Takko

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
lolitaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1622
Na forumu od: 5. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolitaa » 23. Maj. 2008 20:44

Js sem bla notr sam enkrat in mi je blo vse kr neki.Edino spodnji del trenirke sem si kupla ker je biu dokaj normalen, pomojen edini v trgovini.
I wanna wake up in a city, that doesn't sleep.
Uporabniški avatar
Nita*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 316
Na forumu od: 14. 7. 2007
Kraj: **lost in my world**

Neprebrana objavaNapisal/-a Nita* » 24. Maj. 2008 10:31

jaz še v Sloveniji nisem bla v takkotu, grem pa vsake tlko časa v Avstriji pogledat če majo kaj...pa še mi ni nič od tam nikoli počlo al pa kaj..
sometimes it's better to be alone.. no one can hurt you that way
Uporabniški avatar
Laurica*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 212
Na forumu od: 22. 7. 2007
Kraj: Čez mavrico;)

Neprebrana objavaNapisal/-a Laurica* » 24. Maj. 2008 11:00

Tam sm bla ene 3x do zdej, pa me nikol ne vleče posebej tja. Slaba roba, čudni kroji, veliiiike številke, filing mam, da so use cunje že v trgovini razvlečene. Tam sm enkrat sam eno majčko kupila za 4€, pa je kr še vedno trpežna. Pomoje sm mela sam srečo, da sm uzela tak kos.. :D
Uporabniški avatar
***Ally***
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1030
Na forumu od: 8. 7. 2006
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a ***Ally*** » 24. Maj. 2008 12:46

Jaz sem šla 1x s kolegicami ker so dobile neko info da je vse neverjetno poceni in sem najdla 1 majčko na naramnice, ki sem jih potem videvala enake še v nekih drugih trgovinah...zdaj jo imam že kako leto pa še ni razpadla (res pa je da jo zelo redko nosim). Ostale obleke mi niso bile všeč, veliko jih že zgleda dosti cheap, moti pa me tudi izgled trgovine (nametane cote, ljudje ki grabijo ogromne količine vsega po vrsti..). Najbrž če imaš srečo lahko najdeš tudi uporabne stvari, ampak pač eno na 100. Je pa res zelo poceni, ne vem če sem dala za ono majčko več kot 5€.
Houd de wereld tegen
Uporabniški avatar
punkie_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1198
Na forumu od: 17. 4. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a punkie_ » 24. Maj. 2008 18:54

jah če nimate niti najmanšga filinga da že za oko precente kaj je zanič roba, potem lahko v vsaki štacuni kupite čip šit. seveda so določene zadeve v takkotu bedne ampak jaz ponavadi najdem usaj par stvari ki so mi ušeč, potem pa pogledam še material, ker nerada nosim 100% plastiko ipd ... in nimam nikol problemov s tem kar tam kupim.
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 24. Maj. 2008 19:57

^^ Ja jest isto. Lih tok podn kokr tukej govorite se meni ne zdi itak pa, da ne bom šla kupovat tistih majčk za 5 € k že v trgovini lah vidiš, da ne bo dolgo zdržala. Ne vem no jest vsake tok časa najdem prov kšno fletno zadevco je pa res, da to ponavadi niso stvari za 5 €.
Ljubav je kao šah, uvjek te zajebe neki konj dok osvajaš kralja.
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 24. Maj. 2008 20:24

Men so pa vse cune iz Takkota prevelke, nimajo dost mejhnih cifer zame, pa tud redko kdaj mi je sploh kej všeč.
Uporabniški avatar
*waterlily*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 95
Na forumu od: 12. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *waterlily* » 30. Maj. 2008 17:59

Jst sem bla že parkrat notr pa nikol nism nč zase našla. Tko na hitr kakšna stvar še ql zgleda k prideš pa mal bližje je pa konc...pa tko k je že ena prej rekla - neka čudna moda se tut men zdi da je tuki notr.
_zwezdica_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 2. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a _zwezdica_ » 03. Jun. 2008 19:21

Js mam tud slabe izkušje s to trgovino,ful slaba roba,sestra je kupila neke črne hlače k so se po prvem pranju pojavl rdeči fleki (na hlačah).
Uporabniški avatar
BuckWheat
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 87
Na forumu od: 10. 5. 2008
Kraj: kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a BuckWheat » 03. Jun. 2008 19:33

jz grem vsake tolk časa mal pogledat in se mi še nobena stvar ni razbarvala, strenala..

kupila sem si črno jopco in po skorej dveh letih je še zmerej v ful dobrem stanju, nč se ne trena/trga pa tut črna je še zmer črna pa tut ostale cunje in torbice mi zdržijo kr dolg časa
Uporabniški avatar
arrow
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 800
Na forumu od: 5. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a arrow » 03. Jun. 2008 19:41

Grem vsake tok mal pogledat,pa redko najdm kj,kar mi je všeč+prou,ampak neki majčk pa mam iz tm in se mi še nobena ni uničla,sprala,razbarvala,..Je pa res,da ko majo te akcije lahko prideš prvi dan tja,pa kr nimajo ničesar več.Zmer reče,da so že u prve pol ure vse prodal.To se mi zdi pa res čudn :eek:
I fear to keep an open mind, for there are those who would use it as a door to my soul.
Uporabniški avatar
andrejav88
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 248
Na forumu od: 29. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a andrejav88 » 03. Jun. 2008 20:39

jaz grem vedno na oni del ko je za otroke, ker na ženski-odrasli strani mi je vse prevelko :?
Uporabniški avatar
Vermilion
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 609
Na forumu od: 16. 3. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a Vermilion » 04. Jun. 2008 7:37

Zanimivo, da vam je vse preveliko, jst sm res full suha pa dobim kakšno majčko S oz. oni majo ponavadi 34/36 mi je zmer prav.
Uporabniški avatar
*ka!a*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 621
Na forumu od: 16. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *ka!a* » 04. Jun. 2008 9:26

men je pa tm čist v redu, sicer res večalmn sam pogledam, sm pa tud že kpila dost oblek pa sm zadovolna sploh zato, ker nism ravn suha :)
*urškica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 336
Na forumu od: 3. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *urškica* » 04. Jun. 2008 20:36

Js se spomnem,da so mel v Takkotu ene take šroke kavbojke s pasom.Pa so ble blazn popularne.In pol jih grem js tud probat,pa sm vzela najmanjšo št,pa so mi dol padle.Mi nč ni blo jasn.

Pa ponavad v katalogu ful lepo vse zgleda,pa tak pocen.Prideš pa tja pa misliš da ni,sam ti pol pokažejo eno majco,ki bi nej bla tista iz katologa.Pa niti prbližn ne zgledeta isti.Bae se v Celju dobi sam v sredo dopoldne kej,pol pa ostane sam ta slabš.

Drgač sm pa tam kupla ene kavbojke,ku mi je blo pol žou,kr so ble debele,pa sm se počutla k v smučarskih hlačih :D .Sj sm jih pol teti dala,pa je rekla,da ko se navadiš,da so ql za nost,pa da niso tk slabe kvalitete.
Pomoje je tak kot je MIGRENA rekla.

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov