Stil oblačenja

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
blue coctail
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 87
Na forumu od: 13. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a blue coctail » 13. Sep. 2010 18:46

hm moj stil ... najbolš bi ga opisala beseda vintage. Všeč mi je kombinirat sodoben ulični stil s kakšnimi dodatki ala šestdeseta, sedemdeseta itd... Včasih se rada oblečem bolj chic ... petke, bluzice ...

definitivno pa obožujem kavbojke na cigaro ... all the way!!!
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 13. Sep. 2010 19:05

LeillaLee napisal/-a:
Jochie napisal/-a:zame je športno eleganten stil tisti, da če prideš tako oblečen v opero, v službo ali pa na fuzbal tekmo ali pa kamorkoli drugam, te ne bodo nikjer čudno gledali....

sam menim, da se oblačim v športno eleganten stil...gant in navigare sta najbolj priljubljeni znamki...na netu pa lahko najdete, če ne poznate... :D

se strinjam glede športno-elegantnega stila... npr za moškega:
supergice, temne kavbojke, svetla majčka po možnosti s kakšnimi srebrnimi ali zlatimi napisi in zgorni del obleke- totalno sexy:)
npr za ženske:
petke, kavbojke, malo bolj elegantna majčka oz bolj preprosta srajčka

Sama se olačim športno,športno-elegantno in ob prilikah pa elegantno


ajej. prav živo vidim kako zgleda ta tvoj športno eleganten stil.

drugače pa ne bi znala opredelt svojega stila. taki 'kot iz risanke' in malo klišejski outfiti so meni všeč.
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 14. Sep. 2010 4:43

Ffrfraste in romantične obleke in krila, naborki, škornji in gležnarji z nizko petko, rjavi, črni, sivi, olivno zeleni odtenki. To mi je najbolj všeč :) Oblačim se pa tud v kj drugega, recimo v živih barvah mam veliko starih majc in pulovrjev.

Športno-eleganten stil pa obstaja ja, vsaj tako moja mami pravi, ki se že 35 let ukvarja z oblačili. ;)
Uporabniški avatar
blue coctail
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 87
Na forumu od: 13. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a blue coctail » 14. Sep. 2010 8:58

sončk napisal/-a:Ffrfraste in romantične obleke in krila, naborki, škornji in gležnarji z nizko petko, rjavi, črni, sivi, olivno zeleni odtenki. To mi je najbolj všeč :) Oblačim se pa tud v kj drugega, recimo v živih barvah mam veliko starih majc in pulovrjev.

Športno-eleganten stil pa obstaja ja, vsaj tako moja mami pravi, ki se že 35 let ukvarja z oblačili. ;)


this!!
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 14. Sep. 2010 12:17

Verjetno večina kot športno-elegantni stil misli npr. kombinacijo škornjev s petko, kavbojk in malo lepše srajčke. Samo, wtf je tu zraven športnega? To je pač casual.

Športne so zame adidaske, trenirke, puloverji s kapuco, smučarske bunde,... in nič od naštetega mi ne paše skupaj z elegantnimi cunjami.
Ni hujšega kot ženska v anoraku z usnjeno torbico čez ramo. To je športno-elegantno. Zraven pa še ful grdo.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 14. Sep. 2010 12:25

Ali pa petke in trenirka :D No, recimo da obstaja, ampak je pa precej neokusno :)
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
LuvDancin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 16. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LuvDancin » 14. Sep. 2010 12:36

Jz tud ne znam z eno besedo opisat svojga stila. Meni je všeč vse, kar je ženstveno; od čipk, svile, kašmirja do cvetličnih in ostalih romantičnih vzorcev, ki jih rada kombiniram z usnjem. Obožujem čevlje, od gladiatork, balerink do gležnarjev in škornjev. Sem velika porabnica skinny đinsev in legginsev, tunik in pletenin (daljših jopc, oblekc in puloverjev). Obožujem nakit, predvsem dolge verižice s statement obeskom, koktejl prstane in stud uhančke, vendar nikoli vsega naenkrat. Ne maram kombinirat različnih vzorcev med sabo, ravno tako ne maram preveč barv na sebi. Moje barve so predvsem bela, do odtenkov bež in puder roza, ter črna, siva, rjava. Všeč mi je ta boho chic look Sienne Miller in Kate Moss.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 14. Sep. 2010 13:10

sončk napisal/-a:Ffrfraste in romantične obleke in krila, naborki, škornji in gležnarji z nizko petko, rjavi, črni, sivi, olivno zeleni odtenki. To mi je najbolj všeč :) Oblačim se pa tud v kj drugega, recimo v živih barvah mam veliko starih majc in pulovrjev.

Športno-eleganten stil pa obstaja ja, vsaj tako moja mami pravi, ki se že 35 let ukvarja z oblačili. ;)

Hja no enako se moja bivša profesorica kostumografije in modna oblikovalka, pa pravi da ne. ;) :P
Stvar interpretacije i guess.
:D
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 14. Sep. 2010 13:29

Pod športno elegantno si jaz predstavljam kakšne polo majčke ali tajlirane bombažne majčke in malo lepše teniske, pa kakšne baggy hlače in hoodie. Nekaj, kar torej ni ravno za na atletsko stezo, lahko pa greš v tem v šolo/trgovino/kavo.

Ja, torej, kot je že ena rekla, bolj Benetton ali Esprit stil.
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 14. Sep. 2010 13:41

To ja zame casual stil. :)
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 14. Sep. 2010 15:42

casual, z variacijami...
zelo so mi všeč elegantne stvari, samo še ne pašejo na mojo starost in priložnosti kamor grem. prav tako se zelo udobno počutim v trenirki in supergah.
večinsko garderobo pa mi predstavljata h&m in zara.
moj stil je recimo: to, to in to :)
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 14. Sep. 2010 16:40

Prva oblekca je elegantna, drugi outfit je casual, tretji pa športen. Ti imaš približno toliko izoblikovan stil kot jaz, nič :P
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 14. Sep. 2010 16:58

jaz sem se otepla misli, da moram imeti na sebi le eno barvo + eno nevtralno (npr. rdeča majčka+črna jopa).

sicer pa ne znam opisati svojega stila z eno besedo.
đins+majica s potiskom+ jopa+ superge+obvezen nakit (ne vse!).
minika+ obična majčka+ salonarji z nizko peto+ pajkice+nakit
pajkice+ dolga jopa+nakit
đins kratke hlače+majica s potiskom+ natikači+nakit

nekako tako. odvisno od letnega časa in priložnosti.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 14. Sep. 2010 20:10

jullia, vidim, da je tebi tudi bolj pomembno se obleči priložnosti in počutju primerno kot pa imeti lasten stil :)
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 14. Sep. 2010 21:14

Ja, če bi si izbrala stil, bi bila v vsakem primeru najmanj 60% časa neprimerno oblečena :D Tako sem pač človek, ki trenutno v službo hodi v kavbojkah in supergah, čez en mesec bom pa v štiklih in srajčkah, za žuranje v Topu ali zaskvotani hali se tudi ne morem enako oblečt, v hribe grem pač v trenirki,... Saj kameleonski stil je tudi neke vrste stil :D

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov