Takko

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Smetka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 712
Na forumu od: 2. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Smetka_ » 16. Sep. 2008 15:00

nč ne dobim,sm presuha...žal.
Uporabniški avatar
a_pikica_a
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1431
Na forumu od: 28. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a a_pikica_a » 16. Sep. 2008 15:49

Kje pa je ta takko?
Se opravičujem za nevednost. :oops:
I can resist anything but temptation. Oscar Wilde
Uporabniški avatar
missy*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 728
Na forumu od: 7. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a missy* » 16. Sep. 2008 16:07

jaz vem za tistega na rudniku u LJ pri leklerku..tam druga stran, proti Mc Donaldsu, k je nekaj trgovinic :D

drugace pa jaz tam se nikoli nisem nic nasla zase, ne po stevilki, niti mi blo nic vsec
LanaMaxim
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 644
Na forumu od: 23. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LanaMaxim » 16. Sep. 2008 16:26

Prejšnji teden sem si v Takkotu kupila luštno črno jesensko jakno, lih tako je kot sem si jo želela. Šla sem pa brez namena, da bi gledala za jaknami, ker takrat ponavadi nič ne najdem. Pa že prejšnje leto sem si tam kupila daljšo bundo tko, da jakne imajo dobre pa kakšne hlače. Puloverji in majice mi pa niso pretirano všeč.
Uporabniški avatar
Vermilion
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 609
Na forumu od: 16. 3. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a Vermilion » 17. Sep. 2008 16:24

btw punce, k ste gledal zadnji katalog... zmotili so se (tiskarska napaka), roba pride v štacune šele 24.9.

drugač so mi pa tisti uhančki iz reklamce luškani, samo škoda, k me po uhanih iz pleha ušesa bolijo...

puloverčki so pa pomoje full luškani, samo se mi zdi, da so iz ful tankiga materiala, te dolge mam pa rajš mal debelejše... bom pa itaq šla pofribcat (saj sm že danes hotla it, pa pol ni blo nič iz kataloga :oops: )
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 19. Sep. 2008 23:03

Vsake tolko si kupim kavbojke, ki so mi čisto vredu, pa poleti sm kupla par majčk tko za vsak dan.. Par jih je blo vredu, nekatere so se pa dost raztegnile/raztrgale.. Sam bodmo pošteni, za takšno ceno nemorš več prčakovat. =/
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 29. Maj. 2010 13:10

Na vsake toliko grem malo pogledati kaj imajo. Redko a kdaj pa kdaj se najde kaj (majčke, bolero), če ne drugega kakšna kič ogrlica.
Uporabniški avatar
Elle.*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 25. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Elle.* » 19. Jul. 2010 21:28

Jaz sem kupila očala za 2,5€ na razprodaji, pa so carska. :D Resno. Ok, kvaliteta je slabša, ampak še nobenih očal nisem imela tolk časa. :D

Hlače so pa druga zgodba. Kupila sm vijolčne, zgledale so super, doma sm jih pa še enkrat oblekla, pa sm si mislila samo: sranje. Modeli so čudni, niso niti malo raztegljive, narejene v čudnih proporcih... Sranje v glavnem. Majčka mi pa tut nobena ni bla ušeč.

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov