Ugg

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

electra87
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 75
Na forumu od: 11. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a electra87 » 30. Sep. 2011 13:15

Evo, jaz sem jih danes zjutraj že prejela :) Ne morem verjet, da so prišle tako hitro! So originali, moram reči, da sem res zelo zadovoljna :D Tole je bil za uggice res ugoden nakup!
A je še katera naročila?
Uporabniški avatar
*kayka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 780
Na forumu od: 26. 1. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *kayka* » 21. Okt. 2011 14:25

Hey, nameravam naročit UGGice, pa me zanima, če morm naročit eno številko manjše? Mela sem dve sezoni EMUjke, in se je tista ovčka tko poteptala s časom, da so mi postale prevelike :?
electra87
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 75
Na forumu od: 11. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a electra87 » 21. Okt. 2011 18:14

Jaz sem vzela eno številko manjše in so mi čisto prav, moja številka mi je bila že tako ali tako malo velika. Ne gre pa ovčka tok skupaj kot pri emujkah, ker je mejčken drugačna. Če imaš čas, pojdi probat v kakšno trgovino, pa boš hitro videla, katero številko vzet. Jaz imam ponavadi 38, včasih celo 39, pa sem naročila 37 in mi je lih prov :)
Uporabniški avatar
*kayka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 780
Na forumu od: 26. 1. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *kayka* » 22. Okt. 2011 15:00

Aha...no super...pol pa bo pa 37 super! :) hvala
Uporabniški avatar
pyr kitty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 143
Na forumu od: 29. 4. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a pyr kitty » 30. Okt. 2011 19:25

A je normalno da se ti pr Emujkah ze po enem tednu nosenja tista volna cist potlaci in so ti prevelke tud ce mas oblecene dvoje pare debelih nogavic? Ze tko sm si kupla eno stevilko manjse.
+ a se jih da zamenjat? Kupljene v humanicu.
(ker js ponavadi ce se mi kaksen drazji kos obleke/cevelj po kratkem casu unici, v trgovini nimam problemov z zamenjavo)
electra87
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 75
Na forumu od: 11. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a electra87 » 30. Okt. 2011 20:32

Emujke se kar precej skrčijo, po mojem mnenju celo bolj kot Uggice. Večinoma imam številko nekje med 38 in 39 in so mi številke 37 tip top. Tud kadar se kupuje emujke v trgovini je po mojem mnenju pametno kupit take, ki te celo mičken tiščijo, ker se potem tist tako poleže, da ti je čist prov.
Ne vem, jaz mislim, da ni to nobena napaka v emujkah, ampak lako greš probat, mogoče ti jih pa zamenjajo, saj zgubit nimaš kaj! Če ti jih pa ne bojo zamenjali, pa daj notri tiste vložke za čevlje, ki so tud iz ovčke, ti bojo bolj prav. :)
Uporabniški avatar
pyr kitty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 143
Na forumu od: 29. 4. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a pyr kitty » 30. Okt. 2011 23:14

Ko bi to prej vedla..:) no, bom poskusla al pa vlozke, hvala!
*wildfire*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 28. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a *wildfire* » 31. Okt. 2011 9:26

Jaz bi samo vprašala kje se dobi te vložke, ker imam isti problem z emujkami. No jih imam že tri leta sam vseeno. Pa to se mi je zgodilo samo pri nizkih, visoke mi niso nič prevelike.
Hvala za odgovor. lp
*Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo mas, posso senti-lo!*
electra87
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 75
Na forumu od: 11. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a electra87 » 31. Okt. 2011 11:18

Ne vem, jaz sem naročila po internetu original emu vložke. Jih majo pomojem v vsaki trgovini, kjer prodajajo emu čevlje.
popotnica333
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 112
Na forumu od: 29. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a popotnica333 » 08. Nov. 2011 18:19

A ve mogoče katera za kakšno spletno stran, ki ima trenutno popust na uggice? :)
Abu
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 9. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Abu » 09. Nov. 2011 19:16

tudi jaz iščem kakšno stran z ugodnimi cenami :D
tu jih imajo sicer precej poceni, stran je tudi navedena na uradni strani uggaustralia, a se mi zdi, da se jih ne da naročiti v Slovenijo oz. sploh kam izven ZDA? :?
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 09. Nov. 2011 19:24

Seveda pošiljajo v Slovenijo :wink: Meni že ob obisku strani piše, da dostavljajo.
Ne pozabi pa na carino in ddv, če izven EU :wink:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Abu
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 9. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Abu » 09. Nov. 2011 20:24

na začetku res napiše, ja :) pa klikni pri katerikolih uggicah add to shopping bag in ti bo po vsej verjetnosti napisalo : This item cannot be shipped to international addresses.
vsaj pri meni je tako.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 09. Nov. 2011 20:31

Js sem prišla normalno do naslednjega koraka. Izbrala sem pa tavisoke Bailey. Naslednji korak je že Proceed to checkout, kar mi tudi potegne naprek.

EDIT: "This product is not available for shipments to this country. Please remove this item from your shopping cart."

Jap, nič ne bo :D
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Feist.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 461
Na forumu od: 10. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Feist. » 13. Nov. 2011 17:02

Kako se negujejo te uggice? Jaz imam sicer fake, nimam prav UGG firme, ampak je neka priznana tud in so bile kr drage. Pa jih nočem samo za eno sezono imet. Tako, da zbiram navodila okrog. :D

And then she'd say, it's Ok, I got lost on the way but I'm a supergirl, and supergirls don't cry.
And then she'd say, it's alright, I got home late last night, but I'm a supergirl, and supergirls just fly.

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov