Pimkie

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Lady_Cristina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 428
Na forumu od: 10. 6. 2009
Kraj: Graz

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_Cristina » 15. Okt. 2011 18:10

Pred kratkim sem šla v Europark pogledat kako zgleda, ampak če primerjam Avstrijski Pimkie in tega, je taka razlika da se mi sploh ni zdelo da je to ista trgovina. In ja, Pimkie v EP-u ima katastrofo od cot! :eek:
A vida é bela. Só tens de a tornar bela. <3
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 15. Okt. 2011 18:19

^^ Jaz pa v EP sploh nisem bila, samo v Avstriji in Franciji, pa sem dobila enak vtis :D
Uporabniški avatar
pyr kitty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 143
Na forumu od: 29. 4. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a pyr kitty » 30. Okt. 2011 23:19

My mistake. Tisto je bil Pinko al neki podobnega. Šele zdej v Parizu sm vidla kako grozen je Pimkie:)
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 30. Okt. 2011 23:43

^^ Ahaaa, jp, Pinko je pa čisto druga stvar, tudi cene so precej drugačne :D Zdaj ga imajo tudi v Sportini xyz, za takrat na Nazorjevi pa ne vem, možno da je bilo to, ja :)
Uporabniški avatar
Tamara stylish
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 679
Na forumu od: 26. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamara stylish » 19. Nov. 2011 12:55

V EP sem bila 3x v tej trgovini pa nič našla. Kot v večini trgovin pri nas. Zgleda sem jaz tako zahtevna.
Se mi pa zdi, da ima Pimkie mogoče za kak eur previsoke cene glede na to kaj dobiš. In pa še, v Avstriji so prejšnji teden imeli veliko stvari znižanih ...medtem ko pri nas o tem ni ne sluha ne duha... no 2 poletni majčki, ki pa tako ne prideta v poštev ...


LP*
Uporabniški avatar
shinee
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 403
Na forumu od: 5. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a shinee » 19. Nov. 2011 13:37

V kratkem se Pimkie odpre tudi v Kranju. :)

Sama sem si v njem kupila eno vijolično majčko in jo zadnji dve leti nosim ravno da ne vedno - edina pomanjkljivost je, da se je barva rahlo sprala (čeprav ni nič čudno, glede na to, da je non stop v pranju :D). Dve sošolki sta v njem kupili torbico in sta tut ful zadovoljni - ena ima belo, nosi jo za v šolo in je še vedno čista (ali res ful pazi nanjo, kar je v šoli praktično nemogoče, če jo imaš na tleh ali jo pa vsak dan čisti in je itak super, da se še ni uničila). Ne vem zakaj takšne kritike, a v Slovenijo res poturijo tisto "najslabšo" robo? :S
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 19. Nov. 2011 14:10

shinee napisal/-a: Ne vem zakaj takšne kritike, a v Slovenijo res poturijo tisto "najslabšo" robo? :S


Dvomim, sej te verige trgovin po celi Evropi ponujajo eno in isto (oz. nekje je mal večja ali manjša ponuda, izdelki morajo bit pa enaki)... sej tudi če na njihovo uradno spletno stran s slikami pogledaš, se vidi, da niso blazno kvalitetni izdelki :? - jaz sploh še nisem bila v slovenski Pimkie trgovini, samo v tujini in na spletu, pa se mi ne zdi nič posebnega oz. kaj posebej kvalitetno... No, pač taka mladostna štacunica za masovno porabo :)

Je pa to itak stvar okusa in sreče, na kaj naletiš - enim puncam se pa npr. Orsay zdi čisto zanič, enim je pa super. Sama se bolj strinjam s prvo skupino, kvaliteta (sploh za take cene) je bolj šibka, sem pa tam pred par leti našla krasno in kvalitetno krilce, ki je še vedno med mojimi najljubšimi :D
*Žuža*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 209
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a *Žuža* » 19. Nov. 2011 15:23

shinee napisal/-a:V kratkem se Pimkie odpre tudi v Kranju. :)


:jump: Mogoče veš kdaj?

Ma pimkie je meni tako - včasih bi pokupila pol trgovine, včasih mi je vse kar nekaj.
Kvaliteta je pa precej poden ja - pač cunje za eno sezono :D Mi ima Orsay npr. precej boljšo kvaliteto.
Life may not be the party we hoped for, but while we're here we should dance.
Uporabniški avatar
Lady_Cristina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 428
Na forumu od: 10. 6. 2009
Kraj: Graz

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_Cristina » 19. Nov. 2011 16:08

Tamara stylish napisal/-a:In pa še, v Avstriji so prejšnji teden imeli veliko stvari znižanih ...medtem ko pri nas o tem ni ne sluha ne duha...


V Avstriji majo celi čas znižanja (vsepovsod, ne samo Pimkie) tak da to ne moreš glih primerjat :)
A vida é bela. Só tens de a tornar bela. <3
Uporabniški avatar
shinee
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 403
Na forumu od: 5. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a shinee » 19. Nov. 2011 18:33

dot napisal/-a:
shinee napisal/-a: Ne vem zakaj takšne kritike, a v Slovenijo res poturijo tisto "najslabšo" robo? :S


Dvomim, sej te verige trgovin po celi Evropi ponujajo eno in isto (oz. nekje je mal večja ali manjša ponuda, izdelki morajo bit pa enaki)... sej tudi če na njihovo uradno spletno stran s slikami pogledaš, se vidi, da niso blazno kvalitetni izdelki :? - jaz sploh še nisem bila v slovenski Pimkie trgovini, samo v tujini in na spletu, pa se mi ne zdi nič posebnega oz. kaj posebej kvalitetno... No, pač taka mladostna štacunica za masovno porabo :)


No saj zato vprašam, ker pač folk našo robo kritizira, jaz pa sem s tistimi 3 stvarmi, s katerimi imam stik, povsem zadovoljna. :D

*Žuža* napisal/-a:
shinee napisal/-a:V kratkem se Pimkie odpre tudi v Kranju. :)


:jump: Mogoče veš kdaj?


Pisalo je "kmalu". XD V Qlandii, namesto Butlersa.
Uporabniški avatar
Tamara stylish
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 679
Na forumu od: 26. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamara stylish » 20. Nov. 2011 16:30

Lady_Cristina napisal/-a:
Tamara stylish napisal/-a:In pa še, v Avstriji so prejšnji teden imeli veliko stvari znižanih ...medtem ko pri nas o tem ni ne sluha ne duha...


V Avstriji majo celi čas znižanja (vsepovsod, ne samo Pimkie) tak da to ne moreš glih primerjat :)


No v drugih trgovinah nisem našla skoraj! nič znižanega :D
MarceLiica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 115
Na forumu od: 20. 7. 2010
Kraj: DreamLand

Neprebrana objavaNapisal/-a MarceLiica » 21. Nov. 2011 22:32

Ma roba itaq da ni ista v različnih državah.. Že Avstrija npr. je 5x boljše založena kot v Sloveniji.. Pa makar je ista trgovina..
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 21. Nov. 2011 22:54

Roba je enaka, samo obseg ponudbe se razlikuje - tj. ponekod je več različnih stvari na voljo, niso pa izdelki drugačni / različno kvalitetni za različne države - o tem smo govorili :) (vsaj pri teh poceni trgovinah, no... kakšen Lacoste pa npr. v eni državi prodaja neko srajco made in France, medtem ko na nek drug trg pošlje izdelke made in China, razlika je tudi v materialih, kvaliteti ipd.)..
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7042
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 21. Nov. 2011 23:13

^^pa saj tudi ona piše o obsegu oblačil, ne o različni kvaliteti :roll: Beseda založenost is the key v njenem postu.
The world is as you are.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 21. Nov. 2011 23:32

^^ Vem, saj ravno o tem govorim :wink: Zgoraj smo pisali o tem, da se ponudba NE razlikuje glede na kvaliteto in same cote po Evropi, tvoja sestrica je pa napisala, da roba SE razlikuje in to utemeljila z obsegom :) Jaz sem samo poudarila, da je to sicer res, ampak da sem jaz tisto zgoraj pisala glede enake ponudbe samih izdelkov po Evropi, ne o založenosti trgovin (ker je shinee zgoraj spraševala, če so v SLO cunje slabše kvalitete kot v tujih Pimkie-jih). :) Sem mislila, da je na to replicirala.

Sej ni noben rekel, da nima prav, lej tist moj post prosti vrhu strani, jaz sem isto napisala :D

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov