Velikost modrčka

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*SunFlower*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 613
Na forumu od: 20. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *SunFlower* » 29. Maj. 2011 14:48

Jaz nosim 70C ali D, odvisno od modela, in mi je tudi tale kalkulator isto pokazal. Je pa res, da jih zelo težko najdem, tako da nosim praktično samo Lisco, Esprit in S'Oliver. :?

Sicer pa me sploh ne preseneča, da dosti punc nosi modrce napačne številke. Jaz sem imela kar nekaj sošolk, ki so nosile premajhne modrčke in je bilo to zelo očitno. Tudi sama sem sto let nosila 70B in sploh nisem ugotovila, kako me je stiskal, dokler nisem pomerila 70C modrčka. Pač ... prsi ti zrastejo, ti pa še vedno kupuješ isto številko.
Every rose has its thorn
Uporabniški avatar
Dadyka15
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 503
Na forumu od: 25. 1. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Dadyka15 » 30. Maj. 2011 18:23

pa še običajno je tko da velikosti košaric niso enotne za vse blagovne znamke...npr: lahko je en moderček velikost 75B pa je košarca bolj primerna za 75A... tko da, mislim da bi se moralo to poenotit, da bi imela vsa podjetja enotno velikost košaric...bi bilo lažje za nas, ko kupujemo :D
Imej se lepo in uživaj življenje do konca.. Le enkrat živiš!!
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 01. Jun. 2011 9:06

Jz se tudi kar držim "preverjenih" znamk (Lisca, Triumph), ker tam pač poznam modele, ki mi pašejo in njihove velikosti..še vseeno grem pa vedno najprej ga probat v trgovini.

..sem pa mela v preteklosti razna obdobja, ko sem shujšala (in se spet zredila :oops:) in mam tko doma zdej en kup neuporabnih modrčkov (od prejmajhnih do prevelikih). Eh.
Uporabniški avatar
tigra
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 29. 5. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a tigra » 01. Jun. 2011 19:01

jaz mam 70b, odvisno od modela, vcasih mi je prav tudi A. prisegam pa na triumph zaenkrat:)) super modele majo...
living a life routinely can kill you at a very young age, a little bohemianism is good.
Uporabniški avatar
*cukrr*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 529
Na forumu od: 29. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a *cukrr* » 25. Avg. 2012 15:33

Js mam 75C al pa 75D.. isto odvisno od modela. Najbolj mi ustrezajo ponavadi iz New Yorkerja ali pa pač Lisca in tiste trgovine... sam tist kr je men tm všeč je itak predrago. :D Drugače pa... ta kalkulator je mal čudn. :P
Tu es dans toutes mes pensées.*
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 25. Avg. 2012 22:35

Ta kalkulator je res mal hecen, men pride 75a, pa mi je bil dons en 75c premejhen. Lol.

Drugače pa ja, definitivno od modela. večino imam 75c, podložene 75d - če sploh obstajajo, nekatere pa 70d.

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov