Zapestnica Livestrong

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
zvezdica83
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 192
Na forumu od: 5. 7. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a zvezdica83 » 10. Avg. 2005 5:47

dumbo napisal/-a:Jaz sem kupila rumeno v Hervisu v MB, pa sem dala za njo 250 sitkov (kar je približno 1 $). Če je zapakirana in piše gor, da gre za fundacijo L. Amstronga

Je pa bila v takšni pakungi ( pa še črtna koda je ista) klik tukaj

V Hervisu pa jih imajo tudi v različnih barvah, te pa so njihove zapestnice z njihovim logom, ali napisom. Edine orginalne zapestnice so zapakirane.


na ovitku piše made in china- tko je isto na mojem pisal in je ponaredek- sicer pa ni važn, kupujte če vam paše
Uporabniški avatar
zvezdica83
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 192
Na forumu od: 5. 7. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a zvezdica83 » 10. Avg. 2005 5:50

a_nima_učk napisal/-a:zapestnice kupiš v hervisu in stanejo 499 sit. na žalost pa obstajajo tudi ponaredki, kar mi ni všeč, saj se mi zdi izjemna poteza armstronga, zdaj pa so se pojavili drugi lovilci denarja. kaj moreš tak je!!! tudi ostale zapestnice imajo v hervisu po 200 sit!!!


v hervisu so za 250 une enojne k so rumene in tud una dvojna črnobela za isti dnar
Uporabniški avatar
lisička
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 27. 7. 2004
Kraj: malo tuki malo tam

Neprebrana objavaNapisal/-a lisička » 10. Avg. 2005 8:21

Kaj mora gor pisat?
Uporabniški avatar
dumbo
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 187
Na forumu od: 25. 12. 2004
Kraj: ko prideš not - levo :)

Neprebrana objavaNapisal/-a dumbo » 10. Avg. 2005 10:06

zvezdica83 napisal/-a:
dumbo napisal/-a:Jaz sem kupila rumeno v Hervisu v MB, pa sem dala za njo 250 sitkov (kar je približno 1 $). Če je zapakirana in piše gor, da gre za fundacijo L. Amstronga
Je pa bila v takšni pakungi ( pa še črtna koda je ista) klik tukaj
V Hervisu pa jih imajo tudi v različnih barvah, te pa so njihove zapestnice z njihovim logom, ali napisom. Edine orginalne zapestnice so zapakirane.


na ovitku piše made in china- tko je isto na mojem pisal in je ponaredek- sicer pa ni važn, kupujte če vam paše

Evo, pretipkala vam bom, kaj mi piše na vrečki, ker res ne vem, ali je original al je fejk.

The Lance Armstrong Foundation provides the practical tolls and information that people with cancer need to live strong. Show your support for people battling cancer by wearing your LIVESTONG wristbands.

LIVESTONG is a trademakt od the Lance Armstrong Foundation.
The Swoosh Design is a registrered trademark of Nike, Inc.

www.laf.org
www.wearyellow.com

100% Synetic Silicone.
No part of the purchase is tax deductible.

Je pa na hrbtni strani, kjer je črtna koda tudi znak od Nike.
Bil je navaden dan in Marko Polo je odšel odkrivat Kitajsko. Kaj boš počel ti?
Uporabniški avatar
lisička
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 27. 7. 2004
Kraj: malo tuki malo tam

Neprebrana objavaNapisal/-a lisička » 10. Avg. 2005 10:18

Dumbo baje da maš pravo vrečko, sam pisat bi ti pa gor moglo "LIVESTRONG". :) Torej maš ponaredek.
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 10. Avg. 2005 10:25

meni pa pise z Rjem
The Lance Armstrong Foundation provides the practical tolls and information that people with cancer need to live strong. Show your support for people battling cancer by wearing your LIVESTRONG wristbands.

LIVESTRONG is a trademakt od the Lance Armstrong Foundation.
The Swoosh Design is a registrered trademark of Nike, Inc.

www.laf.org
www.wearyellow.com

100% Synetic Silicone.
No part of the purchase is tax deductible.

kr neki :D
I love SISLEY& RW
Uporabniški avatar
steLLcy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 809
Na forumu od: 9. 8. 2004
Kraj: CeLjE

Neprebrana objavaNapisal/-a steLLcy » 10. Avg. 2005 10:53

lol....kaj pa naj bi pomenl live stong....lol...živeti s tangicami....
lol...mal se hecam ne me resno jemat...

ne res je škoda da morte takle ugotavlat kira ma zdej fake pa kera pravo...mogle bi prepovedat kopiranje te zapesnice...vsaj s tem napisom...ne pa da morte po milimetrih merit kira je prava pa kira ma več zamika med črkama...pa ena sploh nima ene črke...mislim haloo...

škoda je ker hočeš dobr naredit, hočeš darovat pol pa takle.... :roll:
Waiting in the queue oh whoopee doo
Uporabniški avatar
Lane
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 220
Na forumu od: 22. 9. 2004
Kraj: Rio

Neprebrana objavaNapisal/-a Lane » 10. Avg. 2005 10:58

alina napisal/-a:
Lane napisal/-a:No saj je zanimivo, da je nekaj dobrodelnega postalo modni hit. Samo na žalost ne vejo vsi, kaj pomeni in zakaj naj bi se nosila, sam da jo ima on tud če jo pa že vsi imajo.

Jaz jo imam.

Tako je samo v Intersportu so prodajali originale, tako tisti, ki ste jo kupili drugje vas moram razočarati pa čeprav so vam zagotovili, da so original. Že cena je prevara.

Original prepoznate po tem, da čeprav je na vrečki vse napisano, v Hervisu vrečka nima nalepke z črtno kodo in ne piše velikost. Črtna koda izkazuje original.

Ne vem kako je folk lahko tako neumen in kljub vsem opozorilom, ki so bile objavljene v različnih medijih še vedno kupuje ponaredke.

Pač ni šel 1 $ v dobrodelne namene.

Bodite pozorni, glejte črtno kodo.

Rumenig LiveSTRONG zapestnic v Slovenijo ne bo več. Naj pa bi bile že razprodane vsaj originali. Ponaredkov je vedno dovolj.

Lep dan želim.


zapestnice, ki jih prodajajo v hervisu imajo na vrečki črtno kodo in na njih je označena velikost, ker lahko kupiš tudi otroško! gor piše, da stane en dolar, nikov znak je gor, logo fundacije lanca armostronga, internet naslovi, v glavnem vse kar češ!!!! in če jo imaš ti iz intersporta, še ne pomeni, da drugi ne moremo imeti originala, ker je nismo kupili tam kot ti-najprej se dobro prepričaj, potem pa govori neumnosti!


Ne se razburjat, morali bi preverit, če imajo kakšne zapestnice za strpnost.

Zadnja pošiljka v Hervisu, ki je prispela prejšni teden je ponaredek. 100% preverjeno. Prejšno sredo je v Slovenijo prišlo 2000 original zapestnic kupil si jih lahko samo v Intersportovih trgovinah.
No originalov v Slovenijo ne kamor koli ne bo več. Kupimo lahko samo fejke.
V Slo. je prišlo 10.000 tisoč originalov.

Vse ki so zapestnice prodajali dražje od 240 sit bodo tožili. Gre za zaščito potrošnikov.

Spremljaj medie, beri časopise pa boš še kaj vedla.
Uporabniški avatar
dumbo
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 187
Na forumu od: 25. 12. 2004
Kraj: ko prideš not - levo :)

Neprebrana objavaNapisal/-a dumbo » 10. Avg. 2005 11:03

Pojavil se je tiskarksi škrat......... hitro tipkanje. Piše z R.
Zdaj pa ste me tak zmedli, da ne vem več, ali imam original ali fejk.
Blagajničarka mi je zagotovila, da je original, tukaj pa govorite, da so originale prodajali samo v Intersportu.
Bil je navaden dan in Marko Polo je odšel odkrivat Kitajsko. Kaj boš počel ti?
Uporabniški avatar
Lane
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 220
Na forumu od: 22. 9. 2004
Kraj: Rio

Neprebrana objavaNapisal/-a Lane » 10. Avg. 2005 11:19

Glej ne sekiraj se. Sej je kar je grdo je da se tolk dobrih ponaredkov prodaja, da res težko vemo. Spremljaj medie saj bo zadeva gotovo v kratkem dobila epilog.

Če si jo kupila prejšni teden sreda, četrtek v Harvisu je po vsej vrjetnosti fajk. Vem 100% preverjeno. Thomas sport je mel tud pred časom fejke.
Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 10. Avg. 2005 11:28

Da ne bi prišlo do kakšnih takih ali drugačnih zlorab potrošnikov vam priporočam, da svoj 1 dolar rajš nakažete v kakšne humanitarne namene in vaše težave bodo rešene. :biggthumpup:
Uporabniški avatar
Lane
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 220
Na forumu od: 22. 9. 2004
Kraj: Rio

Neprebrana objavaNapisal/-a Lane » 10. Avg. 2005 11:34

Applebitecc napisal/-a:Da ne bi prišlo do kakšnih takih ali drugačnih zlorab potrošnikov vam priporočam, da svoj 1 dolar rajš nakažete v kakšne humanitarne namene in vaše težave bodo rešene. :biggthumpup:


Zanimiv predlog. :lol: Nč naj bolj da en SMS na 1919 pošljemo pa damo 230 sit. Sam kdo bi vedu zakaj v resnici damo? :twisted:

Kakšen odgovor? :gruebel:
Uporabniški avatar
lisička
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 27. 7. 2004
Kraj: malo tuki malo tam

Neprebrana objavaNapisal/-a lisička » 10. Avg. 2005 11:41

Applebitecc napisal/-a:Da ne bi prišlo do kakšnih takih ali drugačnih zlorab potrošnikov vam priporočam, da svoj 1 dolar rajš nakažete v kakšne humanitarne namene in vaše težave bodo rešene. :biggthumpup:


Ampak fora je v tem, da maš še zapestnico :wink: :D
Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 10. Avg. 2005 11:58

To pomen, da v bistvu ne kupiš iz dobrodelnega namena...hehe.
Jaz sem že poslala SMS. :D
Uporabniški avatar
lisička
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 27. 7. 2004
Kraj: malo tuki malo tam

Neprebrana objavaNapisal/-a lisička » 10. Avg. 2005 12:01

Kupiš, ampak še sebi koristiš :lol:

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov