Škornji

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 06. Nov. 2012 19:19

Jaz sem si jih kupila v Vogele. Črne, s profilom, pa vseeno dokaj elegantne, obložene z volno odznotraj, preizkušeno ne zebe v njih. Sem jih pa kupila v Mb, mislim pa, da so zdaj trgovino tam zaprli-stali so 80, dobila sem jih potem za 40€.
The world is as you are.
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 06. Nov. 2012 19:25

^^ Wow, ja nekaj takega!

Ni mi jasno, kako lahko tako nabijajo cene škornjev, ki potem niti ne zdržijo cele sezone, ni da bi sanjala o dveh sezonah ... slabe izkušnje imam z Deichmanom, Bato, Massom, Pekom ... :mad:
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 06. Nov. 2012 19:30

Moji Deichmanovi pa so (imam ene gležnarje in škornje) zdržali dve sezoni in bi še letošnjo, če ne bi dobila teh. Odvisno verjetno kako naletiš itd.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Anjeske
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 876
Na forumu od: 13. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Anjeske » 06. Nov. 2012 21:34

Nazadnje sem si kupila Legero škornje, črne, iz gore texa, notr lepo podložene...sam so se mi pujsi znucal po dveh sezonah, že rahel dež mi jih totalno namoči (sem jih prešpricala večkrat zelo natančno, pa ne pomaga :cry: ). Pa sem zanje dala mislim da 130 eur. Ph, za tak dnar bi mogl zdržat dlje...

Po drugi strani mi pa eni Alpina usnjeni držijo že več kot pet let, kupljeni so bili pa za takratnih 12 tisočakov. Sam kaj ko niso topli :(

Upam, da bom na zimskih razprodajah najdla kj toplega in nepremočljivega. Če bi delal podložene bulerje, bi bla čist zadovoljna :D
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 07. Nov. 2012 17:13

^^ Alipinini torej zdržijo? Ene sem gledala, so 130, znižani za 25% torej cca. 100 ... so pa notri kar fino podloženi, tako da bi mogoče šlo. :)

Jaz imam vedno smolo s škornji, nimam pojma v čem je stvar. Sestra na drugi strani, je enkat celo v Deichmannu kupila neke, ki so zdržali dve sezoni, stali so pa nekje 30€. :eek:
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3413
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 07. Nov. 2012 17:27

Jaz sem kupila ene take klasicne skornje v Bati (blizu Bavarskega dvora) ze nekaj let nazaj....mislim da ene 3, 4...pa jih imam se zdaj. Malo se ze pozna starost, ampak za zdaj so se dobri :D
Uporabniški avatar
HuDoBa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 645
Na forumu od: 7. 5. 2008
Kraj: Prekmurje

Neprebrana objavaNapisal/-a HuDoBa » 07. Nov. 2012 19:33

Anjeske napisal/-a:Nazadnje sem si kupila Legero škornje, črne, iz gore texa, notr lepo podložene...sam so se mi pujsi znucal po dveh sezonah, že rahel dež mi jih totalno namoči (sem jih prešpricala večkrat zelo natančno, pa ne pomaga :cry: ). Pa sem zanje dala mislim da 130 eur. Ph, za tak dnar bi mogl zdržat dlje...


Jaz mam tut Legero škornje za 120 evrov...in jih bom letos nosila že šesto ali katero sezono...so še vedno kot novi. Najbrž je res odvisno kak naletiš :)
Uporabniški avatar
Anjeske
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 876
Na forumu od: 13. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Anjeske » 07. Nov. 2012 22:52

Abby, morm potrkat, ampak do sedaj so mi vsi alpina čevlji zdržal precej dlje od ostalih (pa sm kupila tam že vse sorte, od balerink do škornjev).

Mnja, Hudoba, si zgleda mela srečo, dobr zate :D


Eh, se imam na sumu, da bom kaj kmalu napokala v avto, pa zapeljala v Žiri v alpinino industrijsko prodajalno :D
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 10. Nov. 2012 12:55

Kupila! :) S popustom so stali 104€, črni, podloženi z volno, usnjeni, dovolj visoki, s profilom, nekim Alpitexom kot kao nepremočljivo zaščito ... :) Alpina. :D

Upam, da bodo res zdržali. :)
Uporabniški avatar
schpeltza
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 703
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a schpeltza » 10. Nov. 2012 13:19

Jaz sem si tudi pred kratkim kupila škornje. Imela sem zelooo probleme najdt škornje, ker imam široka meča in NOBENIH po trgovinah nisem mogla zapet. Sem obiskala sigurno 10 različnih trgovin in nikjer nisem našla takih, da bi mi bili všeč, kaj šele, da bi jih zapela... Rešitev sem našla na internetu, kjer si izbereš velikost/debelino meč. Sicer sem dala malo več za njih ampak sem zmagala. Čevlji so fantastilčni in noro udobni za nosit, kjub visoki peti...

In tole so moji ljubčki!

Slika
"Nicht die Schönheit entscheidet, wen wir lieben, sondern die Liebe entscheidet, wen wir schön finden." (Sophia Lauren)
zabiica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 26. 9. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a zabiica » 13. Nov. 2012 21:44

Kupla v La'scarpi (ma kira izkušnje, ker so to prvi kupljeni škornji pri njih - majo še poslovalnico Pami) - upam, da me zdržijo vsaj dve sezoni. Prejšnje sem imela tri sezone, kupljene v Deichmanu :)
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 13. Nov. 2012 22:39

Faaaaaaaaak špelzaaaa, hudiii :eek: :eek:
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
*Eliza*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 583
Na forumu od: 28. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a *Eliza* » 14. Nov. 2012 14:33

Slika

jaz pa razmišljam o teh, ampak še ne vem kako bi jih kombinirala...
Uporabniški avatar
schpeltza
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 703
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a schpeltza » 14. Nov. 2012 16:37

..Evelyn.. napisal/-a:Faaaaaaaaak špelzaaaa, hudiii :eek: :eek:


Blush... :oops: Hvala. Tudi meni so hudi, poleg tega jih pa lahko še zapnem. Dupli yeeeey :)

@*Eliza*: ti so pa mislim da tako univerzalni, da jih lahko na čisto vse kombiniraš. Jaz načeloma najraje škornje kombiniram na kako krilo ali pa eventuelno kake temne jeans pa da jih dam v škorenj.
"Nicht die Schönheit entscheidet, wen wir lieben, sondern die Liebe entscheidet, wen wir schön finden." (Sophia Lauren)
Uporabniški avatar
*Eliza*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 583
Na forumu od: 28. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a *Eliza* » 14. Nov. 2012 19:59

^^ ja, saj to mi ni problem, sem v dvomih bolj zaradi barve....

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov