Zara

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
KittyCat
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 174
Na forumu od: 9. 8. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a KittyCat » 29. Jan. 2009 22:05

majo v Zari še kake hude kavbojke na cigaretko? po možnosti znižano :D
Uporabniški avatar
gaby_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1318
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a gaby_ » 02. Feb. 2009 16:44

^levi's. :) hilfiger jeans. miss sixty. diesel. armani jeans. to so te po mojem mnenju najboljše pa seveda tudi cenovno malo večji zalogaj.

drugače pa mam ene kavbojke iz zare pa so super. :)
Uporabniški avatar
Blair
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 163
Na forumu od: 10. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Blair » 02. Feb. 2009 17:13

men so se kavbojke iz Zare že tolkrat strgale, da ne mislm niti enih več not kupit.. mislim, kvaliteta je na nuli - raje dam več keša za nekaj kvalitetnega, kot pa 40 € za jajca od kitajca :x
Uporabniški avatar
arnela
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 67
Na forumu od: 17. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a arnela » 02. Feb. 2009 17:34

Js sem pa kr zadovoljna z Zaro. Morem rečt, da je zdj ta nova kolekcija full huda, sem ze bila v nabavi :D
Uporabniški avatar
hruška :)
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 281
Na forumu od: 12. 5. 2008
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a hruška :) » 02. Feb. 2009 18:54

js mam več al mn kavbojke iz zare in se mi niso še niti 1 strgale in niti ene raztegnile al pa kej podobnega :)
Uporabniški avatar
Blair
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 163
Na forumu od: 10. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Blair » 02. Feb. 2009 23:22

Sej men majo ful hude stvari tam, sam očitno zmer lih na tako naletim k se strga.. al je pa z mano kej narobe :cry: :D
Uporabniški avatar
Vermilion
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 609
Na forumu od: 16. 3. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a Vermilion » 03. Feb. 2009 18:59

jst sem si pa ravno prejšnji teden v zari kupila full luškane supergice... so take dokaj elegantne, ker ne maram preveč športnih...sploh kakšnih širokih ne...

drugač glede ostalih stvari mi pa zara ni preveč všeč, sploh trf ima grozne cunje...vse razvlečene pa kakšne nemogoče modele...skratka zadeve, ki definitivno niso moj stajl...

edino jaknice v zgornjem nadstropju pa hlače so mi lepe...samo jakne so ponavadi full drage...vsaj za moj okus...
Uporabniški avatar
tita123
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 101
Na forumu od: 4. 8. 2008
Kraj: Bela krajina/Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tita123 » 01. Mar. 2009 0:48

jaz imam več kot polovico omare zarinih stvari. cimra dela in tudi sama sem delala tam in seveda ni šlo, da ne bi skoraj vsak ponedeljek ali četrtek kupila kaj novega, ko je prihajala roba. :D lahko pa pohvalim, da so vse stvari katere sem kupila še vedno kot nove. naj poudarim, da treba pa zelo pazit pri nakupu majčk ali oblekic, ker nikol ne veš kje bo imela kakšno luknjo. tako sem kupila zlo lepo oblekico in je imela na sredi riti luknjo kar veliko, sama je pa nisem opazila ob pomerjanju. seveda se pa da vsako stvar brez problema zamenjat z računom :)
Najboljše šele prihaja...
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 01. Mar. 2009 11:31

meni majo pa v zari vedno najhujše čevlje, ampak glede na kvaliteto čist predrage :?
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
Uporabniški avatar
Party Diva
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 1. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Party Diva » 01. Mar. 2009 11:46

Zara sicer ni na moji listi top 5 ali 10 trgovin, a vseeno včasih zavijem tja in se najde kar nekaj zanimivih stvari zame. Najboljše so mi kavbojke (no ok, takoj za Dieslom in Levi`s) in pa kakšni hudi topi, tudi plašče imajo lepe. Drugače pa me moti, da se na nekaterih stvareh že v trgovini opazi nekvaliteta. :?
So I`m a bitch? Well you`re a whore. Personally I`d rather be known for what I do, not for who I screw.
Uporabniški avatar
pika911
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 235
Na forumu od: 28. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a pika911 » 01. Mar. 2009 12:18

men so se kavbojke toooooooook razteglne!!! :eek: 1x na tedn jih morm dt oprat da ohranjo velikost 38! za kkšne stvari majo tok male cifre! pr drugih pa tok velike... plus odvračajo me kupi majc na razprodajah! drgač mi je pa zara kr ušeč :love:
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 01. Mar. 2009 12:50

jaz pa vedno znova obupam nad zaro. kavbojke so mi čisto vse premajhne oz. mi ne pašejo. imam sicer cifro 40, ampak v zari imam 42 pa še vse čudno stoji. tako da ne grem več pomoje. ker nikoli nič pametnega ne dobim.
Nadine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 677
Na forumu od: 3. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Nadine » 01. Mar. 2009 12:56

men je pa v zari 36 ravno prav za hlače... vedno dobim kej zase :D
sam kar se kavbojk tiče, men so se do zdj še vse mal raztegnile ko jih nosiš čez dan, niso tok oprijete kot so po pranju, pa mam različne firme....
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 01. Mar. 2009 13:01

ko pravite, da se kavbojke raztegnejo, me pa sploh vse mine do zare. :?
Uporabniški avatar
Party Diva
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 1. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Party Diva » 01. Mar. 2009 14:07

Jaz imam pa ravno kontra problem - svojo št. dobim brez problema (34) za kavbojke, ker so mi tam res hude, potem se pa sčasoma res malo raztegnejo kot je že ena omenila in jih več ne morem nositi drugje kot za doma.
So I`m a bitch? Well you`re a whore. Personally I`d rather be known for what I do, not for who I screw.

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]