Slowatch

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

tanF
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 173
Na forumu od: 7. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a tanF » 28. Maj. 2012 21:09

Skratka, vidim, da so 4 različne trgovine v Mariboru. Zanima me pa, katero se najbolj splača obiskat oziroma katera ima največ zaloge, da se ne bom vozil od ene do druge.

LP
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 29. Maj. 2012 8:29

So tud različni nameni teh trgovin. Ona v Cityju je outlet, tista v jurčičevi je fulfulful draga in high - po moje da pod 1000 ni tam nič. Ena je še v leclercu, tam še nisem bla, ampak izgleda normalno, ne tolk noro drago kot tista v jurčičevi. Jaz sem kupla v outletu, precej znižajo cene izdelkom, ki so iz pretekle sezone. Je pa res, da imam s slowatchom katastrofalno izkušnjo, ko je bilo treba menjat pas za uro...res, nikoli več...grozni so. En faking pas za uro sem dala menjat v začetku junija, dobila pa nazaj v začetku januarja, ko sem jim konkretno zagrozila s prijavo policiji...niso normalni, prisežem. Naslednjič dam pas menjat nekje v avstriji, so 100% bolj korektni.
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Uporabniški avatar
rokerca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1037
Na forumu od: 20. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a rokerca » 29. Maj. 2012 8:48

^^Zanimivo, meni se je zgodilo isto. Ko sem kupila uro so bili vsi tako prijazni in govorili, kako se hitro da zamenjati pas. Potem sem lani maja šla tja naročit nov pas in sem najprej čakala 2 meseca, da so ugotovili, ali se tak pas sploh da naročiti. Potem so ga nekje konec poletja dobili, ampak ženske niso bile sposobne zamenjati pasu, zato so poslali vse skup nekam v LJ, da so ga menjali. Oktobra sem dobila potem svojo uro z novim pasom. :D
Ljudi cenimo bolj na osnovi tega, kako uporabni so za nas, kot pa na osnovi tega, kar so.
tanF
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 173
Na forumu od: 7. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a tanF » 29. Maj. 2012 13:31

hvala za nasvete. tista v centru notri je res draga kar se ze od zunaj vidi. bom pa sel pogledat malo v leclerc.
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 29. Maj. 2012 15:38

rokerca napisal/-a:^^Zanimivo, meni se je zgodilo isto. Ko sem kupila uro so bili vsi tako prijazni in govorili, kako se hitro da zamenjati pas. Potem sem lani maja šla tja naročit nov pas in sem najprej čakala 2 meseca, da so ugotovili, ali se tak pas sploh da naročiti. Potem so ga nekje konec poletja dobili, ampak ženske niso bile sposobne zamenjati pasu, zato so poslali vse skup nekam v LJ, da so ga menjali. Oktobra sem dobila potem svojo uro z novim pasom. :D


In so se izgovarjali, da imajo italijani feragosto (kar 3 mesece pa še mal septembra, oh ne me jebat), pa da morjo to naročit in preden prispe v slovenijo traja celo večnost, ker je italija na drugi strani zemeljske oble?
Eh, brezveze, ker mi preveč pritisk dvigne, ko se spomnim na to.
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov