Zara

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Miss_M
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 273
Na forumu od: 2. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss_M » 03. Maj. 2007 18:24

Uf moja domača garderoba zajema skor vse od zare, od hlač do majic, pulovrjev..Morm rečt da je super znamka, sploh pa cenovno ugodna in kvalitetna :D

Pa se svetovalci so ful prjazni..vse pohvale :!: :wink:
Uporabniški avatar
Miss Dior
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 48
Na forumu od: 25. 4. 2007
Kraj: Okolica MS

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss Dior » 03. Maj. 2007 19:20

meni je zara full vredu, dobre kolekcije imajo oz. moderne. edino kar se mi ne vidi da imajo veliko stvari ki jih moras prat na roko ali kao na 30. in hlace se velikokrat skrcijo. drugace pa sem kar zadovoljna
Uporabniški avatar
rebel*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 2. 1. 2006
Kraj: :)

Neprebrana objavaNapisal/-a rebel* » 03. Maj. 2007 19:50

js hlač tud ne kupujem tam (vsaj ne jeansk) kr nimam dost bobi-palčka postave... edin črne klasične hlače sm pa ful fajne najdla enkrat
majčke so mi pa fajne... sploh tiste bol simpl, pa one podaljšane...čeprav zdej že nekam dolg nism tja zašla...bo treba mal pobrskat :)
...ljubiti...
......biti....
........iti...
.........ti...
Uporabniški avatar
polly-polly
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1109
Na forumu od: 31. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a polly-polly » 04. Maj. 2007 5:17

Men je drgač Zara ful všeč. In včasih majo res hudo kolekcijo, ampak na cajte se pa zgodi, da majo pa prov obupno. Na splošno je kul. :wink:
Uporabniški avatar
Lorelai20
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 380
Na forumu od: 7. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Lorelai20 » 04. Maj. 2007 8:21

Js sm pa bila nazadnje očarana nad Zaro v Mariboru. Se mi zdi da imajo dost drugačnih cunjc, zdaj je npr bilo full hotk pa oblekic za na plažo, ki jih v Lj in v Clju nisem vidla. Mam rada to štacunco, skoraj vedno se najde kej lepega. :P
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 04. Maj. 2007 11:24

V Zari težko najdem kaj, kar bi mi lepo stalo. Sicer so mi kar všeč stvari. Pa zame to definitivno ni poceni štacuna. Glede na to, koliko sem ponavadi pripravljena zapravit za cunje, je Zara med dražjimi.
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 04. Maj. 2007 12:10

Hja no, kakšne majčke se res najdejo (če imam srečo, da so mi prav). Kavbojke ponavadi najdem za 10-20€ drugje, oblekica mi mora biti res všeč, da dam zanjo več kot 40€ ... in v Zari so ponavadi več ...
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 04. Maj. 2007 12:29

No ja sej seveda je odvisno ... učasih se najde, učasih ne ... :wink:
Sm samo uprašala, ker men se zdi Zara res ena najcenejših poleg H&M in podobnih ... :wink:

Je pa itak odvisno od okusa in tko ... jst vedno najdem zase kej v Zari pa ne vem a mam tako srečo al pa smolo, da mi tut pašejo njihovi modeli cunc ... :D
Mam res rada to njihovo špansko modo, tko da ... moje vprašanje je blo čist tko mim grede :wink:
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
Uporabniški avatar
DOra.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 402
Na forumu od: 12. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a DOra. » 04. Maj. 2007 17:01

ja odvisno kolk si pripravlen zapravit....jaz nikol nisn rekla da je poceni...si pa vedno kupim ker se nikol ne morn dokoncno poslovit od neke majcke, oblekce ali whatever... :D
Uporabniški avatar
*AnNy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 461
Na forumu od: 27. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *AnNy » 05. Maj. 2007 0:51

čudn da jst v to trgovino še nism stopila.:D ampak očitno se mi je nasmehnla sreča, k sm tam dobila delo in bom pač več časa imela za pregled kkšnih hudih oblačil. :lol: no upajmo, da kej najdm zase tm :D
Uporabniški avatar
anoyel
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 696
Na forumu od: 3. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a anoyel » 05. Maj. 2007 16:49

zara ma ful dobre te nove potiskane, malo daljše polo majčke - kot perfect za pajkice pa balerinke :D pa v spodnjem nadstropju v lj centru majo ful dobre te oblekce ala spanish style lahkotne poletne k maš lahko pod tem pajkice pa kako majčko še - tok tega za kombinirat. zara :zustimm:
Uporabniški avatar
Dorotheia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 241
Na forumu od: 2. 11. 2006
Kraj: Na poti k sanjam...

Neprebrana objavaNapisal/-a Dorotheia » 05. Maj. 2007 18:21

Jaz nasplošno nisem velikokrat v Zari, ampak meni se zdi, da imajo kar lepe stvari....no skoraj 100% najdem vsakič ko sem tam vsaj en kos oblačila od katerega se ne morem ločiti. :D
Bom mogla iti spet malo pogledati.
Lady_Liora
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 6. 5. 2007
Kraj: kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_Liora » 06. Maj. 2007 9:48

v zari majo lepe stvari. sam grem bolj redkokdaj tja, ker nism iz lj. se mi pa zdi da so par let nazaj mel bolš kvaliteto pa lepše obleke. mam dve majčki že par let pa sta čist dobre še. eno sm še prefarbala pa se dobr drži tko da..mogoče je mal kvaliteta upadla zdej.
Uporabniški avatar
MiLLy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 415
Na forumu od: 17. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MiLLy » 12. Jun. 2007 12:17

Čeprav mi je Zara všeč, nad njo nisem tko ful navdušena kot ostale tu. Problem je predvsem v kvaliteti, ogromno stvari se mi je razparalo, strgalo, ful skrčlo v sušilcu ali se raztegnilo, puloverček je bil takoj muckast... Še kavbojke niso ble najboljš, nek trd jeans majo. Ne vem no. Sej ma modne stvari pa velik izbire, vedno grem tja pogledat, ampak zdej vedno 2x premislim, preden kaj kupim.
...
Uporabniški avatar
mary-kate and ashley bigg
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 733
Na forumu od: 13. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a mary-kate and ashley bigg » 12. Jun. 2007 12:21

zara je kul.

ampak tako je to: za malo denarja malo muzke.

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]