zate drugačen spisek oz. ne vse iz tega spiska, to še ne pomeni, da za večino ostale moške populacije ne velja vsaj ena točka, ki jo je claire navedla. to je isto kot pri ženskah...ne velja za vse isto.
Če človek nima cilja, mu je vsaka pot prava.
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 25. Avg. 2010 13:33

Zato, ker so neumnosti. Direkt je skopirala do dzekija, pri nekaterih tockah je dala ravno obratno kot je dzeki napisal, in to je to.
Trudu primerno je tudi kolicina resnice v postu (bolj malo).

Ideja, da so problemi moskih isti ali pa ravno obratni od zenskih je smesna. Problemi moskih so drugi.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 25. Avg. 2010 14:05

Mahagonij napisal/-a:Ideja, da so problemi moskih isti ali pa ravno obratni od zenskih je smesna. Problemi moskih so drugi.


Točno tako. :wink:
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
norolescentka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 504
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a norolescentka » 25. Avg. 2010 14:06

Claire popolno spisano :)

predvsem kar se tiče-mel sem punco, zdej pa ga samo pijem, k me je pustla, ne morm je pozabt, pa itak da mam use sam za seks.

ne vem kolko mojih kolegov mi je nabijal ravno v tej smeri.
življenje je treba uživat! ne veš, kaj te čaka za naslednjim vogalom...
Horus

Neprebrana objavaNapisal/-a Horus » 25. Avg. 2010 14:28

Uživajte še naprej :) Lep pozdrav od Horusa :schreiben:
Zadnjič spremenil Horus, dne 12. Okt. 2010 23:38, skupaj popravljeno 1 krat.
panterica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 250
Na forumu od: 6. 3. 2010
Kraj: Tam nekje

Neprebrana objavaNapisal/-a panterica » 25. Avg. 2010 16:27

claire :flower: :flower: bravo, bravo si čist zadela, sploh pa zadni stavek
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 25. Avg. 2010 18:14

s 5. 8. in 9. bi se strinjala.
2. točko bi dopolnila da se tipi trudijo da bi osvojili žensko, potem jo jemljejo kot samoumevno oz. se ne trudijo več, se zapustijo, dobijo pirski trebušček, ne trudijo se da se ženska počuti dobro, zaljeljeno in edinsko, saj mislijo da se jim ni treba trudit, ker je itak že njihova.
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 25. Avg. 2010 18:25

čuftika napisal/-a:s 5. 8. in 9. bi se strinjala.
2. točko bi dopolnila da se tipi trudijo da bi osvojili žensko, potem jo jemljejo kot samoumevno oz. se ne trudijo več, se zapustijo, dobijo pirski trebušček, ne trudijo se da se ženska počuti dobro, zaljeljeno in edinsko, saj mislijo da se jim ni treba trudit, ker je itak že njihova.


Da pa dodamo zraven.. dosti punc ni kej boljših.. ne dobijo samo tipi pivskega trebuščka.. poznam dosti bejb, ki se po tem ko ujagajo nekega resnega fanta nehajo trudit za svoj videz.

Kar se pa točk tiče.. ne vem al je moja moška družba ekstremno super, ampak js takih vzorcev pri njih nisem opazila.
Kar se tiče tržne vrednosti, opažam samo dedke pri 50 letih, da so zadovoljni čisto z vsako. Vsi ostali se držijo svojih kriterijev, ki so celo v precejšnih primerih grozno prenapihnjeni ali neupravičeni..
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
IloveCoffee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 206
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a IloveCoffee » 25. Avg. 2010 18:41

Moj problem je, da sem kar se odnosov in čustev tiče 100% vodnar. :cry:

:D
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 25. Avg. 2010 18:44

^^ kar pomeni? :D (nismo vsi horoskop experts)
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
IloveCoffee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 206
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a IloveCoffee » 25. Avg. 2010 18:50

Nekaj v tem smislu:

http://zodiac-signs-online.com/zodiac-s ... uarius.htm


...drgač tut jest nisem, pa me je že par bab opozoril na to - nisem verjel, dokler nisem pol prebral na več mestih - in ja vsak se lah najde v opisu horoskopa, sam pri meni je blo od vedno tko in res extremno.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 25. Avg. 2010 18:57

Roberta R. napisal/-a:
čuftika napisal/-a:s 5. 8. in 9. bi se strinjala.
2. točko bi dopolnila da se tipi trudijo da bi osvojili žensko, potem jo jemljejo kot samoumevno oz. se ne trudijo več, se zapustijo, dobijo pirski trebušček, ne trudijo se da se ženska počuti dobro, zaljeljeno in edinsko, saj mislijo da se jim ni treba trudit, ker je itak že njihova.


Da pa dodamo zraven.. dosti punc ni kej boljših.. ne dobijo samo tipi pivskega trebuščka.. poznam dosti bejb, ki se po tem ko ujagajo nekega resnega fanta nehajo trudit za svoj videz.

Kar se pa točk tiče.. ne vem al je moja moška družba ekstremno super, ampak js takih vzorcev pri njih nisem opazila.
Kar se tiče tržne vrednosti, opažam samo dedke pri 50 letih, da so zadovoljni čisto z vsako. Vsi ostali se držijo svojih kriterijev, ki so celo v precejšnih primerih grozno prenapihnjeni ali neupravičeni..


ja, ampak tukaj govorimo o napakah tipov, so tut napake žensk, v temi pod ljubezen&sex :)
dedki 50+ morjo bit zadovoljni z vsako, ker so dejansko že precej v letih in je njihov vrhunec že mimo. Ogabno mi je pa da vidim kako 20-letnico z dedom starim 45+, ki ima samo velik denarja in pri tem se konča.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov