Primerna oblačila za ustni izpit

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

arya123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 17. 6. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a arya123 » 17. Jun. 2013 15:24

kakšna se vam zdijo primerna oblačila za ustni izpit? ker v tej vročini res ne bi šla v dolgih hlačah. so kratke hlače dovoljene? seveda ne mislim kakih ekstra kratkih hlač. zraven pa eno belo srajco.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3411
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 17. Jun. 2013 16:03

Rajsi kot kratke hlace, bi se jaz odlocila za oblekico. Ali pa lanene hlace...
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 17. Jun. 2013 16:09

odvisno tudi pri komu in na katerem faksu delaš izpit. vem, da so nekje glede tega dosti bolj sproščeni.

ampak nekih seki zadev bi se js vseeno izogibala. spodobne kratke hlače se mi zdijo čisto ok, če le niso prekratke. glede na sedanjo modo sklepam, da so.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3441
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 17. Jun. 2013 16:25

floribunda napisal/-a: spodobne kratke hlače se mi zdijo čisto ok, če le niso prekratke. glede na sedanjo modo sklepam, da so.


Umrla :D. Jaz grem tudi na ustni ta teden. Bom šla v kratki srajčki in krilcu (sicer nad kolena ampak ok) ali tej obleki http://www.zalando.co.uk/tom-tailor-sum ... x-704.html (s bež topom spodaj da ni prehud dekolte)
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 17. Jun. 2013 16:49

Jaz sem najprej mislila, da je tole šala! :eek: Mi imamo praktično vse izpite ustne, na kraj pameti mi še ni padlo, da bi razmišljala, kako se bom oblekla za na izpit ... tako nekako, kot za vsak dan za na faks? :D
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 17. Jun. 2013 17:06

glavno, da nimaš pol riti ali trebuščka zunaj :D
Uporabniški avatar
angel99
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 531
Na forumu od: 2. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a angel99 » 17. Jun. 2013 17:55

hmmm.. nam so tudi prof. rekli, da se moramo za ustno maturo malo lepše oblečti.. rekli so, da naj bo malo lepše, hkrati pa ne rabimo imeti nekih ekstra elegantnih oblek ali moški srajc in kravat.. ne vem, kaj bi naj to pomenilo.. :roll: a zdaj se že na ustnih gleda izgled vprašanega?!
Uporabniški avatar
Anjeske
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 876
Na forumu od: 13. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Anjeske » 17. Jun. 2013 18:02

No moja generacija je pa to z lepšim oblačenjem za na ustne pri maturi vzela z veseljem zares. Fantje so hodili na ustne v oblekah in srajcah ali pa v malo lepših kavbojkah in prijetnih casual srajčkah (pa ti so bili v manjšini). Punce smo večinoma oblekle kakšno krilo, oblekico ali hlače in srajčko. Nismo si kupovali kakšnih posebnih novotarij, kvečjem kako novo majčko in kos nakita. Pa smo bli vsi lepi in uštimani!

No z mojega faksa so tudi že koga z ustnega poslali domov. Ena bejba, ki je vsakodnevno nosila malo bolj dekoltirane majčke, je taka pač prišla še na izpit. Jo je profesor baje samo pogledal in ji rekel, da bo odgovarjala šele takrat, ko se bo oblekla priliki ustrezno. Pa ji je šel en rok po zlu. Sem mnenja, da se za določene zadeve pač oblečeš malo bolj z občutkom. Pa to ne pomeni nakupa omare novih fensi oblačil.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3441
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 17. Jun. 2013 18:29

Si mislim, da to ni hec, ker jaz sem bla prvič tudi zmedena kaj naj se oblečem za na ustni :).
Ugl, dosti falit ne moreš, razen če prideš v trenirka kompletu z bootylicious napisano v kristalčkih na zadnji plati :D
arya123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 17. 6. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a arya123 » 17. Jun. 2013 18:37

Sarissima napisal/-a:Ugl, dosti falit ne moreš, razen če prideš v trenirka kompletu z bootylicious napisano v kristalčkih na zadnji plati :D


hvala vsem! torej trenirka z bootylicious na zadnjici odpade :/ :D bom raje kar malo lepše hlače in srajčko oblekla :)
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4998
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 17. Jun. 2013 20:06

Če nimaš predaleč do faksa, bi jaz razmislila v tem, da bi mogoče s sabo za preoblečt vzela? Na faks recimo prideš v kratkih hlačah, pol se pa tam preoblečeš.
Uporabniški avatar
Rollin #3
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 760
Na forumu od: 7. 6. 2011
Kraj: Izola

Neprebrana objavaNapisal/-a Rollin #3 » 17. Jun. 2013 20:29

lol neee no to cudno zgleda da se preobleces pred ustnim. jst sem sla enkrat bosa, ker mi je cevlje premocilo pa ni nic brigalo profesorja. :D
dayđremer
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1107
Na forumu od: 4. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a dayđremer » 21. Jun. 2013 21:36

Jaz sem mela takšne lepe oblekice skoraj do kolen, ker so kar elegantne pa jih je škoda za ven ipd., pa še vroče mi ni bilo :)
How quickly jealous I become of the wind when it, and not I, gets the privilege of properly messing up your hair.
Uporabniški avatar
shania
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 3. 10. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a shania » 25. Jun. 2013 13:52

angel99 napisal/-a:hmmm.. nam so tudi prof. rekli, da se moramo za ustno maturo malo lepše oblečti.. rekli so, da naj bo malo lepše, hkrati pa ne rabimo imeti nekih ekstra elegantnih oblek ali moški srajc in kravat..

Pri nas isto, in so se eni obleki ful lepo, drugi pa čisto običajno. Sama sem imela veliko oblekic takrat in sem tiste imela na ustno maturo.
Na faksu na izpitih pa čisto navadn, kakšne te casual hlače 3/4, krila ali pa oblekice in pa lepšo majčko, samo pazit je treba, da ni preveč dekoltirana in je to to.
Srečo lahko najdemo v navadnem zrncu.

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov