Visoke pete

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Rož-Ca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 11. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Rož-Ca » 16. Sep. 2011 23:34

js sem začela kr takoj z zlo visokim petkam in se preštevam še nekako k začetnicam... res, da ko pridem domov iz kakšnega žura me še 2 dni bolijo noge, ampak petke so vseeno zakon! višje so, lepše izgledajo :D. nimam problemov s hojo, sem se zelo hitro navadila. prej sem vedno nosila samo superge, tako da se še zdaj počutim malo bedno ko jih nosim (se mi zdi da sem premlada, stara sem 21 let :oops: ) in glede na to, da jih nosim samo kadar gremo ven, jih imam že zelo lepo zbirko. se mi pa zdi, da so za začetnice super petke s polno peto.
Uporabniški avatar
Boa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 29. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Boa » 05. Nov. 2011 19:39

poletje06 napisal/-a:
anjica napisal/-a:moji novi

:love:

Slika



Luštni! Smem vprašat, kje si jih kupila, da skočim pogledat če imajo kaj podobnega.


Jaz imam enake, ampak sem kupila cifro premajhne tako da ti jih lahko prodam. (enkrat sem jih imela, so pa cifra 37, če te zanima)
Ne kadim, a vedno vžgem.
Uporabniški avatar
*cukrr*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 529
Na forumu od: 29. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a *cukrr* » 25. Avg. 2012 16:22

Js sm pa lih dons gledala za visokimi petkami pa mi je šlo zmeri neki narobe. Al so mi vn skakali al pa so mi bli pač premejhni... jaoo :( Drugač pa obožujem čevlje z visoko peto pa da majo platformo. :hearts: Sam mal se bo treba še navadt hodt v njih. :D
Tu es dans toutes mes pensées.*
Fatalna
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 290
Na forumu od: 3. 7. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Fatalna » 25. Avg. 2012 17:24

Jaz ne kupujem čevljev brez paščkov okoli gležna, ker se mi vsi sezuvajo. Drugače pa sem včasih 90% časa nosila visoke pete, zdaj manj, ampak jih obožujem, moj fant pa še bolj :D
Jasmina23
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 25. 10. 2022

Neprebrana objavaNapisal/-a Jasmina23 » 25. Okt. 2022 21:48

Živjo,
mene pa zanima, kje kupujete salonarje in sandale z visoko peto, višina 12+ cm, ker jih sama nikjer ne najdem?

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov