Vse o kopalkah

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 17. Jun. 2010 11:59

Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 17. Jun. 2010 12:02

Sm hotla komentirat, da na vseh teh bejbah mal čudno delujejo, ker majo vse take..zaobljene boke, gor so pa ploh.. pr teb sicer to ne bo problem, tak da...fino. :D (pa to ne mislim zbadljivo)
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 17. Jun. 2010 12:03

^^ Res je. Drugače luštne kopalke, sam premal podpore zgoraj :D
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
LittleMonster
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 30
Na forumu od: 16. 6. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a LittleMonster » 17. Jun. 2010 12:03

Zadnje so mi všečne! :) Drgač pa js mam za letos ene tigraste bikinke pa ene roza bikinke take k se zdej nosijo "osmica" modrček, pa ene črne kao bolj elegantne...
Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 17. Jun. 2010 12:18

ma dobr, js gledam kopalke, ne njihove boke :D ... sej itak tko ko vidiš kje kake kopalke si prvo predstavljaš kako bojo na teb stale. Tele vse se mi zdijo tko ful sveže, tadruge so mi pa všeč, ker so mal drugačne.
Zadnjič spremenil evva, dne 23. Jun. 2010 10:35, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
LuvDancin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 16. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LuvDancin » 17. Jun. 2010 16:28

*mala* napisal/-a:Problem je, ker je preveč lepih kopalk, pa se težko upret :lach:

Odkar sem spet vzljubila morje (2-3 leta nazaj :lach: ) sem si vsako leto kupila nove in mi še vedno prve najbolj všeč.
Letos izbiram med 3emi. Ne vem katera barva bi mi najbolj pasala (najraje bi vijolčne, sam se bojim, da ne bo dovolj podpore zame :D)

Slika Slika Slika

Jz mam enake, kot so 1. in 3.model, samo črne barve, še od lani, ravno tako La Senza. Najbolša opora you can get, men so top!
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 17. Jun. 2010 16:34

A res? Js ne bom več kupovala iste stvari k ti :P
Se sploh ne spomnim, da bi imeli take modele že lani (verjetno jih zaradi barve nisem opazila).

Čeprov so mi res všeč :D Moram probat, potem pa čakam na spletne razprodaje.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
LuvDancin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 16. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LuvDancin » 17. Jun. 2010 16:42

Ja, ja, točno take so mel, evo mam še fotko shranjeno na računalniku. Men so res super, lani sem jih skooos nosila, pa fino je, ker si lahko te naramnice odvežeš in ti še vseeno lepo drži vse skupi, pa še naramnice se ne poznajo.

Slika Slika

Te koralne so mi tud všeč, pa vijola so simpa, mogoče kej ubodem na razprodajah. :D
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 17. Jun. 2010 16:50

Js mam pa tele izpred 2 let (sp. del pa isti model kot te tvoje, samo da črne); še torbo za na plažo mam tako :D:
Slika

Od lani pa tele roza za preoblečt(in ja, sploh ne maram roza, ampak so ble sam 15€ oba dela skupaj):
Slika Slika
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 17. Jun. 2010 17:49

^^Ful lušne!

Sem vidla, da ma La Senza dost lušnih kopalk... Si bom verjetno tudi jaz letos kakšne omislila (med razprodajami). :)
Uporabniški avatar
amyZ
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 671
Na forumu od: 31. 3. 2005
Kraj: trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a amyZ » 22. Jun. 2010 19:04

Kaj tko mogoče katera nosi kopalke, ki je spodnji del tak bolj miniaturen? V stilu navadnih hlačk, samo da bolj odkriva kot pokriva.
Mami si je kupila take kopalke zaradi zgornjega dela, ki pa je v stilu modrčka. Sama takega spodnjega dela itak ne bo nosila, jaz nimam popolne riti, da bi si to dajala nanjo :)
In ali se to sploh nosi? Ker nisem opazila takih modelov letos, ali pa nisem bila pozorna.
Vedno delaj za življenje in ne dopusti da bi živel za delo!!!

http://amadeaz.blogspot.com/
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 23. Jun. 2010 0:02

^^A se da kako slikco dobit kak to zgleda? :P
Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 23. Jun. 2010 10:38

ja brazilke po moje misli ... neki tazga kot sem jaz limala, samo da pr njeni mami zgornji del ni bikini varianta, ampak navadn modrc,
Betty25
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 11. 6. 2007
Kraj: Ptuj

Neprebrana objavaNapisal/-a Betty25 » 28. Jun. 2010 0:17

zlata.ribica napisal/-a:hey
mene pa zanima kje bi se dobile ženske surf kopalke (izgled kot kratke hlače) in potem zgornji del da paše zraven. V Hervisu sem že gledala pa je izbira bolj boga (nič ne paše skupaj)


Samo potem boš tako grdo posončena s prehodom sredi stegna, da ne boš mogla nositi ne vročih hlačk, ne kratkih oblekic ali minic.
Uporabniški avatar
amyZ
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 671
Na forumu od: 31. 3. 2005
Kraj: trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a amyZ » 28. Jun. 2010 15:23

haley napisal/-a:^^A se da kako slikco dobit kak to zgleda? :P


http://picasaweb.google.si/lh/photo/IDzHaQfJC0XOrZW_iULp1g?feat=directlink

Evo to je to. Zadnji del je le malce večji od sprednjega, je pa sprednji tak, da vse lepo pokrije. So pa kopalke od Triumpha, akr se tudi vidi na desni strani kopalk.
Vedno delaj za življenje in ne dopusti da bi živel za delo!!!

http://amadeaz.blogspot.com/

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov