Vse o kopalkah

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
CommandykA
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 232
Na forumu od: 3. 11. 2004
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a CommandykA » 28. Mar. 2005 8:57

vse kopalke mam od benettona in sem do zdaj bla se z vsemi zadovolna...ce sedis na betonu in ne pazis vsaj malo na njih se pa itak vse kopalke scufajo in zbledijo ne glede na to ktere firme so!sem se pa odlocla da letos sprobam victorio secret..upam da ne bom razocarana :)
Riba plava in rdeca.Bil je bled in bohinj.Srbela ga je peta in sesta.Znal je brat in sestra.
Uporabniški avatar
Naughty grl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 599
Na forumu od: 4. 9. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Naughty grl » 28. Mar. 2005 17:59

CommandykA napisal/-a:sem se pa odlocla da letos sprobam victorio secret..upam da ne bom razocarana :)

a ti tud? :) Mene tud ful mikajo, tko da si jih bom najvrjetneje naročila.
Sicer pa nimam sploh nobenih Benetton kopalk, samo spodnje perilo. Pa mi ni lih slabo, niti ni ful za hvalt. Neki povprečnega pač. :)
... se non ti cerco non vuol dire che mi hai perso <3
Uporabniški avatar
SKY PRINCESS
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 20. 3. 2005
Kraj: MaRiBoR

Neprebrana objavaNapisal/-a SKY PRINCESS » 28. Mar. 2005 18:35

Men se zdijo za tak denar kopalke od Benettona zlo slabe kvalitete...zlo hitro se zmuckajo in postanejo lozne.Jaz jih ne kopujem več,čeprav imajo lepe modele.Ampak škoda denarja za tak fuč...
Uporabniški avatar
inchy84
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1004
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a inchy84 » 29. Mar. 2005 17:14

Jst mam tut slabe izkujšnje...sem kupla pred 2 leti ene res luškane kopalke.....sam naslednjo sezono so bile če čist sprane ....k da bi jih imela že par let :roll:
Tko, da sedaj še premišljujem ktere si bom kupila :D
Uporabniški avatar
Emina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 469
Na forumu od: 17. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Emina » 30. Mar. 2005 9:20

Blondie napisal/-a:Zanima me kakšne so kaj vaše izkušnje z Benetton kopalkami?
Meni so zelo všeč... Kar se pa kvalitete tiče, groza! Scufajo in obledijo že po eni sezoni! Mislim da se z kvalitetnimi kopalkami to ne bi smelo zgoditi...

Imam dvoje Benettonovih kopalk. Ene so se scufale, druge so kot nove.
Seveda, zraven plačaš še znamko, kvaliteta je pa odvisna od materiala.
Uporabniški avatar
fiona
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 245
Na forumu od: 6. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a fiona » 30. Mar. 2005 9:31

hotela kupit, ampak spodnji del bimoral bit 44, tak male kroje imajo (al pa jaz vlko rit-no sploh ni tak grozno velika...) v glavnem, modeli mimo.... Izbire pa itak ni neke velike....razen barv
Blondie
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 147
Na forumu od: 8. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Blondie » 30. Mar. 2005 12:35

fiona napisal/-a:hotela kupit, ampak spodnji del bimoral bit 44, tak male kroje imajo (al pa jaz vlko rit-no sploh ni tak grozno velika...) v glavnem, modeli mimo.... Izbire pa itak ni neke velike....razen barv


Ja tudi mene to moti, da so nekatere kopalke v kompletu, da ne moreš posebej kupit zgornji in spodnji del... ker zgoraj pač rabim malo večjo številko... :D
Uporabniški avatar
fiona
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 245
Na forumu od: 6. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a fiona » 30. Mar. 2005 13:17

Blondie napisal/-a:
fiona napisal/-a:hotela kupit, ampak spodnji del bimoral bit 44, tak male kroje imajo (al pa jaz vlko rit-no sploh ni tak grozno velika...) v glavnem, modeli mimo.... Izbire pa itak ni neke velike....razen barv


Ja tudi mene to moti, da so nekatere kopalke v kompletu, da ne moreš posebej kupit zgornji in spodnji del... ker zgoraj pač rabim malo večjo številko... :D

no jaz pa vecjo spodaj...medve bi se lahko se kaj zmenile... :D

zezam se.........
Blondie
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 147
Na forumu od: 8. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Blondie » 30. Mar. 2005 14:09

fiona napisal/-a:
Blondie napisal/-a:
fiona napisal/-a:hotela kupit, ampak spodnji del bimoral bit 44, tak male kroje imajo (al pa jaz vlko rit-no sploh ni tak grozno velika...) v glavnem, modeli mimo.... Izbire pa itak ni neke velike....razen barv


Ja tudi mene to moti, da so nekatere kopalke v kompletu, da ne moreš posebej kupit zgornji in spodnji del... ker zgoraj pač rabim malo večjo številko... :D

no jaz pa vecjo spodaj...medve bi se lahko se kaj zmenile... :D

zezam se.........


Bi bilo praktično ja :D ...
Uporabniški avatar
sweet_kitty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 485
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sweet_kitty » 30. Mar. 2005 14:42

Offtopic - a za letošnje poletje ste že kej vidle kakšne modele majo in kakšne vzorce? Jst sem čist za svetom kar se teh kopalk tiče. Morm it mal v akcijo, čene bom res sam na nudo plažah celo poletje :) .
Ni moj trip v svetu sanj-
Moj trip je lajf!
Blondie
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 147
Na forumu od: 8. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Blondie » 30. Mar. 2005 14:59

Za vse, ki vas zanima nova kolekcija Benettonovih kopalk ---> www.benetton.com/undercolors
Uporabniški avatar
sweet_kitty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 485
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sweet_kitty » 30. Mar. 2005 16:43

Blondie najlepša hvala :bussi: !!!
Ni moj trip v svetu sanj-
Moj trip je lajf!
Uporabniški avatar
Ange|ina
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 198
Na forumu od: 26. 8. 2004
Kraj: Pred tipkovnico in ekranom :)

Neprebrana objavaNapisal/-a Ange|ina » 02. Apr. 2005 23:08

khm.. jst pa že najmanj 6 let zapored, vsako leto vsaj en model benetonovih kopalk kupm, pa nobene niso uničene, samo pač tolk so mi všeč, da mi ni škoda tistih par jurjev zanje.. znucale so se mi edino ene, k so ble napol plišaste in se je na riti pliš zdrgnu (zarad toboganov in sedenja na kamnih v vodi).. zlo zadovoljna, ne kupim nikjer drugje..

:D
Aye papi eres tan grande y tan duro, Y me lo da tan bueno, Tu eres mi pecado mortal, Coje lo otra vez!!
Uporabniški avatar
electra
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 31. 3. 2005
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a electra » 03. Apr. 2005 19:39

Mam par kopalk od Benetona, pa mi niso tak slabe (ne strinjam se ravno s tem, da so slabe kvalitete- ker se vsake kopalke scufajo, če sediš na onih ostrih kamnih...) so mi pa vseeno lepše od S. Oliverja al seafolly
I used to be a scared of the dick, but now I throw my lips to the shit, handle it like a real bitch.
masy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 31. 12. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a masy » 05. Apr. 2005 13:56

Ste že našle kakšno trgovino,kjer je dobra izbira?Kje jih ponavadi kupujete?Ja,Benetton in Nancy smo že obdelale,ampak kam po kakšne hude kopalke,ki niso tako drage?????Ste letos že kakšne kupile?

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov