Stil oblačenja

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

modra_kapica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 72
Na forumu od: 14. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a modra_kapica » 11. Sep. 2010 19:44

Kakšen stil imate; športen,športno-eleganten, eleganten?
Kakšna moda vam je všeč (ni nujno da nosite takšna oblačila)?

Jaz sem se vedno oblačila športno. Všeč so mi tudi elegantne
obleke, ampak jih pa ne nosim, ker mi nekako ne pašejo. Sicer pa mi je najbol všeč, če se človek oblači v tisto v čemer se počuti dobro, ker to potem tud nekako pooseblja njega samega. :cool:
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 11. Sep. 2010 19:56

Vedno se sprašujem kakšen stil je športno-eleganten? Na istem outfitu seveda :D trenirka+ petke, elegantne hlače+ superge?

Svoj stil pa ne vem kako bi opredelila. Športno se definitivno ne oblačim, elegantno tud ne.
Poleti najraje kakšne lahkotne obleke+ podobno gladiatorkam ali razni sandali (zvečer s pajkicami do gležnjev).
Pozimi škornji+ žabe+ casual obleka+ plašč (imam točno to oblekco in jakno :D)
drugače pa tudi kavbojke, razne nujno neoprijete majčke+ superge/balerinke/sandali/škornji (odvisno od vremena). Večinoma pa ne nosim modnih dodatkov, ker se nekako ne najdem v njih.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 11. Sep. 2010 20:04

To je nam profesorica za kostumografijo v prvem letniku zabičala, da športno elegantnega stila NI in da si ne drznemo rečt, da mamo športno eleganten stil. :D
Drugače pa nevem..preprost. :) Skoraj nič nakita..večinoma preproste enobarvne majčke, ne maram elegantnih hlač "na peglo", nosim večinoma kavbojke, pri obuvalih ne nosim pet(razen kaki škornji). Nevem no..včasih sem imela "metalski stil", zdj se je od tega obdržala samo večinska črnina v moji garderobi. :) Športen stil imam pa ko telovadim. :D
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 12. Sep. 2010 0:18

Ok meni se nič kaj takega ne zdi, če nekdo reče, da ima športno elegantni stil oblačenja. Če meni kdo to reče ne razumem tega kot, da imaš hkrati oblečene petke in trenirko, ampak da recimo se oblačiš za na faks/službo bolj elegantno, v prostem času pa nosiš športna oblačila. Tko, da se mi ne zdi nič čudnega, če ne nekdo to reče, si pa tudi jaz ne predstavljam kak je to možno na istem outfitu :)

Svoj stil oblačenja pa tudi ne vem kako bo opisala...verjetno kar casual. :)
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 12. Sep. 2010 0:34

Športno eleganten?To si bolj predstavljam na tipih....srajca, razvezana kravata, jeans hlače in obutev za prosti čas.Ampak spet-to dvoje poimensko reees ne gre skupaj, jaz si npr pod elegantno takoj predstavljam kakšne kostimčke.
Sama še vedno nimam tistega stila, ki bi mu rekla to je moj stil.
Zadnje čase so mi sicer všeč kombinacije v smislu ohlapni, daljši zg. deli in stisnjeni spodnji.Ampak se vedno še nekako iščem-zdaj že celo vem kaj hočem in sem si začela kupovati kose v tem stilu, ki ga pa ne morem poimenovati :D Velikokrat mi je všeč tudi kak vintage kos, ki ga potem pokombiniram k vsakdanji garderobi-no, rahlo vintage, v babičine omare se še nisem spustila :D
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 12. Sep. 2010 1:12

zame je športno eleganten stil tisti, da če prideš tako oblečen v opero, v službo ali pa na fuzbal tekmo ali pa kamorkoli drugam, te ne bodo nikjer čudno gledali....

sam menim, da se oblačim v športno eleganten stil...gant in navigare sta najbolj priljubljeni znamki...na netu pa lahko najdete, če ne poznate... :D
Uporabniški avatar
skittles
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 4. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a skittles » 12. Sep. 2010 17:25

No tud jst pravzaprou nimam čist svojga stila. Je pa bul odvisn od razpoloženja in niti ne od tega kam grem. Sam ponavad mam zmer kavbojke..ker kavbojke so kul :D . Gor pa kakšna u izi majčka, srajčka.
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 12. Sep. 2010 19:34

"Športno eleganten stil" je poceni izgovor za opredelitev stila. Drugače si jaz pod to predstavljam znamki Benetton in Esprit recimo. Nič blazno inovativnega, sproščeno, s pridihom elegance.
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
LeillaLee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 150
Na forumu od: 20. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a LeillaLee » 13. Sep. 2010 11:18

Jochie napisal/-a:zame je športno eleganten stil tisti, da če prideš tako oblečen v opero, v službo ali pa na fuzbal tekmo ali pa kamorkoli drugam, te ne bodo nikjer čudno gledali....

sam menim, da se oblačim v športno eleganten stil...gant in navigare sta najbolj priljubljeni znamki...na netu pa lahko najdete, če ne poznate... :D

se strinjam glede športno-elegantnega stila... npr za moškega:
supergice, temne kavbojke, svetla majčka po možnosti s kakšnimi srebrnimi ali zlatimi napisi in zgorni del obleke- totalno sexy:)
npr za ženske:
petke, kavbojke, malo bolj elegantna majčka oz bolj preprosta srajčka

Sama se olačim športno,športno-elegantno in ob prilikah pa elegantno
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 13. Sep. 2010 11:23

Kaj na kavbojkah je športnega?

+ ne morem se upret:
LeillaLee napisal/-a:se strinjam glede športno-elegantnega stila... npr za moškega:
supergice, temne kavbojke, svetla majčka po možnosti s kakšnimi srebrnimi ali zlatimi napisi in zgorni del obleke- totalno sexy:)

Pa imam nov moški not to wear :D (po možnosti napis D&G).
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 13. Sep. 2010 11:28

^^:D
LeillaLee napisal/-a:npr za moškega:
svetla majčka po možnosti s kakšnimi srebrnimi ali zlatimi napisi
:tot:

Jz sem pa "casual", kolkr se da; ubistvu tolk, da zgledam že skor zanemarjeno. Slika
Če bi lahko, bi bla skoz v pižamah.
Uporabniški avatar
LeillaLee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 150
Na forumu od: 20. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a LeillaLee » 13. Sep. 2010 11:34

Ok mala vsak ma svoj okus in stil... če zate kavbojke niso športne to je tvoj problem.
Nisem mislila z nobenim napisom D&G pa te scene...

SEM GA SAMA ZBRISALA, DA TEBI NE BO POTREBNO:)
Zadnjič spremenil LeillaLee, dne 13. Sep. 2010 11:51, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 13. Sep. 2010 11:43

Očitno živim v zmotnem prepričanju, da so športne stvari tiste, v katerih se lahko dejansko vsaj amatersko ukvarjaš s športom. In zame je večina kavbojk čist casual stil. Ne vem zakaj bi bil to problem :lach:

Pa skrajšaj link, drugače boš ostala brez njega :wink: En namig kako:KLIK

BTW: ne morem js zbrisat link, nisem moderatorka :wink:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 13. Sep. 2010 14:36

Meni se zdi težko predeliti stil, ker sploh ne vem med kakšnimi pridevniki za opredeljevanje stilov lahko izbiram.

Zaenkrat smo ugotovili, da obstaja casual stil. Za športno-elegantnega še ne znamo, če sploh obstaja, še manj kakšen naj bi bil. In tu se konča.
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
×Sweety×
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 270
Na forumu od: 14. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ×Sweety× » 13. Sep. 2010 17:39

Nism glih najbol izobražena na področju kako se različnim stilom oblačenja reče, tko da nevem kako bi opisala mojega... kavbojke, superge (v trgovini definirane kot "športna modna obutev :D", majčka, jopica. Moj guess bi bil, da se temu reče casual look, če sem se pa zmotla pa oops. :)

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov