Visoke pete

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
ursska
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 8. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ursska » 07. Okt. 2004 14:05

Sem bolj športni tip oz. se oblačim bolj športno tako, da sem petke imela v svojem življenju gor ene dvakrat pa še to samo, če je bla res posebna priložnost, drugače pa jih ne prenesem.Če pa bi jim nosila pa bi jih verjetno bolj zaradi sebe kot pa, da bi me kdo opazil..konec koncev me lahko kdo opazi tudi brez tistih petk in raznih fancy čeveljčkov in tko naprej..?
Uporabniški avatar
pjotra
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 304
Na forumu od: 25. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a pjotra » 07. Okt. 2004 14:11

ursska se strinjam s tabo, pa če ti niso ti niso, jaz jih nosim zaradi sebe, ker imam rada ekstravagantne stvari, pa tudi dobro se počutim v njih in lepo mi oblikujejo nogo. Punce saj veste kako pravijo; "Vsako tele ima svoje veselje" in "vsake oči imajo svojega malarja"
Uporabniški avatar
LUMIDEE
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 27. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a LUMIDEE » 07. Okt. 2004 16:23

A po tvojem smo vse kmetice ko si ne mormo privosčit prada šuhov al kaj?
Mislim jao ženska..kaj si te misliš da si???

Vsak ma svoj stil in zato ga še ne rabiš zmeraj da je kmet!

Lahko bi kdo zate reko da si K.... ker nosiš take šuhe...pa verjetno nisi ...Jao ženska ne morš se tak obnašat.

Meni se zdijo pa ženske ki majo tako obnašanje ko ti še največje kmetice.
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 07. Okt. 2004 23:32

Jaz mam doma ful velko zbirko čevljelv, takih in drugačnih, s peto tako in tako, in brez pete.

Če obujem pete, jih seveda ne zaradi tega, da bi kdorkoli pogledal za mano (pogledi se lepijo itak že brez špičakov) ampak jih obujem zaradi tega, ker so mi čevlji z vrtoglavo visoko peto všeč.
Sem se pa na špičake ful navadla, tko da sem zelo redko v kakih supergicah al pa kakih drugih čevljih brez pete. Če ne una res visoka, mora met vsaj 5 cm.
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
Uporabniški avatar
lisička
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 27. 7. 2004
Kraj: malo tuki malo tam

Neprebrana objavaNapisal/-a lisička » 08. Okt. 2004 9:30

Jaz mam tudi veliko čevljev in jih obožujem. Kar nekaj jih imam z visoko peto, tudi do 10 cm. V bistvu mi je super nosit čevlje z visoko peto, vendar v njih ne hodim veliko, ker me potem noge bolijo. Drugače pa imam tudi čevlje z nižjo peto. Važno, da so mi lepi, pa so prav kmalu moji. :)
krEna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 21. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a krEna » 08. Okt. 2004 10:29

jst sem pa ravno učeri iskala čevlje zase pa čist nič kar mi je bilo všeč......
Full majo še teh na špico, sam te gredo počas ven, te balerinke mi pa nekak vizualno (še ) ne sedejo....

Kje ve ponavad kupujete čevlje? pa kakšno obliko boste mele to jesen in zimo?
Uporabniški avatar
pjotra
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 304
Na forumu od: 25. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a pjotra » 08. Okt. 2004 20:10

No pa prosim brez blatenja. So mi pač všeč taki čevlji in jih nosim jaz in vi. Zaradi mene si nakupte v Bosni ali kjerkoli kar hočete, jaz sem samo napisala svoje mnenje in kaj nosim. Je pa vse kar kupim original. Samo do Firenc (tam zraven) se je treba do Outleta zategnit in to je to. Se dobi vse te firme original od Gucci, Yves Saint Laurent, Versace, kar hočete in sicer so cene od 50EUR dalje. Pa torbice tud.
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 09. Okt. 2004 15:38

Men so petke zakon! Res, pomoje ne bi mogla, da ne bi mela nobenih čevlčkou s petko! :D Prvič ti noge podaljšajo pa še ful sexy mi zgleda..., no ja pa tut po kockah se navadiš hodt...
Men so škorni s peto...mmmm... :wink:
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
foxy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 18. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a foxy » 09. Okt. 2004 22:44

Punce, pa saj v outletih dejansko dobis originale po precej znizanih cenah. Sicer ne vem, ce je to res 50EUR, kot pravi pjotra, ampak je pa verjetno dosegljivo. Catch je v tem, da gre za izdelke iz preteklih sezon al pa za vzorcne modele. Se vedno jih je bolje prodat mocno znizano kot pa sploh ne...
Uporabniški avatar
lepotička
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 29. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a lepotička » 11. Okt. 2004 10:54

NE SE KREGAT NOOOO :D

Jaz mislim da nisi noben kmet, če nimaš čevljev z diamantno kačo in če nimaš ravno tahudih špičk uzadi :) sama imam doma 22 parov čevljev, različnih barv in oblik, vse po vrsti pa so šik in dokaj elegantne, take pi*kaste :D in niso Gucci, Prada.. mislim da pri izbiri čevljev rabiš samo polno mero okusa in niti ne toliko denarja, jaz naprimer bi si rada enkrat v lajfu privoščila čevlje Manolo Blahnik,že samo zaradi tega ker so Blahnikovi in se po pravici povedano ne razlikujejo kaj dosti od podobnih, ki jih prodajajo po ultra nižjih cenah (kot je Blahnik). Jaz kupujem več ali manj v Massu, pol pa kakor kje. Je res, da imam dva para nekoliko dražjih čevljev, Valentino Venanzi (škornje dobila s popustom za 35.000 k in gležnarje s popustom za 25.000 k). In so izredno kvalitetni, imam jih pa že vsaj 3 leta. In so bili res vredni svojega denarja. Se pa vizualno ne razlikujejo kaj dosti od cenejših, tko da te sem kupila samo zaradi boljšega občutka :D Poanta je, da mislim da ti ni treba kupit Prade, da si ful huda in dobra,to si lahko že v supergicah! ! Joj kako občudujem ene punce, ko tako dobro zgledajo v supergicah..ampak nažalost meni ne pašejo pa tudi ne počutim se ok, ker sem že tko navajena. Drugače pa pjotra, jaz mislim, da nisi noben kmet če tvoja garderoba premore tudi malo širše petke (majčkeno širše od čisto tankih) ker so lahko ful cotkani čeveljčki...jaz nosim take kdaj pa kdaj in so mi všeč ker so za spremembo malce drugačni od drugih ki jih imam in rada eksperimentiram.

Kot sem že rekla imam veliko čevljev in še več jih bom imela, ker v čevljih uživam. Največ imam pa takih z visoko petko. Rajši imam več lepih, kot pa ene in to Pradine, ki se sicer ne razlikujejo toliko od drugih, le po imenu. Drugače pa: ali si sigurna da niso ponaredki? Kar je sumljivo poceni (50 eur) zihr ni original. Pradini original čevlji se gibljejo najmanj okoli 300-400eur, če ne še več. Ponaredki znajo biti zelo prepričljivi.
Jaz osebno ne maram ponaredkov, ker bi se počutila preveč "fake" :wink:
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 11. Okt. 2004 11:12

:D :D , to je pa ena najbolj zabavnih debat kar sem jih uspela prebrat. Po mojem skromnem mnenju so čevlji zelo pomemben del obleke...ker tudi če maš kakšne bolj poceni cunje na sebi lahko dobri čevlji (takšni so pač po navadi žal tudi dražji) marsikdaj zelo popravijo samozavest. :!:
Uporabniški avatar
lepotička
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 29. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a lepotička » 11. Okt. 2004 13:06

ja ok, made in čajna :roll: sam ponaredkov res ne maram...rajši nisem ne Versači ne Guči :lol:

pa ljudje, sej fora ni v firmah ampak le v tem, da dobr zgleda na tebi! Nevem zakaj eni tolk daste na te firme. Mam eno kolegico, ki ima vse stvari na sebi (še spodnje gatke) od Mexxa, itd. pa ji sploh ne zgleda - oblači se tko, da jo ful postara in za tiste cote noben nebi reku, da so Mexx al neki, ker na njen NE ZGLEDA. Pa vse se oblači v Emporiumu. Meni v Emporiumu ustrezata le Miss Selfridge, Top Shop pa Marella, vse drugo pa sploh ni za drugam razen za službo ali pa za starejše ženske.Saj ni važno kera firma je, sam da dobr zgleda!!!!
Uporabniški avatar
smotkA
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 686
Na forumu od: 30. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a smotkA » 05. Nov. 2004 22:58

iskreno poveadno, men so cevlji tko.. ker pa morjo bit.najvec mam superg, pa tut ene 4 par spicakov, to je pa tut vse. aja, edin na japanke sm nora. ker so pocen in se jih lahko kombinira na karkol hocs. :D
aja pa se neki glede znamk. po pravic povem.. letos sm si kupla ene japanke za 17 000. sicr me je se dva tedna po tem glava bolela, ampak ok... ble nej bi pravo usnje in oh in sploh prima. sej za pogledat so ble res ql, luskane, sam k sm jih obula.. groza. po celih podplatih :!: :!: sm mela zulje. bolel je, kri je tekla....si morte mislt :?: blo je obupn in prsegla sm si d nikol vec nam dala tolk za suhe ker nima smisla. une japanke plasticne za 500 sm sicr nosila sam na morju ampak ozulile me pa niso. AND THAT'S THE POINT.. ni fora v tem, da v cevlu pise prada. vsaj men ne....
E una vita sola non pu bastare,
per dimenticare una storia che vale,
dei tuoi occhi che mi stanno guardare, non dimenticare ...
lizza
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 7. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a lizza » 08. Nov. 2004 2:28

V outletu res dobiš včasih kaj pocen in zanimivga. Je pa res da ni letošnja kolekcija. Ampak koga briga!!!!

Jst sm tud dala 200 eurou za čevlje, men so zakon, moj fant pa pravi, da zgledajo kot iz babičine omare :twisted:
Uporabniški avatar
uršy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 641
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: najlepše mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a uršy » 15. Nov. 2004 11:03

Jst pa ne nosm petk, mam rajš nizke čeveljce.

Glede firm pa fejkov pa tega ne bi spet začela, ampak neki mi pa ni jasn pr pjotri: napisala si d rada nosš take ful ekstravagantne pa moderne pa divje čevlje pol si pa dodala d itak vse v Outletu kupuješ - po moje pol ne morjo bit lih zlo modni - sploh kkšni odbiti k so moderni lih sam eno sezono pol si pa že smešen. Prosim razlago. :?:

Drgač pa čist cool d ma Pjotra take čevlje. Tut jst bi jih, če bi mela dnar, tko pa rajš eno srednjo varianto užgem (ne lih une ibr drage in ne lih kr ene). :D


Una k je pa fafala za Manolice pa sam svašta, čeprov so to po moje sam buče (upam!!!!!!, ker drgač si pa čista keš p***a)

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov