Zara

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Nadine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 677
Na forumu od: 3. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Nadine » 01. Mar. 2009 17:13

men se nikol niso še tok raztegnile da jih nebi mogla nosit... sej valda se mal raztegne ko jih nosiš čez dan, pa niso čis tko skupi kot po pranju, ampak to se men dogaja pri useh kavbojkah... pa se mi zdi to nekak normalno? :?
Uporabniški avatar
Party Diva
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 1. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Party Diva » 01. Mar. 2009 18:57

Jah no, raztegnejo se mi do te mere, da so že bolj široke oz. razvlečene in takih nočem pol nosit (razen za doma). Npr. Levi`s ali pa Diesel kavbojke se mi še nikoli niso raztegnile. V Zari včasih kupim kavbojke zato, ker majo vedno kakšne hude, drugače pa je to bolj za rezervo. :D
So I`m a bitch? Well you`re a whore. Personally I`d rather be known for what I do, not for who I screw.
Uporabniški avatar
tita123
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 101
Na forumu od: 4. 8. 2008
Kraj: Bela krajina/Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tita123 » 01. Mar. 2009 19:57

najboljš si je kupit takšne kavbojke ko jih komi nase navlečeš, ker se vsake raztegnejo. no vsaj meni so se še vse :D.. vem pa da sem enak model zarinih hlač kupla cifro 36 in 38. 36 mi stojijo tko kot treba še cel teden. res da jih mal težje na začetku na sebe navlečem :D , 38 pa dam brez problema nase, se mi pa že prvi dan razvlečejo preveč :?
Najboljše šele prihaja...
Uporabniški avatar
gaby_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1318
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a gaby_ » 01. Mar. 2009 20:43

^jaz tudi raje kupim take, da jih komaj nase spravim. ker se ponavadi tolko raztegnejo že med prvim nošenjem, da potem stojijo dalje lepo.
to ne samo zarine hlače. vse. mam tudi levisove tak, da ko se operejo, jih komaj spravim gor, pozneje pa gredo zlahka... tak da očitno tudi levi's ni več bog ve kaj...
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 05. Mar. 2009 18:45

^^ja, grozno se raztegnejo. Ene mam celo take, da so se še po dolžini razvlekle. Tako, da sem jih mogla vihat, kar nikoli ne delam.
Čeprav mi Zarine kavbojke niso ravno ljube. Kljub normalnim cenam, se mi zdijo predrage za to, da se tako razvlečejo.
Poison Girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 852
Na forumu od: 26. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Poison Girl » 05. Mar. 2009 19:46

Slika
Moji novi sčrki! Edini Zarini čevlji, da mi niso trdi in da se da normalno v njih hodit, visoki petki navkljub.
SlikaSlika
(Edin barve nisem zadela, pravi fani boste še vedl. :D )
Glede kavbojk pa-men so vse prekratke. Pa vedno mi čudno stojijo. Edin zandjič sem mela srečo in sem dobila ene ravno dovolj dolge in da mi še lepo stojijo (Basic).
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 05. Mar. 2009 20:09

^ :eek: kakšnii lepi čevljiiii. kok si dala ?? :)
Poison Girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 852
Na forumu od: 26. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Poison Girl » 05. Mar. 2009 20:15

^^80€. :)
Uporabniški avatar
b_5
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 12. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a b_5 » 05. Mar. 2009 20:16

Lepiiiiiiii zlo zlo zlo...sam zame je petke lih mal preveč :)
Uporabniški avatar
Študentka.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 271
Na forumu od: 19. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Študentka. » 09. Mar. 2009 18:53

Poison Girl, prelepi čevlji, idealni! Samo jaz bi si črne kupila ( čeprou svaka čast da kupiš modre, boš izstopala! )
Upam da jih bojo imeli še nekaj časa oziroma ko grem jaz v šoping (2,3, tedne) da bojo imeli vsaj kake podobne, da jih nabavim. :love:
Zasledila pa sem da je ena punca tukaj napisala da če slučajno ni številk da rečemo na blagajni in če majo v drugi Zari lahko pošljejo? Dobra stvar. V kolkem času pa kej pride?
Ker mam velikokrat to ˝srečo˝ da ni moje cifre :?

Jaz bi pa vprašala za te ki ste v kratkem obiskale eno od LJ Zar, če imajo točno take jakne/zgornji del kostima (nevem kako bi se izrazila), ki je na uradni zarini strani ko odpreš ženske stajlinge, pa ma ženska na 2. sliki tak BEL (zgornji del kostima) oblečen po pajkicah.
Fuuul mi je lep pa upam da veste za katerega se gre.
Upam da majo oziroma bi mogl met če je to res glauni kos na strani :D
LP
Uporabniški avatar
tita123
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 101
Na forumu od: 4. 8. 2008
Kraj: Bela krajina/Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tita123 » 18. Mar. 2009 19:03

js hočem usnjeno jaknico iz brušenega usnja :oops: . sm je 170€ :?
Najboljše šele prihaja...
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 06. Jun. 2010 10:31

Redko kdaj obiščem Zaro, nekako me ne pritegne. Pa še takrat, ko sem bila so bile manjše številke, ar pa meni ne ustreza.
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 06. Jun. 2010 15:40

gaby_ napisal/-a:^jaz tudi raje kupim take, da jih komaj nase spravim. ker se ponavadi tolko raztegnejo že med prvim nošenjem, da potem stojijo dalje lepo.
to ne samo zarine hlače. vse. mam tudi levisove tak, da ko se operejo, jih komaj spravim gor, pozneje pa gredo zlahka... tak da očitno tudi levi's ni več bog ve kaj...

To ni toliko stvar kvalitete in znamke, temveč je predvsem posledica tega, da se v jeans na veliko daje elastan, zato da so hlače pač vsaj malo raztegljive. In zaradi tega ta skrčenost, ko pridejo iz stroja in razvlečenost po 2 dneh. Če bi si kupla kavbojke, ki nimajo nič elastana, torej niso nič raztegljive, bi bolj ohranjale obliko. Ampak imajo pa spet druge pomanjkljivosti (poleg tega, da ne vem, če bi se jih sploh še dalo kje dobit).
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 06. Jun. 2010 17:24

buubbika napisal/-a:Edino, kar imajo kvalitetno, so obleke nad 40€. Tisto je res kvaliteta, ostalo je pa blaaah. Cene pa nabite do nebes, ker to je pač Zara.


cene znajo bit krute, sam z to so pa razprodaje... sploh mi je ql k dostkrat dvakrat stvar znižajo - tko sm jst že ful lepih stvri iz zare dubla :D
Uporabniški avatar
hautehippie
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 174
Na forumu od: 31. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a hautehippie » 12. Jun. 2010 18:46

Levi's kavbojke iz moje omare, sestava 98% bombaž in 2% elastan, so po treh letih in več še vedno enako skinny kot ob nakupu.
Verjetno je kriva kvaliteta, v tem primeru se je treba pač izogibati nekvalitetni poceni robi (Zara, H&M,...) Ni vsak bombaž enak in tudi vsak elastan (očitno) ne drži enako dobro. Poleg tega pa marsikatera oseba enostavno ne ve kupiti kavbojk. Ob nakupu morajo biti za približno pol številke premajhne, tako da si jih komaj zapneš... v nobenem primeru pa ne rahlo velike. Potem pa je tu tudi nošenje - kavbojke dihajo s tabo in se (ob nošenju in pranju) prilagajajo tvoji obliki. Seveda vse v primeru, da so kavbojke oprijete, pri širokih je itak vseeno. :)

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron