Victoria's secret

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
kamis
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1085
Na forumu od: 12. 12. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kamis » 13. Jul. 2008 18:44

Ja sej itak ni panike.Sam bi bla pa usen ful happy ce bi kjerkol v evropi bla kaksna njihova stacuna :D ker majo noro dobre cunce in spodn periu in use.
Uporabniški avatar
ThisTooShallPass
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 16. 8. 2008
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a ThisTooShallPass » 17. Avg. 2008 16:02

Če se nas dosti spravi na kup in si stroške delimo, bi jaz "žrtovala" svojo kartico in naročila od VS par stvari - morajo pa poleg mene biti vsaj še 3, da to izpeljem, ker sicer se ne splača.Bi za vsako vam preračunala vse stroške in to, tako da če je katera zainterisirana, U2U me :D

Jaz bi mela tole :
Slika
Slika

En baby doll, plašček in majčko..ful mi majo dobre stvari.
Uporabniški avatar
gaby_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1318
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a gaby_ » 17. Avg. 2008 21:00

^meni so taki škornji grozni. :? kopalke so super, le nepraktične s temi kovinskimi zaponkami...
Uporabniški avatar
Jaqueline
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 248
Na forumu od: 9. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Jaqueline » 17. Avg. 2008 21:08

Meni so tud grdi tile škornji. Kopalke so lepe...tak kakor večina perila in kopalk od VC.
MMorticia
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 31. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a MMorticia » 31. Avg. 2008 12:38

Jaz sem se ravnokar vrnila iz ZDA, kjer sem nakupila kup stvari od VS. Prav tako sem že prej nekajkrat pri VS nakupila kup stvari po netu.

Splača se kupovati predvsem v živo, ker nakupi po internetu pridejo precej dražje zaradi carine in poštnine. Po drugi strani pa so na netu, tako kot v trgovinag v ZDA, vedno kakšne posebne ponudbe s popusti. Poštnina je navedena na VS spletni strani in je odvisna od količine nakupa. Kar se tiče carine, je ta za večino izdelkov 12 odstotkov. Carinijo tudi poštnino, na vse to pa računajo še 20 odstotkov DDV.

Osebno si sicer zadeve še vedno privoščim, sploh zdaj, ko je dolar v primerjavi z evrom šibek in se tovrstni nakupi v ZDA res izplačajo.

Glede kvalitete naj povem, da je po mojih izkušnjah perilo od VS zelo dobre kvalitete. Prav tako lounge-wear - vse tiste mehke jopice, pa trenirke itd. Glede oblek pa je kvaliteta enaka nekemu srednjemu cenovnemu razredu - jaz bi VS po kvaliteti primerjala npr. z Marello ali Max&Co ali kaj podobnega. Če primerjaš cene, se, če dobro izbereš in skombiniraš s kakšnimi popusti, tak nakup kljub carini in DDVju po moje lahko še vedno izplača. Odvisno, kaj kupuješ.

Glede samih trgovin - te so samo v ZDA. VS nima franšizne prodaje, ampak so vse njihove trgovine vodene neposredno od podjetja. Tako pač nikjer drugje, razen v ZDA, ni VS trgovin.

Tko. Upam, da komu tole kaj koristi. LP,M
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 01. Sep. 2008 20:35

no men osebno se je tale Victoria zdela bl k ne čist brezveze... komi sem najdla eno pižamco tam da mi je bla všeč in sm jo kupla... da ne govorim o tem da mi je blo spodnje perilo in modrci kr neki... mene skratka ni potegnl... se mi zdi da ma npr. kašn Triumph al pa Palmers velik lepše spodnje perilo
The secret of success is consistency of purpose.
Uporabniški avatar
jessyca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 262
Na forumu od: 30. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jessyca » 03. Sep. 2008 14:40

Huh, evo pa sem prebrala vseh 27 strani te teme, da ne bom spraševala butastih vprašanj :D
V glavnem..s kolegico se odločava za naročilo parih izdelkov prek neta, in sicer puloverček, jopčka, majčka.. Jaz sem bolj drobna in imam pri nas številko XS (hlače pa XXS). Tiste suhice, ki ste že kaj naročile: mislite da mi bo XS majčka/pulover prav??

Pa še nekaj: če se ne motim se carina obračuna za zneske nekaj večje od 100€ za manjše pa ne! Ne poznam točnega zneska, bom pa malo pobrskala in sporočim. Pred nekaj časa sem si prek e-baya naročila pas od Guessa, ki je stal okoli 40€ in mi carine niso računali!
~poskrbi, da dobiš tisto, kar imaš rad, drugače boš prisiljen imeti rad tisto, kar boš dobil~
Uporabniški avatar
jessyca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 262
Na forumu od: 30. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jessyca » 04. Sep. 2008 11:46

Evo sm se pozanimala glede carine:
-carina se obračuna glede na vrednost pošiljke in sicer 3,5% vrednosti, če ta vrednost ne presega 350€
-poštnina se tudi carini
-davek znaša pa 20%
~poskrbi, da dobiš tisto, kar imaš rad, drugače boš prisiljen imeti rad tisto, kar boš dobil~
Uporabniški avatar
no angel
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1614
Na forumu od: 2. 11. 2004
Kraj: vzhodno od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a no angel » 04. Sep. 2008 12:12

micamaca napisal/-a:no men osebno se je tale Victoria zdela bl k ne čist brezveze... komi sem najdla eno pižamco tam da mi je bla všeč in sm jo kupla... da ne govorim o tem da mi je blo spodnje perilo in modrci kr neki... mene skratka ni potegnl... se mi zdi da ma npr. kašn Triumph al pa Palmers velik lepše spodnje perilo


Ja se čist strinjam! Js sm bla prav razočarana ko sm stopla v trgovino, spodnje hlače kr neke vlke, pa taki čudni materiali, res kr neki! Sm bla zihr da bom vidla tok lepih stvari da ne bom vedla za kaj se nej odločim, nazadnje sm pa mogla celo trgovino okol obrnt da sm našla vsaj eno stvar ki mi je bla kok-tok všeč. Mi pa prav nč ni blo tisto vau. Mene VS ni prepričala. Še najboljše so tiste njihove roza vrečke. :D
little dandelion
let your heart keep time
now the clouds are gone
all of your tomorrows shine
Uporabniški avatar
lolitaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1622
Na forumu od: 5. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolitaa » 04. Sep. 2008 13:50

Ja sej k tko po netu gledaš je vse ful lepo in bi vse meli.Ampak k dejansko vidiš to stvar pa sploh ni več tko uredu.
I wanna wake up in a city, that doesn't sleep.
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 04. Sep. 2008 13:57

no angel napisal/-a:Še najboljše so tiste njihove roza vrečke. :D


:ja: ... pa jst sm zraven zastonj dobila še eno tako velko črno boršo, k mi je zlo prov pršla pr troganju viška prtljage :D
The secret of success is consistency of purpose.
Uporabniški avatar
rinca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1261
Na forumu od: 27. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a rinca » 26. Sep. 2008 15:27

a se je kateri že kdaj zgodilo, da ji ni bilo treba carine plačat? jaz sem si pred kratkim naročila cel kup njihovih stvari, ko sem dobila paket pa ni bilo nobene carine za plačat. a je možno, da bom morala naknadno plačat?

ko sem poleti nekaj naročila sem mogla takoj ob prevzemu carino plačat, zdej mi je šel pa fant paket iskat in ni blo nič. sej ne da se pritožujem, he he, sam zanima me.
Blue-eyed boy meets a brown-eyed girl.
Uporabniški avatar
[She.]
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 778
Na forumu od: 5. 5. 2008
Kraj: Bora Bora

Neprebrana objavaNapisal/-a [She.] » 26. Sep. 2008 15:55

lolitaa napisal/-a:Ja sej k tko po netu gledaš je vse ful lepo in bi vse meli.Ampak k dejansko vidiš to stvar pa sploh ni več tko uredu.


! ! !
..quello che c'e' in fondo al cuore non muore mai.. :*
Uporabniški avatar
evahunnie
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 411
Na forumu od: 15. 2. 2008
Kraj: Tihomorsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a evahunnie » 26. Sep. 2008 17:32

lolitaa napisal/-a:Ja sej k tko po netu gledaš je vse ful lepo in bi vse meli.Ampak k dejansko vidiš to stvar pa sploh ni več tko uredu.


kaj? emm ne, se niti mal ne strinjam...js mam cel predal perila VS in niti ene pritožbe...ravn nasprotn :D totalno navdušena, nad modeli, materiali, vsem pač :wink: fanica VS, to je to.
Uporabniški avatar
lolitaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1622
Na forumu od: 5. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolitaa » 26. Sep. 2008 17:54

Ja, sej mogoče to za VS ne drži, meni majo tudi tolk lepih stvari, sam mi je mal bedno to naročanje po netu ker vseeno ne veš kaj dobiš.Če ne za drugo se pa pr cifri lahko zmotiš.
Me pa ful prsti srbijo in bi si res rada kej naročila.
I wanna wake up in a city, that doesn't sleep.

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov