Tally Weijl

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 18. Sep. 2009 8:49

Ni moja najljubša trgovina :D . Sicer sem včasih (5 let nazaj) rada zavila noter in kupila kakšen kos-predvsem kavbojke, vendar trenutno res zelo zelo redko. Nakit mi je kičast, torbice in obutek katastrofa, majčke so mo cenene, kavbojke pa mi niso več prav. 38 mi je absolutno prevelika, 36 mi je pa v pasu preširoka, po nogah pa ful oprijeta. Raje dam 10€ več in kupim kje drugje
Uporabniški avatar
keepsake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 972
Na forumu od: 19. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a keepsake » 18. Sep. 2009 9:45

Meni je to najbolj nora štacuna ko so razprodaje, ker si za 2 do maksimalno 6€ kupim čudne stvari (bleščeče, grde, kičaste, pač zadeve ki jih nebi nikol navlekla nase) za pust in za naše trapaste fešte ko se namenoma debilno oblačimo.
Za čisto zares nosit mi je pa letos po nesreči ratalo najt ene kratke hlače, spet za 5€, ki so dejansko kul.
I can''t wait! To look for bees, climb our trees, and carve our names in three inches deep
Uporabniški avatar
oleander
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 107
Na forumu od: 10. 9. 2006
Kraj: In My World

Neprebrana objavaNapisal/-a oleander » 18. Sep. 2009 19:27

jaz tam občasno kupujem...res je precej kičastega ampak se dobi tudi v redu stvari...lani sem si kupla pulovrčk pa sm ga kar precej nosila, ker mi je ušeč (vijola pa čist običen na okrogel ovratnik) pa se ni nič uničil. Res pa je, da kot naletiš. enkrat v redu, enkrat pa se raje tkoj obrnš
Uporabniški avatar
creative PERSON**
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 3. 1. 2009
Kraj: Rateče - Planica:vikend ; Lj :med tednom

Neprebrana objavaNapisal/-a creative PERSON** » 18. Sep. 2009 22:18

tally weijl je biu še pred neki mesci k je biu na čopovi še na starmu placu dokaj normaln zdej ka so se pa selil so se pa tko poslabšal čej tm kej normalnga so to edin navadne enobarvne majčke ostalo je pa res čist tak kokr ste že opisale men se resno zdi da tt če mal bolš pogledaš not pač ne dobiš navadne cune ( izjema enobarvne majčke, pulovrčki )
toj res ena taka štacuna ka zmeri mislm da je vsj mal normalna pa zmeri zvem da je en navadn ogromn CRAP !!
ENJOY our lives ---> That's the only way to make us HAPPY
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 19. Sep. 2009 10:25

Js imam kar nekaj pulovrčkou iz te trgovine, ene hlače (so se mi ful raztegnile, ampak to se mi itak skoraj vse, ne glede na to kje jih kupim), pa ene par navadnih enobarvnih majčk na naramnice.
Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 19. Sep. 2009 10:52

glede na to kašno zgražanje poteka tle, bi si človek mislu da je TW prazn.. vedno ko grem mimo (citypark, čopova) je tko puhn da folk se dobesedno preriva.. na srečo ne grem nikoli notr, vse kar mam s tam so hlače 3 leta stare (se mi niso raztegnle, mogoče zto k jih malo krat nosila), tiste majčke na naramnice k so ble en čas v akciji (kupiš 2, dobiš 3) in eno črno hippi majčko (moja najljubša začuda)
Everything is okay in the end.. If it's not okay then it's not the end.
fashionable
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 18. 8. 2009
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a fashionable » 19. Sep. 2009 12:20

Če bi še tako rada kupovala tam kakšne kavbojke, jih enostavno ne morem:) .. Glede na moj tip telesa jih lahko spravim samo na roko hehe
Imam močna stegna in rit zato jih ne spravim gor..
Drugač glede majčk, jopčk pa nimam pripomb...
tudi modni dodatki so kar uredu:)
"The best color in the whole world, is the one that looks good, on you!" - coco chanel
Wanted
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 27. 12. 2008
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Wanted » 20. Sep. 2009 18:43

Tally Weijl je neka mešanca med Avril Lavigne pa Ceco kar se mene tiče.
Don't let anyone tell you, you should be happy with what you've got.
There's always more, and there's no reason you shouldn't have it ALL.
žab'ca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 23. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a žab'ca » 25. Sep. 2009 8:10

Men majo pa tok hude hlače! K da bi ble za mojo ritko narejene :D haha Drugač pa res kr ena trgovina! kkšne majčke mogoče take čist klasične še najdem, ostalo pa itak vse neki visi pa se šajna. Js sm rajš bl na izi :cool: Lp
živeti in se ne obremenjevati z drugimi!
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 25. Sep. 2009 8:51

Glede hlač- pri nas je večinoma tako, da pogledaš št. in vidiš od xxs do m največ, ne vem ali ostale takoj spokupijo ali kako.
Uporabniški avatar
muffin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 773
Na forumu od: 25. 7. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a muffin » 25. Sep. 2009 21:03

Joj, men tud nikakor ne sedejo njihove hlače, kavbojke ... ene par let nazaj sm si celo uspela kupit ene žametke, drugač pa ni šans, da spravm normalno kavbojke gor - čez stegna so mi ful ozke-šponajo, v pasu so mi pa čist preširoke. Delane so za mejhne riti! :evil: Sam so smotani - madona, sej nimamo vse babe enakih riti!
Uporabniški avatar
Lil`Bee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 119
Na forumu od: 2. 11. 2007
Kraj: otok Ajaja

Neprebrana objavaNapisal/-a Lil`Bee » 26. Sep. 2009 8:49

kvaliteta je tudi meni čisti podn.. če že v trgovini izgleda zadeva kot da jo je nekdo nosil in da je material ful uničljiv.. nisem tako bogata, da bi kupovala tako poceni :D ker se mi bo stvar takoj uničila, pol bom pa rabla drugo kupit :roll: pa čisto majčkeni modelčki so.. for tea-cup people :razz: spravim jih že gor.. ampak mam filing da bo cunjo kar razneslo, hahaha
LanaMaxim
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 644
Na forumu od: 23. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LanaMaxim » 26. Sep. 2009 9:57

Ne to govorit, ker ti bo gospodična nad tabo rekla, da moraš shujšat in da je s TABO nekaj narobe. :roll:
Uporabniški avatar
Emme
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 1. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Emme » 27. Sep. 2009 11:17

Jaz pa v Tally Weijl kupujem samo hlače. Ker drugače res težko najde hlačem (oziroma jih iščem in kupujem pol leta :lol: ), tukaj mi pa ustrezajo.
Uporabniški avatar
*SunFlower*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 613
Na forumu od: 20. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *SunFlower* » 27. Sep. 2009 20:20

Tisto, kar visi na najbolj opaznih mestih (lutke, bolj izpostavljeni obešalniki) je večinoma čista groza, ampak se pa najde kaj, kar je ok. Letos sem tam recimo našla dvoje hlače (ene dolge in ene kratke) iz kolekcije 'totally night' (taki grdi rumeni bleščeči listki so gor privezani), oboje so iz čisto ok materiala in na srečo tudi brez bleščic, lani pa vem, da sem dobila tam kapri hlače (katerim je pa kar hitro šla zadrga), imajo take številke, da so mi prav, medtem ko mi drugje dostikrat niso. Majic ponavadi tam ne kupujem, sem pa letos dobila en super flis, ki je zelo mehek in topel. Kvaliteta je sicer bedna (takoj sem morala nazaj prišit žepe, pa zmuckal se je takoj drugi dan), ampak je bil temu primerno poceni.

Meni se TW zdi pač trgovina, kjer se ti mora malo dat, pa lahko poceni dobiš kako lepo stvar, ampak ne smeš pa pričakovati preveč.
Every rose has its thorn

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov