Victoria's secret

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
evahunnie
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 411
Na forumu od: 15. 2. 2008
Kraj: Tihomorsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a evahunnie » 23. Mar. 2009 18:09

Ja, že miljonkrat.
Uporabniški avatar
gaby_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1318
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a gaby_ » 23. Mar. 2009 18:17

^ampak če redno spremljate temo, ste lahko opazile, da v zagrebu je trgovina, kjer prodajajo vs izdelke (po mojem mnenju 'nelegalno'). v butiku je možno dobiti tudi druge višje cenovne blagovne znamke.
je pa verjetno to nekaj v stilu, da gre nekdo v ameriko in pripelje domov ful spodnjega perila in kopalk, ki se v zagrebu prodajajo. so od vs, licence za prodajo pa 100% nimajo!

vprašanje, če tega niso že zaprli.
Uporabniški avatar
svetlana5
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 341
Na forumu od: 23. 2. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a svetlana5 » 23. Mar. 2009 18:22

Številke so malo večje kot naše. Zoprno je, da težko vrneš naročeno, če ti je preveliko ali ti ni všeč, tako kot pri nekaterih drugih kataloških prodajah. :)
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 24. Mar. 2009 19:30

^^ ah, glede na to, koliko oboževalk VS-ja je tukaj, pomoje ne bi bilo problem prodati. :D
Poison Girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 852
Na forumu od: 26. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Poison Girl » 24. Mar. 2009 20:06

Tooo, mamina prijazeljica gre zdej v US za 10 dni, že pridno zbiram! :P
Uporabniški avatar
rinca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1261
Na forumu od: 27. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a rinca » 24. Mar. 2009 20:14

svetlana5 napisal/-a:Številke so malo večje kot naše. Zoprno je, da težko vrneš naročeno, če ti je preveliko ali ti ni všeč, tako kot pri nekaterih drugih kataloških prodajah. :)

zakaj pa težko? stlačiš v kuverto, daš 1,5 EUR za poštnino, oni ti pa vrnejo denar. jst sem tko nardila, brez komplikacij.
Blue-eyed boy meets a brown-eyed girl.
Uporabniški avatar
klarica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 121
Na forumu od: 9. 9. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a klarica » 29. Maj. 2009 11:42

...
Zadnjič spremenil klarica, dne 11. Jun. 2010 12:40, skupaj popravljeno 1 krat.
načelo "no judgement" ga zmaga.
_Špelca_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 28. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a _Špelca_ » 15. Jun. 2009 13:38

Js si bom pa verjetno naročila ene kopalke prek interneta od Victoria`s Secret, pa me zanima, če je mogoče na forumu kakšna, k bi tut kej naročila, da bi si delile stroške poštnine pa to? :D
Uporabniški avatar
L|~A|n
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 11. 7. 2005
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a L|~A|n » 10. Sep. 2009 20:36

No jaz sem pa iskala pijamo 2 leti in mi nikoli nobena ni bila všeč, zdaj sem se pa zaljubila v tole:

http://www2.victoriassecret.com/images/prodpri2/V289822_GZ9.jpg

:hearts: :hearts: :hearts:
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4998
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 11. Sep. 2009 0:54

^^O tale se tudi meni dopade :D
Samo sedaj mi je že malo hladno ponoči, tako da spim že kar v dolgih rokavih...spodaj in zgoraj :D
Uporabniški avatar
lun|ca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 142
Na forumu od: 2. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lun|ca » 06. Dec. 2009 15:47

Evo, spet obujam temo :) . Zanima me, če ima katera natančne podatke o tem, kako je s carino in ddv-jem, kaj vse ti zaračunajo ob pošiljki, če naročiš stvari od vs preko interneta.
Kolikor sem razumela in prebrala poleg poštnine plačaš tudi ddv, ta je 20% od celotne vrednosti in pa carino, vendar pa to le v primeru, če gre za naročilo, višje od 150 evrov? Teh 150 evrov je malo visoka meja, zato dvomim, da to drži. Ima katera že izkušnje s tem?

Hvala :wink:
Uporabniški avatar
lun|ca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 142
Na forumu od: 2. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lun|ca » 16. Jan. 2010 11:38

No, če katero zanima kako je s tem plačevanjem carine in davka... Sama sem ravno danes dobila paket od vs in sem ful vesela :D . S plačilom je pa tako (če katero zanima, ker vem, da sem tudi sama želela te informacije): v Sloveniji boste plačale na celotno ceno (s poštnino vred) še 20 % davek, carino pa le v primeru, če bo naročilo znašalo več kot 150 evrov. Poleg tega plačate 3 evre še pošti slovenije in to je vse - vsaj taka je moja izkušnja.

Stvari so super! Številke so dokaj podobne našim, morda le za odtenek večje. Kvaliteta je super, kako se pere pa še ne vem :) .
darcyka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a darcyka » 08. Maj. 2010 22:17

Pozdravljene!
Sem nova na forumu in sem zasledila temo na victoria's secret.Rada bi si naročila ene hlače,vendar nimam izkušenj z naročili v tujino.Zanima me ali si namerava katera kaj naročiti pa bi skupaj naročile in razdelile stroške?
darcyka
Ettany
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 23. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Ettany » 24. Maj. 2010 6:26

Jaz naročam ves čas pri njih in moram reči, da še nima slabe izkušnje. Škoda, ker sem šele danes tole prebrala, ker ravno pričakujem njihovo pošiljko. Sem pa tokrat prvič naročila hlače, ker sem se vedno bala zaradi mer. Do sedaj sem naročala samo kopalke, spodnje perilo in mikice. Sem pa morala vedno naročiti eno št. manjše. Sicer vedno nosim S, pri VS pa naročim XS. Ti javim, kako bo s hlačami.
Baby*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 231
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Baby* » 24. Maj. 2010 10:45

Js bi si tudii ene kopalke naročla, če bi si še kera kaj naj pove, da bi si skupi....

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov