What NOT to wear

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 25. Jan. 2014 16:40

haley napisal/-a:
Green Cookie napisal/-a:meni je večina stvari, trenutno "modernih", NTW
Kamorkoli se obrnem, same pajkice oz. korenčki, zgori pa ene široke majice. Eno in isto kamorkoli pogledam, živi dolgčas.


Kaj pa ti nosiš? :)



Vse ostalo, kar ni na korenje in niso pajkice! Širokih majic in puloverjev za nič na svetu ne spravim nase, prav tako ne puloverjev do riti ali celo čez rit. Saj pa ne obstaja samo to, no. :D
Nosim raven kroj hlač ali rahlo na zvonec (poudarjam, rahlo), ker to najbolje paše na mojo postavo. Cele oprijete in ozke hlače pri gležnjih mi delujejo kot otroške hlače, in roko na srce, večini žensk kvarijo postavo.
Oblačim stvari, ki pašejo in poudarijo mojo postavo, ne pa jo kvarijo (tudi, če imaš zelo dobro postavo, jo z določenimi kosi lahko pokvariš)


Glede sončnih očal sem pa tudi jaz mal pogledala čudno, ko je ena napisala, da je to NTW. Pa sploh veste, kako je škodljivo za oči, če je ful snega pa sije sonce? Pa blešči se nenormalno. Še huje, kot poleti. Sicer jih jaz ne nosim nikoli, ker me potem boli glava.
Uporabniški avatar
kana_bis
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 93
Na forumu od: 25. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a kana_bis » 25. Jan. 2014 18:16

Sarissima napisal/-a:Slika

Za bonus dodjam še najbolj zgrešeno kombinacijo z uggicami, kar sem jih kdajkoli videla :cry:


Okej, da ne bo prišlo do pomote. Mislim (oz. sem skroaj 100% prepričana), da je bila ta slika posneta med snemanjem serije. Punca si je vzella kratek predah od nošenja visokih pet in oboula udobne uggice. :D
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 25. Jan. 2014 19:41

Da ne bo pomote - cel outfit mi je zgrešen, ne samo uggice (so pa definitivno češnja na tortici)

Nežno in elegantno krilo na kurbiš najlonke (zelo mi je žal amapk meni ta fishnet vzorec ne potegne in so prva asociacija transvestiti).

Zelena jakna/trenč oz karkoli z ogromnim zlatim Cjem a la http://nothingbuttalent.files.wordpress ... 06/bb1.jpg

Vse skupaj zaključeno z gepard pulijem. Cmon.


Rajši se oblečem kot siva in neopazna miška kot pa da ponavljam "nezmotljive trende" Hollywooda.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 26. Jan. 2014 0:35

A ni to punca iz serije Carrie's Diaries? Ki se btw dogaja v 80ih. ;) Marsikaj iz 80ih, 90ih itd. je NTW danes, tako da ne vem, koliko ima potem smisel tu slike lepit od takrat. :)
I can explain it to you. But I can't understand it for you.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 26. Jan. 2014 9:57

Je bilo objavljeno par dni nazaj kot awesome kombinacija :D
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 26. Jan. 2014 23:32

CaliLove* napisal/-a:A ni to punca iz serije Carrie's Diaries?

Je ja. In definitivno pavza med snemanjem.

Uf, men so pa ravne hlače in na zvonc obup...
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 27. Jan. 2014 18:21

^^ kaj boš celo življenje nosila oprijete hlače - pajkice? Meni je to sploh za službo zelo neprofesionalno. Raven kroj hlač (seveda oprijete, le da pri gležnju niso stisnjene) nosi večina mojih sodelavk, nevem..no ja, kakor komu :) Me pa zanima, kaj si nosila pred leti, ko ni bilo v modi pajkic in skinny hlač? Samo krila al kako?
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 27. Jan. 2014 19:58

^^Pomoje odvisno kakšno službo imaš a ne. Meni skinny kavbojke veliko bolj 'resne' delujejo kot kakšne za zvonec.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 27. Jan. 2014 20:05

Eh tu se vidi kako nam moda pere možgane...

Par let nazaj, ko so bile v modi hlače na zvonec smo se vsi zgražali nad hlačami na korenček, je blo to staromodno pa "kmetavzarsko", pa, da to nihče več ne nosi. Zdaj, ko so pa par let samo skinny jeans in vse na korenček v igri pa se spet vsi zdražajo (no, vsaj večina) nad hlačami na zvonec in kako smo lahko par let nazaj vsi to nosili in kako nam je blo lahko to sploh všeč.
:D
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 27. Jan. 2014 20:10

Drugač sem rekla hlače RAHLO, res RAHLO na zvonec, ampak nima veze, na mojo postavo pašejo (ker imam ženske boke in malo bolj močna meča) in jo poudarijo na sexy način :D i like it :cool:

in ja res, ko je neki moderno je vse drugo fuj in fej, ko pa spet pride v modo, pa ponosno nosijo tisto, kar je blo prej skor za bruhat :D
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 28. Jan. 2014 3:22

Green Cookie napisal/-a:^^ kaj boš celo življenje nosila oprijete hlače - pajkice? Meni je to sploh za službo zelo neprofesionalno.


Saj obstajajo tudi oprijete hlace, ki niso pajkice ali pa jeans. Recimo kaj takega, kot na tej sliki, outfit na srednji sliki z ozkimi hlacami je cist primeren za sluzbo.
I can explain it to you. But I can't understand it for you.
Uporabniški avatar
Poppy.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 429
Na forumu od: 30. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Poppy. » 28. Jan. 2014 12:57

Hlače na zvonec, hlače na korenček... Jaz na vse to gledam tako:

Hlače na zvonec so se nosile nekje 10 - 15 let nazaj. Jaz sem takrat bila konec OŠ oz. začetek SŠ. Takrat še pojma nisem imela, kaj mi paše, za nasvete sem spraševala mamo, ki je itak za vsako stvar rekla, da mi paše. Želela sem nositi moderne stvari, že samo zaradi tega, ker so bile moderne. Ko si tako mlad pač gledaš na te stvari tako. Poleg tega od takrat nimam spominov, da bi se hlače na korenček sploh dale kje dobit.

Druga stvar je, da smo se takrat zgražali nad hlačami na korenček, ker smo imeli spomine na njih iz devetdesetih - takrat so bile čisto drugačne hlače na korenček kot sedaj. Niso bile ravno skinny jeans. Bile so kaj takega, ali pa še hujše, v glavnem niso bile skinny, visok pas, zgledajo prekratke, vrečaste ... -> to je meni osebno (in verjamem da večini) res fuj.

Jaz sedaj vem, da mi skinny jeans definitivno najbolj pašejo, pa čeprav nimam ravno 50 kg. In za noben denar ne bi oblekla hlače na zvon. Saj nekaj časa nazaj so bile kao spet moderne, pa se niso ravno prijele. In meni na kraj pameti ni prišlo, da bi jih kupila.

Kar se pa službe tiče, je prvo kot prvo res odvisno od tega, kakšno službo imaš. Kaj takega, kot je zgoraj prilepljeno (elegantne hlače na korenček) je super. Drugače pa kakšne temne skinny jeans z blazerjem npr. lahko pridejo zelo elegantno, pa tudi zelo sexy.
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 28. Jan. 2014 13:16

ni ravno not to wear, ker jih dosti to nosi, ampak kak mi grejo na živce hlače/kavbojke, ko majo namest zadrge pa gumba navadno gumico not :rolleyes:
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 28. Jan. 2014 13:40

CaliLove* napisal/-a:
Green Cookie napisal/-a:^^ kaj boš celo življenje nosila oprijete hlače - pajkice? Meni je to sploh za službo zelo neprofesionalno.


Saj obstajajo tudi oprijete hlace, ki niso pajkice ali pa jeans. Recimo kaj takega, kot na tej sliki, outfit na srednji sliki z ozkimi hlacami je cist primeren za sluzbo.


Meni se to zdi raven kroj, za katerega pravim, da ga nosim. Oprijete sem mislila po celotni dolzini, torej hlace, ki so stisnjene v gleznjih. To mi je grdo
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 28. Jan. 2014 13:44

Aha, sem pozabla, se najbol grde pa so mi boyfriend hlace. Fuj

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov