Vse o kopalkah

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
inchy84
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1004
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a inchy84 » 06. Apr. 2005 14:32

Jst si tut še letos nisem kupla kopalk....mam pa namen ene dvoje kupt, kr si prejšnje leto nism nč.....tko, da morm mal obnovit kolekcijo kopalk :D
Nimam pojma še kej jih bom kupila.......šla bom pogledat v Emporium, računam, pa, da bi letos kupila eno od O`neil k nimam še nobenih...bomo vidl :P
Uporabniški avatar
_Gia_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 6. 3. 2005
Kraj: naša mala lublanca...:)

Neprebrana objavaNapisal/-a _Gia_ » 06. Apr. 2005 14:46

zdej,če si iz lj pol pejt pogledat u calzzedonio,to je u centru-->greš ob slovenski na uni strani k je nama prot bežigradu,mim zare pa banke,no pol tm mal naprej je ta trgovina,bl mejhna,js usako jutro iz busa gledam u njihovo izložbo,pa majo zmer ful hude kopalke.cene so pa neki umes,sm skor prepričana da nad 10k niso...okol 5,7k so.
~miška~
Uporabniški avatar
SIEENA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1437
Na forumu od: 18. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a SIEENA » 06. Apr. 2005 15:32

Dobra ideja, upam da jo boš uresničila :lol:
This too shall pass.
masy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 31. 12. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a masy » 06. Apr. 2005 19:53

Hvala za ideje,bom šla pogledat.Rada bi mela take,da je zgornji del podložen,ker me narava ni tok obdarila,pa da so hlačke z nizkim pasom.Upam,da jih najdem...
Uporabniški avatar
||MuCkAa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1286
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ||MuCkAa » 06. Apr. 2005 20:55

Letos bom valda sla gledat malo v Emporium, po moje pridejo najbolj v postev Nancy kopalke... bomo se vidli.. :)
And I''ll take you for who you are
If you take me for everything

I''ll do it all over again...
Uporabniški avatar
flavia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 103
Na forumu od: 29. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a flavia » 07. Apr. 2005 15:59

kot vsako leto zaenkrat najlepše modele kopalk sem vidla na sprehodu po italji-v Calzzedoni :) ( v dveh tednih sm šla enih 5x mimo izložbe tko da zdaj morm prav kupit ene) :P
let's talk obout...
mancy*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 6. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mancy* » 08. Apr. 2005 9:39

tud jz upam, da mi bo uspelo naredit kopalke, ampak v nobeni trgovini nimajo primernega blaga. :cry: rabim lycro ali poliester. iscem se naprej.


lp :hallo: , mancy*
Uporabniški avatar
*melby*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 673
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *melby* » 08. Apr. 2005 11:09

Jst si pa letos ne bom kupla novih kopalk (razen če zagledam kakšne res hude in si jih bom mogla kupt :lol: ), ker sem si jih že lansko leto in so še čist QL.
* ~ ne oziraj se za drugimi, bodi originalen ~ *
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 08. Apr. 2005 12:51

Hmm joj jst si pa vsako leto kupim nove kopalke ... sej ne vem zakaj, ampak pač rabim nove kopalke ... :wink: :D Ponavadi v Benettonu, lani pa sm jih kupla v Zari in so fullllll luškane, tko da bom letos tut pogledala v Zari ... pol pa še v Calcedoni in Benettonu ... :wink:

Drugač so mi pa une fulll luškane, k jih je Nogica sm gor nalimala ... barva je prou huda ... sam tist, k je prekrižan na hrbtu mi ni tok ... :wink:
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
Uporabniški avatar
||MuCkAa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1286
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ||MuCkAa » 08. Apr. 2005 14:22

tiasha napisal/-a:Hmm joj jst si pa vsako leto kupim nove kopalke ... sej ne vem zakaj, ampak pač rabim nove kopalke ... :wink: :D

A ti tudi?? JAz tudi. Ne vem, ampak kar nagledam si jih, potem pa me matraaa :) .....dokler si jih ne kupim :D
And I''ll take you for who you are
If you take me for everything

I''ll do it all over again...
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 08. Apr. 2005 20:47

||MuCkAa napisal/-a:
tiasha napisal/-a:Hmm joj jst si pa vsako leto kupim nove kopalke ... sej ne vem zakaj, ampak pač rabim nove kopalke ... :wink: :D

A ti tudi?? JAz tudi. Ne vem, ampak kar nagledam si jih, potem pa me matraaa :) .....dokler si jih ne kupim :D


No sam da nism edina :wink: ... ja ma jst si tut ne morem pomagat ... jst sm nora na vse poletne krpice, tko da tut na kopalke in jih nujno rabim čim več in to čim bol živih barv ... ja tko da njuno rabim tut letos nove ... :wink: :D
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
Uporabniški avatar
SIEENA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1437
Na forumu od: 18. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a SIEENA » 08. Apr. 2005 20:50

||MuCkAa napisal/-a:
tiasha napisal/-a:Hmm joj jst si pa vsako leto kupim nove kopalke ... sej ne vem zakaj, ampak pač rabim nove kopalke ... :wink: :D

A ti tudi?? JAz tudi. Ne vem, ampak kar nagledam si jih, potem pa me matraaa :) .....dokler si jih ne kupim :D



Hahaha, sej z mano je isto, k vidim v izložbi, pol pa morm met. :)
Zadnjič spremenil SIEENA, dne 31. Jan. 2006 22:08, skupaj popravljeno 1 krat.
This too shall pass.
petra67
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 9. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a petra67 » 09. Maj. 2005 11:57

dragon_fly napisal/-a:nancy ima prekrasne modele, sam ne bi vedla kje bi jih trenutn najvec meli na zalogi. fine so, ker se krasno prilegajo tud tistim, ki mamo pov kilce prevec :zustimm:


hojla!
malo pozno sem tole vidla, ampak upam da ni prepopzno! cisto vse modele iz letosnje kolekcije nancy imajo v oceanu, na Petkovskovem nabrezju, nasproti kapitela in pravnga faksa - cez ljubljanico. samo pri njih lahko kombiniras razlicne stevilke ( zgoraj in spodaj ) pa tud razlicne modele npr. hlac in modrcev, ne glede na to kaj je v originalnem kolmpletu!!! odprt majo cel dan.
petra67
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 9. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a petra67 » 09. Maj. 2005 12:02

petuš napisal/-a:ojoj!
ker mam malo manjše joškice me zanima če je katera sprobala kopalke Nancy tiste z gelom, ful me zanima kako se obnesejo :roll: :help:

ful dobr! naredijo taprav grabencek, pa hitrej se susijo, k ni not tiste gobe s katere se eno uro po kopanju tece voda!!!! priporocam!
petra67
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 9. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a petra67 » 09. Maj. 2005 12:10

||MuCkAa napisal/-a:Letos bom valda sla gledat malo v Emporium, po moje pridejo najbolj v postev Nancy kopalke... bomo se vidli.. :)

ful vec nancy kopalk kot v emporiumu majo v oceanu, v centru, pa se lahko po svoje kombiniras zgornje in spodnje dele!

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov