Velika očala

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

dp22
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 139
Na forumu od: 5. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a dp22 » 06. Avg. 2008 22:26

No mene pa zanima, zakaj imate tako rade te velike, oziroma ze skoraj da ogromna ocala, ki vas ma zakrijejo prelepi obrazek :razz:
Uporabniški avatar
etny
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 111
Na forumu od: 8. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a etny » 07. Avg. 2008 4:59

use nimamo rade takih očal.:)
Uporabniški avatar
sokolja
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 450
Na forumu od: 10. 11. 2007
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a sokolja » 07. Avg. 2008 5:55

zaradi tega da se lahko skrijemo za njimi :lol:

drgač so mi pa ušeč zaradi tega ker svetloba nikakor ne pride do oči iz nobenega kota ali špranje ker ni nikjer lufta. in so oči res zavarovane.
Uporabniški avatar
SSarchy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 720
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SSarchy » 07. Avg. 2008 7:23

Tudi mene to zanima.. Uhajanje svetlobe ne more bit edini razlog, ker lahko tudi manjše 'šipce' popolnoma zakrijejo oči. Mislim, da gre predvsem za modni hit, ki mu sledi večina žensk. In ta večina se tudi oblači v značilna oblačilca, vse se podobno strižejo in potem imaš občutek, da je 3/4 žensk po Ljubljani enakih.. :?
Jaz imam obrazu primerna očala. Če so prevelika, se ne morem smejat, ker mi jih ličnice potisnejo k čelu tako, da se ne dotikajo več nosa. Pa ne maram, da imam polovico obraza zakritega. Nosim jih pa zgolj, ko je moteče sonce.
Zemlja je velika učiteljica tistim, ki ji znajo prisluhniti. Življenje se tu ne bo končalo, ne glede na to, kaj počne človeštvo. Zemlja bo ostala. Le človeštvo se bo vrnilo v nič, od koder je prišlo, razen če ne bomo spremenili svojih navad!
Uporabniški avatar
astra_mb
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1027
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a astra_mb » 07. Avg. 2008 7:39

mogoče zato, ker so nam všeč?ker dobro zgeldajo? je lahko to dovolj dober razlog?
...i still believe in your eyes...
there is no choice, I belong to your life...
because I will live to love you someday...
you'll be my baby and we'll fly away....
Uporabniški avatar
kajira
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 631
Na forumu od: 25. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kajira » 07. Avg. 2008 10:08

ker so moderne? dvomim, da so bile vsem všeč, ko so jih prvič videle. no, meni so grozne. ampak ostalim taka sončna očala niso všeč, kot jih jaz nosim.
Trubadurka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 109
Na forumu od: 25. 12. 2005
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Trubadurka » 07. Avg. 2008 10:10

men ful pašejo. če dam kakšna druga gor mi sploh ne pašejo tok, pa so lah ne vem kakšne znamke. big sunglasses so zakon, simple as that. :cool:
Uporabniški avatar
Vermilion
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 609
Na forumu od: 16. 3. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a Vermilion » 07. Avg. 2008 10:16

moderna so, pa še všeč so mi... skoraj za vsakega se najde model, ki mu pristaja...

sploh pa če že kupim sončna očala kupim taka kot so modna, ne pa taka, da izgledajo kot da bi jih kupila pred 5imi leti... :roll:
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 07. Avg. 2008 11:20

jest sm si pa že včasih kupovala bolj velika očala, pa so bil avedno premajhna.. in ko so ta prišla ven, sem bla čisto navdušena. to so očala, ki ress pašejo na moj obraz (moje osebno mnenje). tudi vsak optik mi ponavadi prišporoči rjava očala, plastična, bolj debel okvir, nekaj med kvadratnim in okroglim.

pa sej to ni neki na novo, to je že moja mami nosila k je bla dvejst, se spomnem, da sm zmeri gledala, da bi si kje kakšna taka kupla..

plus zaščitijo kožo okoli oči

plus tako lepo pin up izgledajo :D

se mi pa zdi da so kopalke in očala dve stvari kjer se res ne sme gledat na modo ampak na obliko obraza, stil oblačenja..,...
Uporabniški avatar
gaby_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1318
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a gaby_ » 07. Avg. 2008 11:36

densy napisal/-a:
se mi pa zdi da so kopalke in očala dve stvari kjer se res ne sme gledat na modo ampak na obliko obraza, stil oblačenja..,...


se popolnoma strinjam. sploh pa vsak optik ve, katera očala pristajajo kakemu obrazu. ker tudi velika očala ne zgledajo lepo na vseh. se mi pa zdi, da tudi v optikah ni več izbire pri manjših očalih.
velika so pa meni všeč zato, ker so zaščitene oči in tudi koža okoli oči, pa še moderno je. torej dve muhi na en mah.
tudi jaz ko kupujem očala za 100in več € nočem imeti takih, ki zgledajo, kot bi bile od mame pred 20leti. :)
Uporabniški avatar
valy_baly
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 6. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a valy_baly » 07. Avg. 2008 11:56

Pri meni je sicer tako, da velika očala bolje pašejo k mojem obrazu.
Drugače je pa tako, imam ena ogromna očala za vožnjo( ker se ne prebije niti najmanjši žarek), srednje velika očala pa imam za čez dan.
Meni so velika očala enostavno všeč, ne maram pa raznih barv( bele, zelene, vijolične,..).
Izkušnje so najboljša šola. Samo šolnina je zelo draga( Sartre)[/i]
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 07. Avg. 2008 17:33

Men so (pre)mejhni okvirji od nekdaj smešni in nekak staromodni, ne glede na to, kdo je lastnik, k se skriva za njimi ...

Sama sm vedno mela športne sončne špegle, zadnja leta mam pa ene športne, ene pozerske, precej štrleče in velike (pilotska različica), vedno pa na preži za še kšno umesno varjanto.

Nimam problema z modeli, kr mi praktično usi pašejo, bl me matrata zbirčnost in perfekcionizem :P .

In ja, ne morem mim tega ... Ko so tele mušje varjante pršle na sceno, si jih je mogla (!) omislt praktično usaka frajla. Veliki njih pa je mel u mislih sam "bit moderna", ne pa tut "bit estetska" ... In ne morem si pomagat, da se ne bi zasmejala, ko vidm take zgrešene nakupe, ob pogledu na kere si resnično zaželim, da bi obstajala ena fashion police enota :lach: :tot: .
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
trepalnica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 334
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a trepalnica » 07. Avg. 2008 17:42

sploh ne nosim ocal... niti soncnih...
Uporabniški avatar
valy_baly
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 6. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a valy_baly » 07. Avg. 2008 17:44

Fashion police :rofl: dobra
To so pa tiste male kure ponavadi, ki se 100% zgledujejo po starletah. Pri tem ne pomislijo, da je včasih bolje ohraniti nekaj svojega. Sploh ne pomislijo ali jim določena zadeva ustreza. Kmalu bomo videli na cesti samo še na paž postrižene punce, pač trend. :roll:
Izkušnje so najboljša šola. Samo šolnina je zelo draga( Sartre)[/i]
dp22
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 139
Na forumu od: 5. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a dp22 » 07. Avg. 2008 21:17

moda gor ali dol, nosim tisto kar je meni vsec ne pa kar je moderno.
Kak lahk imas ocala, ki ti niso vsec, gori samo zato ker je taka moda zdej :lol:

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron