Zapestnica Livestrong

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
ursska
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 8. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ursska » 10. Avg. 2005 12:21

Zapestnice proti rasizmu imajo v Hervisu - Citypark. Jaz sem jo namreč kupla tam.
Uporabniški avatar
steLLcy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 809
Na forumu od: 9. 8. 2004
Kraj: CeLjE

Neprebrana objavaNapisal/-a steLLcy » 10. Avg. 2005 12:39

ursska napisal/-a:Zapestnice proti rasizmu imajo v Hervisu - Citypark. Jaz sem jo namreč kupla tam.

ja ampak tam so fake, veš.... :P

lejte, najboljš da res tako naredmo ... nosmo te zapestnice, ker so nam pač všeč in da ostali vidijo, da nismo rasisti in da bi radi pomagali ljudem, bolanim za rakom (čeprav verjetno nobena od nas v resnici ni dala 1usd, ker mamo pač vse fake..razn lane... :P )....
Waiting in the queue oh whoopee doo
Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 10. Avg. 2005 12:51

steLLcy napisal/-a:
ursska napisal/-a:Zapestnice proti rasizmu imajo v Hervisu - Citypark. Jaz sem jo namreč kupla tam.

ja ampak tam so fake, veš.... :P

lejte, najboljš da res tako naredmo ... nosmo te zapestnice, ker so nam pač všeč in da ostali vidijo, da nismo rasisti in da bi radi pomagali ljudem, bolanim za rakom (čeprav verjetno nobena od nas v resnici ni dala 1usd, ker mamo pač vse fake..razn lane... :P )....


Se strinjam. :) Tut namen je važen, tut če so vaše fake.
Uporabniški avatar
Lane
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 220
Na forumu od: 22. 9. 2004
Kraj: Rio

Neprebrana objavaNapisal/-a Lane » 10. Avg. 2005 12:53

lisička napisal/-a:
Applebitecc napisal/-a:Da ne bi prišlo do kakšnih takih ali drugačnih zlorab potrošnikov vam priporočam, da svoj 1 dolar rajš nakažete v kakšne humanitarne namene in vaše težave bodo rešene. :biggthumpup:


Ampak fora je v tem, da maš še zapestnico :wink: :D


Zraven pa še goro pomislekov in razpravljanja.
Uporabniški avatar
Lane
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 220
Na forumu od: 22. 9. 2004
Kraj: Rio

Neprebrana objavaNapisal/-a Lane » 10. Avg. 2005 13:14

Me je pa na malti en temnopolni nogometas prjeu za roko, pogledu in sam reku "nice" pa se mi lpo nasmeju :D[/quote]

No vidte da so za marsi kaj koristne. Me prov zanima za kaj bodo bile naslednje namenjene.
Uporabniški avatar
zvezdica83
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 192
Na forumu od: 5. 7. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a zvezdica83 » 10. Avg. 2005 13:16

Lane napisal/-a:Me je pa na malti en temnopolni nogometas prjeu za roko, pogledu in sam reku "nice" pa se mi lpo nasmeju :D


No vidte da so za marsi kaj koristne. Me prov zanima za kaj bodo bile naslednje namenjene.[/quote]

mogoče bojo nardil take da se bo točno vedlo a si lezbika/gej, s imaš otroke al ne,... :lol:
Uporabniški avatar
Lane
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 220
Na forumu od: 22. 9. 2004
Kraj: Rio

Neprebrana objavaNapisal/-a Lane » 10. Avg. 2005 13:17

Vse je mogoče, samo, da se dobr prodaja. Me prov zanima do kdaj bo ta modni hit trajal?
Uporabniški avatar
zvezdica83
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 192
Na forumu od: 5. 7. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a zvezdica83 » 10. Avg. 2005 13:19

dokler ne bojo vsi seznanjeni s tem
Uporabniški avatar
Lane
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 220
Na forumu od: 22. 9. 2004
Kraj: Rio

Neprebrana objavaNapisal/-a Lane » 10. Avg. 2005 13:21

Kaj bi pa vi predlagale, kaj naj bi ponazarjala zapestnica in kakšne barve naj bi bila?
anabelle
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 5. 8. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a anabelle » 10. Avg. 2005 13:55

men so tele zapestnce ful carske!! mislm, da tko res loh saj mejčkn pripomoreš temu, čemur so namenjene! jst sm si naročila iz amerike od nikea črno pa belo proti rasizmu, pa od armstronga. in zdj to use nosm na roki in jih nikol ne dam dol.
aja pa u slovenijo bojo baje pršle nove pošiljke, ampak dvomm, da bodo originali. pomoje si loh najbl prepričan, da maš original, če jo naročiš iz amerike. sam sm pa vidla tut u austriji originale od nikea!
bolje izgubiti trenutek v življenju, kot izgubiti življenje v trenutku!!
Uporabniški avatar
Lane
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 220
Na forumu od: 22. 9. 2004
Kraj: Rio

Neprebrana objavaNapisal/-a Lane » 10. Avg. 2005 13:57

anabelle napisal/-a:men so tele zapestnce ful carske!! mislm, da tko res loh saj mejčkn pripomoreš temu, čemur so namenjene! jst sm si naročila iz amerike od nikea črno pa belo proti rasizmu, pa od armstronga. in zdj to use nosm na roki in jih nikol ne dam dol.
aja pa u slovenijo bojo baje pršle nove pošiljke, ampak dvomm, da bodo originali. pomoje si loh najbl prepričan, da maš original, če jo naročiš iz amerike. sam sm pa vidla tut u austriji originale od nikea!


Koliko si pa poštnino plačala?
anabelle
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 5. 8. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a anabelle » 10. Avg. 2005 14:12

Lane napisal/-a:
anabelle napisal/-a:men so tele zapestnce ful carske!! mislm, da tko res loh saj mejčkn pripomoreš temu, čemur so namenjene! jst sm si naročila iz amerike od nikea črno pa belo proti rasizmu, pa od armstronga. in zdj to use nosm na roki in jih nikol ne dam dol.
aja pa u slovenijo bojo baje pršle nove pošiljke, ampak dvomm, da bodo originali. pomoje si loh najbl prepričan, da maš original, če jo naročiš iz amerike. sam sm pa vidla tut u austriji originale od nikea!


Koliko si pa poštnino plačala?


ne naročila sm jih prek kolegice, k je šla za dva mesca čez lužo.
ne bi jih naročala po pošti, k se ti tut tko loh zgodi dan dobiš fake.
bolje izgubiti trenutek v življenju, kot izgubiti življenje v trenutku!!
Uporabniški avatar
Bunny Muffin
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 268
Na forumu od: 10. 3. 2005
Kraj: Disturbia

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunny Muffin » 10. Avg. 2005 17:39

Ledenka napisal/-a:Joj, te zapestnice se dobijo po vseh štandih v Portorožu. Pa tudi v Trstu sem jih vidla.

Meni so kr neki... brezveze no...

Ja, eno je za dobrodelne namene (prvotno so bile za to), drugo pa so ponaredki in neke bedne finte gor napisane (na teh ki ji kar po stojnicah prodajajo).

Lance Armstrong je po tem ko je premagal raka ustanovil fundacijo za boj proti raku seveda in te zapestnice so tole predstavljale (rumene in zelene z napisom "livestrong").

Bele in črne od Nike-a pa so proti rasizmu.
Obstajajo še tudi bele za boj proti revščini. (http://www.one.org/)

Ni mi pa všeč da so zdaj postale kar modna muha in da vsi letajo okrog s polnimi zapestji te gume :roll: (čist podn od podna). Se mi zdi da ta simbol humanitarnosti in dobrodelnosti več nima pomena. :?
Zadnjič spremenil Bunny Muffin, dne 11. Avg. 2005 11:57, skupaj popravljeno 1 krat.
{Bitch please, you've got more issues than Vogue.}
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 11. Avg. 2005 10:37

Men so te zapestnce res smešne... ker ena guma okrog roke :roll:
Če bi jo že kupla bi jo sam iz humanitarnih razlogov, da pač prispevaš uno malenkost, ni šans pa da to nosm :!:
Uporabniški avatar
Lane
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 220
Na forumu od: 22. 9. 2004
Kraj: Rio

Neprebrana objavaNapisal/-a Lane » 11. Avg. 2005 11:49

MIGRENA napisal/-a:Men so te zapestnce res smešne... ker ena guma okrog roke :roll:
Če bi jo že kupla bi jo sam iz humanitarnih razlogov, da pač prispevaš uno malenkost, ni šans pa da to nosm :!:


To pa prvič slišm.

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron