What NOT to wear

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

hippo
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 63
Na forumu od: 23. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a hippo » 10. Jul. 2009 20:35

js od čevljev nase spravm: japanke, all-starke, mogoče bi bulerje nosila in seveda superge. za ostale stvari pa ni govora. običajn čevelj še.. ampak te izuimi kot so gladiatorke, stare 'dobre' petke ( 15 cm visoka peta recimo) pa sandalčki, pa pr men odpadejo. vsi te paščki so za moje pojme brezvezni. pa rožce na sandalčkih :stupid:
na majcah pa kšni havajski potiski ODPADEJO, al pa kakršne kol krila, mogoče če so ucpod hlače...
petrca8
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 9. 7. 2009
Kraj: kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a petrca8 » 11. Jul. 2009 16:31

Js ne bi nosila extra kratkega krila, al pa nevem kako grejo lahko ene s povesenimi prsmi se dat v oprijeto majcko brez naranmnic in take v sluzbo v pisarno :roll: men je to big no go.
Al pa k vidm debele punce k se tlacjo v oprijete kavbojke z nizkim pasom k jim pol riti ven pogleda ko se sklon, pa da o spehu k visi cez pas sploh ne govorim. To ni okusno niti seksi, vsaj men ne. Pa k bi se komot lohk oblekla tko da bi ful lepo zgledala, ampak ne... ocitno majo nekateri res v glavah da se kljub 15-20kg vec od idealne teze lohk oblacjo kot une k nosjo XS stevilke. Tko da, men je to neokusno stil oblacenja, ne speh, da ne bo kdo narobe razumel...debeluske so mi nasplosno kjut.
Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 11. Jul. 2009 18:17

petrca8 napisal/-a:Js ne bi nosila extra kratkega krila, al pa nevem kako grejo lahko ene s povesenimi prsmi se dat v oprijeto majcko brez naranmnic in take v sluzbo v pisarno :roll: men je to big no go.
Al pa k vidm debele punce k se tlacjo v oprijete kavbojke z nizkim pasom k jim pol riti ven pogleda ko se sklon, pa da o spehu k visi cez pas sploh ne govorim. To ni okusno niti seksi, vsaj men ne. Pa k bi se komot lohk oblekla tko da bi ful lepo zgledala, ampak ne... ocitno majo nekateri res v glavah da se kljub 15-20kg vec od idealne teze lohk oblacjo kot une k nosjo XS stevilke. Tko da, men je to neokusno stil oblacenja, ne speh, da ne bo kdo narobe razumel...debeluske so mi nasplosno kjut.


se cist strinjam...ne promoviram anoreksije ampak roko na srce...bajsika ne more dobr zgledat v minicu in ful dekolteju. mislim da bi se vsak tip strinju s tem...razn ce ma fetis na take :roll:
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 12. Jul. 2009 10:47

e..
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 29. Nov. 2010 20:48, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
pepelčica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 483
Na forumu od: 10. 7. 2007
Kraj: koper

Neprebrana objavaNapisal/-a pepelčica » 12. Jul. 2009 12:13

^^ to je res full grdo za videt, samo svaka čast da ima tolko samozavesti. Punce imajo popolno postavo pa niso niti približno tolko samozavestne.
Uspešen moški je tisti, ki zasluži več kot lahko njegova žena zapravi. Uspešna ženska je tista, ki najde takega moža.
Uporabniški avatar
*sanja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 617
Na forumu od: 2. 1. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *sanja* » 12. Jul. 2009 12:58

Jaz sem pa včeraj videla eno punčko, staro tam nekje 5, 6 let, ki jo je oče držal za vratom, tamali pa se je pol riti videlo :tot: Najbolj ironično je bilo pa to, da je imela na glavi playboy ušesa...
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 12. Jul. 2009 13:03

^^O hudo!!! :eek: Sej niso maškare zdej... :eek: :?
Uporabniški avatar
*sanja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 617
Na forumu od: 2. 1. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *sanja* » 12. Jul. 2009 13:05

To je bilo v Laškem na pivu in cvetju, ko so prodajali ta ušesa in je ogromno punčk imelo ta ušeska gor...
Feist.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 461
Na forumu od: 10. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Feist. » 12. Jul. 2009 13:30

Ja v mb na lentu tudi ta ušesa, z razliko, da to niso nosle punčke, ampak kr odrasle punce. :roll: In potem naletiš na gručo extravagantno oblečenih razgaljenih plavolask s utripajočimi playboy ušesi. Yeah right :rofl:

And then she'd say, it's Ok, I got lost on the way but I'm a supergirl, and supergirls don't cry.
And then she'd say, it's alright, I got home late last night, but I'm a supergirl, and supergirls just fly.
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 12. Jul. 2009 21:13

Pajkice v kombinaciji s čimerkoli so postale že prav ogabne
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 12. Jul. 2009 22:37

^se strinjam.
še posebej brezvezen outfit mi je pa črne pajkice, svetlomoder jeans minič in bela majčka.. ne vem katera je to izzumila ampak na točno tak način vidim ogrooomno punc..
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 12. Jul. 2009 22:42

Al pa pajkice in neke čudne hlače. Meni so pajkice samo za v telovadnico
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 13. Jul. 2009 8:28

jemina napisal/-a:Al pa pajkice in neke čudne hlače. Meni so pajkice samo za v telovadnico


Men tud.Tko kot so mi te plastični natikači in sandali,ki jih zdaj nosijo vsi od 30 let naprej,samo za na morje,ali za okoli hiše do vrta in nazaj.
Še huje je pa,ko vidim urejeno žensko obuto v to plastiko,ali zadnjič moškega srednjih let,v sivi športni eleganci z oranžnimi plastičnimi sandali. :roll:
Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 13. Jul. 2009 10:05

men so pa pajkice ok ce so dobr skombinirane. jst jih imam na ksno tuniko...
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 14. Jul. 2009 11:13

^^Men so ble včasih pajkice tud čist no go. Ampak zdej jih tud js ful rada skombiram na kakšno daljšo majčko (tuniko).

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov