Trenirka

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Nosite trenirke?

Vedno, doma in zunaj
81
23%
Da, vendar samo doma
212
60%
Redko, samo za šport
46
13%
Ne, nikoli
14
4%
Skupaj glasov : 353

~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 13. Mar. 2008 22:04

jo
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 07. Dec. 2010 22:27, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
°°°ČeŠnYa°°°
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 423
Na forumu od: 23. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a °°°ČeŠnYa°°° » 13. Mar. 2008 22:11

jz mam tud rada trenirke... doma jih stalno nosim... ko sem nekaj časa živela v lj. sem skočila tud do tavelkega mercatorja kdaj pa kdaj v trenerki.. bemtiš sej se ne gre na modno revijo, če tko pogledaš se ga športa v trgovini :D

sam zlo težko pa dobim dost dolgo trenirko, tko da so mi zaenkrat še najbolj kul tiste iz zare :)
Uporabniški avatar
sixty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 339
Na forumu od: 15. 11. 2006
Kraj: Bled

Neprebrana objavaNapisal/-a sixty » 13. Mar. 2008 22:13

za doma, pa za športanje
kko naj grem teč v kavbojkah? :D
za ven pa nikoli
Touch me, take me to that other place. Reach me, I know I'm not a hopeless case. It's a beautiful day.
Uporabniški avatar
J.Lo
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 576
Na forumu od: 7. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a J.Lo » 13. Mar. 2008 22:17

Jaz jo tud večinoma samo doma nosim. Pa k babici :) Drugače mi pa ni problem skočit do trgovine ali pa trafike v trenerki, mi je pa res čisto vseeno, kaj si mislijo.
Lahko imam vse.
Uporabniški avatar
lolitaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1622
Na forumu od: 5. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolitaa » 13. Mar. 2008 23:02

Js obožujem trenirke.Za doma in za na treninge mam une ta bolj poceni pa najbolj razvlečene ker rabim bit komot.Za na kavo, v trgovino al pa mal okol mam pa mal lepše, ponavadi si kupim kšne od Nike al pa Adidas ker mi majo res najboljše trenirke, pa tut H&M, Pimkie, pa še keri bi se najdli k majo hude.
Pa res ne razumem tistih k pravjo da jih je sram it z bajte v trenirki.Pa kaj je to takega??
I wanna wake up in a city, that doesn't sleep.
Uporabniški avatar
anoyel
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 696
Na forumu od: 3. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a anoyel » 13. Mar. 2008 23:07

trenirka je zame zakon doma. ko pridem domov se vedno prvo slecem in dam trenirko gor. ni sans, da sem v hlacah. neudobne so mi doma.

drgac pa, ce je kaka lusna trenirka pa grem z njo tud po kak hitr nakup v trgovino in podobno :P
Čas je vrednota,
ne mineva,
temveč ga uporabljamo.
Uporabniški avatar
Flammable
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 196
Na forumu od: 24. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Flammable » 13. Mar. 2008 23:26

Za doma absolutno :!:
Za vn, pa samo če grem športat, kkšn u izi sprehod, al pa kej na hitrco u trgovino pa se mi ne da preoblačt
1,2,3,4 tell me that you love me more..
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 14. Mar. 2008 0:58

jest tut ne razumem zakaj neb šu na kofe v trenerki. no sam sej če hodš v kšne fine lokale pa maš tako družbo. jest mam tako da bo prej en reku kvaj narobe z mano če se bom zjutri v petkah na kofe prmajala k pa v trenirki.
Uporabniški avatar
lili01
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 99
Na forumu od: 5. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a lili01 » 14. Mar. 2008 10:25

Jaz včasih fulllllllll nisem marala trenirk, niti za doma, kaj šele za na kavo. Zadnje leto sem si ji kupila kar nekaj in moram rečt, da se ne ločim več od njih. :D
Uporabniški avatar
Bloodelf
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 69
Na forumu od: 19. 11. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Bloodelf » 14. Mar. 2008 13:03

Nikol ne bom razumela folka, k gre nekam ven, kjer je množica ljudi, v navadni trenirki :? Še bolj pa ne razumem folka, ki v njih pride v razne nakupovalne centre :roll: Mene bi blo sram!!!

Da raznih vstopanj v lokale v trenirki niti ne omenjam :stupid:

Trenirka je samo za po hiši in za športanje! In nič drugega...
Uporabniški avatar
lolitaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1622
Na forumu od: 5. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolitaa » 14. Mar. 2008 13:16

^^Kaj pa je tko narobe s trenirko?? Js grem večkrat na kavo al pa v nakupovalni center v trenirki.Seveda da je drugačna od tiste, ki jo imam za doma.Je lepša, bolj kvalitetna...
I wanna wake up in a city, that doesn't sleep.
Uporabniški avatar
*zeljka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 814
Na forumu od: 14. 8. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *zeljka* » 14. Mar. 2008 13:21

jz bi bla najraj še na šihtu v trenirki, sam škoda k je tako delovno mesto, da ne morm bit lih v trenirki :?
drgač doma skos, za tečt tud pa k grem do tipa al pa kdaj v štacuno grem tud v trenirki, če se mi neda preoblečt.
Uporabniški avatar
allessya
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 702
Na forumu od: 9. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a allessya » 14. Mar. 2008 14:16

V takih ali podobnih trenirkah se pa lahko pojavim kjerkoli (no skoraj kjerkoli) :D Niti približno grdo in neurejeno:

Slika Slika Slika

Slika Slika Slika

Slika Slika Slika

Slika Slika Slika

In ja, to so joga trenirke. :)
Zadnjič spremenil allessya, dne 14. Mar. 2008 14:19, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 14. Mar. 2008 16:22

Sama sicer nism pristašica trenerk izven svojga športnga udejstvovanja, se pa usen sm pa tja pokažm "širšemu svetu" tut u taki opravi.

Ni pa neke potrebe po trenerki zgolj zarad želje po udobnosti in nezapraulanju časa za oblečenje, kr so mi razne široke hlače (in đinske, pa tut kiklce), nej bodo kratke al pa douge lih tok komot kt trenerka in oblačenje le teh, uzame enako mero časa.

Tut u zavetju svojga doma ne nosm trenerk, ampak razne tunike, majčke+boksarce, pajkice.

Moja samozavest ni pa čist nč okrnjena, če uletim na faks u trenerki, ko grem lih na fitnes, kr pač ne rabm fensi cot za to, da bi zgledala seksi, to je dejstvo ;D . Je pa res, da se vedno napravm "u stilu", ne glede na to, kako in u kaj sm oblečena.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
brunett
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 198
Na forumu od: 23. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a brunett » 14. Mar. 2008 19:34

Trenirke so super. Za doma nosim tiste ohlapne, za kak sprehod, šport al pa popoldansko kavico pa malo bolj "fancy" varinata - oprijeta, spodi pa rahlo na zvon. Načeloma ne nosim trenirk za ven, sam če grem nekam na hitro pa komot. Sej dandanes ko je tolk lepih trenirk za kupit to res ni nič takega.

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov