What NOT to wear

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 29. Jul. 2013 19:25

Meni pa ne potegne ta kombinacija ultra visoke hotpantske + majcka mal cez joske.. pa se mi zdi da to zdej vse nosijo ampak res RES redkokeri pase, imho :? vse skupi spominja na enodelne kopalke..
Flavij
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 353
Na forumu od: 14. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Flavij » 20. Jan. 2014 17:35

Moški sandali (1:04).

http://www.youtube.com/watch?v=CUQ1ANDUDEU

Kje je že antika!
All is vanity, nothing is fair.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 20. Jan. 2014 21:56

Svašta, očitno že zelo dolgo ni bilo nobene NTW kombinacije na vidiku :D
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
g.AI.a
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 137
Na forumu od: 21. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a g.AI.a » 21. Jan. 2014 9:02

saarijarvi napisal/-a:Meni pa ne potegne ta kombinacija ultra visoke hotpantske + majcka mal cez joske..



Meni je pa to ful všeč. :D
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 23. Jan. 2014 20:57

meni je večina stvari, trenutno "modernih", NTW
Kamorkoli se obrnem, same pajkice oz. korenčki, zgori pa ene široke majice. Eno in isto kamorkoli pogledam, živi dolgčas.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 23. Jan. 2014 21:41

Ni sicer NTW, ampak verjetno vseeno pade pod to temo.
V nulo, moderno zrihtana damica na avtobusu. Prav res, hudača :D.
Potem pa nese roko v usta, grize noht. Rečem ok, se ji je lih zalomil, pa nima pilice pri roki. Pogledam njeno drugo roko (sem si mislila - ziher ma kake hude nohte) in katastrofa. Nohti, pogriženi do konca, ponekod celo do krvi, obnohtna kožica na sredini totalno zaraščena, ob straneh pa zaluščena, nekje prav do krvi. :heul: :heul: :heul:
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 23. Jan. 2014 22:24

Slika

Za bonus dodjam še najbolj zgrešeno kombinacijo z uggicami, kar sem jih kdajkoli videla :cry:
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 24. Jan. 2014 14:43

^^Katastrofa.
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 24. Jan. 2014 15:02

Hahaha, če je pa to juinor Carrie, sj ni drugega za pričakovat :D
It was forever..but it didnt last long..
dayđremer
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1107
Na forumu od: 4. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a dayđremer » 24. Jan. 2014 15:56

Meni je pa kul vse, kar je zanimivo za pogledat. In vse Carriejine kombinacije so opazne tak da mi je zakon :) (čeprav nisem fenica njenih serij).
NTW so mi pa vse boring kombinacije, ko prav vidiš, da jim je bedno ka majo oblečeno, pa si ne upajo kaj drugo navlečt nase.
pa one leopardje pajkice, vse tak pisano in neukusno, minike s petkami, po možnosti kakšne bleščeče, bee. +sončna očala na sredi zime še včasih. rdeča šminka ko je itak čist v nasprotju z outfitom pa glavno da je wnb seksi. lasni podaljški, ki že na daleč zgledajo fejk. peroksidna blond barva+ oranžna barva na frisu zaradi pretemnega pudra. al pa še huje, rumeni lblond lasje, ne lepo rumeno, kar ena barva gor, glavno da je označena kot blondinka pol. tak kot je oblečena in urejena polovica ženske populacije ljubljanskih družboslovnih faksov. onih na kardeljevi in filofaksa.
Tiste velke torbe (Bershka, Stradivarius, Zara, fejk Armani, fejk Gucci, real Armani, Gucci magari), ko ma vsaka tretja v populaciji takšno in jo še pol ponosno pod komolcem z iztegnjeno roko nosi okrog. Se še kar ne ustavi. Cel boring kar neki outfit, zraven pa big kričeča opazna torba. No go.
How quickly jealous I become of the wind when it, and not I, gets the privilege of properly messing up your hair.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 24. Jan. 2014 22:05

Green Cookie napisal/-a:meni je večina stvari, trenutno "modernih", NTW
Kamorkoli se obrnem, same pajkice oz. korenčki, zgori pa ene široke majice. Eno in isto kamorkoli pogledam, živi dolgčas.


Kaj pa ti nosiš? :)
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 24. Jan. 2014 22:15

dayđremer napisal/-a:tak kot je oblečena in urejena polovica ženske populacije ljubljanskih družboslovnih faksov. onih na kardeljevi in filofaksa.


Kako pa so oblečene, če smem vprašat? :D
dayđremer
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1107
Na forumu od: 4. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a dayđremer » 24. Jan. 2014 23:08

Tak kot sem v celem odstavku opisala :D pač, določen del populacije, ne posplošujem zdej tega na vse..
How quickly jealous I become of the wind when it, and not I, gets the privilege of properly messing up your hair.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 24. Jan. 2014 23:21

^^Čak kaj je pa narobe s sončnimi očali? Jaz jih mam vedno gor, če je ful sonca, pa naj bo pozimi ali poleti. :)
dayđremer
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1107
Na forumu od: 4. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a dayđremer » 25. Jan. 2014 15:01

Zraven k onim delom !!!

(Drugače pa meni so sončna očala smešna pozimi, še spomladi in jeseni, ampak če ma jih na splošno dobra zrihtana punca na sebi kul, če ti paše).
How quickly jealous I become of the wind when it, and not I, gets the privilege of properly messing up your hair.

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron