Pas

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Ledenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 21. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Ledenka » 24. Mar. 2005 1:14

Sem jih šla preštet v omaro in jih imam natanko 34!!!. Vseh barv, športne, fancy, elegantne, usnjene, kovinske, iz blaga, z bleščicami, z verigami... :D

Čim zagledam kakega, ki mi je všeč, si ga kupim. Obvezno se mora vskladit s čevlji in torbico! :cool:
Don't worry, be happy!!!
Uporabniški avatar
manck
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 101
Na forumu od: 20. 1. 2005
Kraj: somewhere over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a manck » 24. Mar. 2005 7:48

v orsayu pa u h&m-ju so hudi..drgač pa so najbolši men taki k majo gor metulčke al pa rožice....wiii
Uporabniški avatar
*missy*
Kršitelj/ica 1. stopnje
Prispevkov: 87
Na forumu od: 10. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *missy* » 24. Mar. 2005 9:22

jaz mam enih par...najljubši mi je tisti, ki je bel pa ma metulja gor :freude: , drugače pa mam še črnega ki je full odštekan, pa širok je, pa še enega belega mam iz blaga..ko so bli nekaj časa full v modi

nimam pa nobenega iz usnja :D
bolje ljubiti in izgubiti, kot nikoli ljubiti


me to you
lizza
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 7. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a lizza » 25. Mar. 2005 0:12

Jst sm pa mojega najljubšega kupla v Obsessionu. Tak črn in malo metalski. Če ne pa mam še ene par črnih, pa belga, roza, pa tiste ta platnene različnih barv...... pa oranžnega, ki sm ga dobila v Zari......
........če ne mi pa majo u Mangotu ful hude, samo trenutno nimajo nč..
alien
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 58
Na forumu od: 30. 12. 2004
Kraj: če bi vedla, bi povedla

Neprebrana objavaNapisal/-a alien » 25. Mar. 2005 19:38

jst mam drgač full pasov, a večinoma nosim samo dva. sta bolj metalska, sm jih pa kupla v tujini. eden je iz toskane, drug pa z dunaja :) tko, mal za spomin :D drgač pa mislm, da se jih po lublan full dobi in maš ful veliko izbiro. je pa odvisno kak stil iščeš. malo poglej po štacunah. sigurno boš kej našla :P
° the passion to ride
Uporabniški avatar
sweet_kitty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 485
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sweet_kitty » 30. Mar. 2005 11:28

Učerej sem bla mal u Espritu in majo tok luškane pasove - sicer bolj športne, ampak res tok dobre! Seveda sem si privoščila enga. Mogoče bom pa tud jst počas vzljubila pasove... :oops:
Ni moj trip v svetu sanj-
Moj trip je lajf!
Uporabniški avatar
*Ela*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 537
Na forumu od: 11. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a *Ela* » 24. Apr. 2005 12:28

jas jih mam tudi kr precej, najljubši pa mi je usnjen črni, ko ma po celem metulčke vtisnjene not :love:
as if.
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 24. Apr. 2005 12:55

hmmm turkizni (no name), crni &beli (emporimu), rdeci & crni z blescicami (Cludia)...itat's it. I guess :)
Uporabniški avatar
Queen.K.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 26. 4. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Queen.K. » 26. Apr. 2005 14:48

:cool: Hmm pasovi....mam jih kr dost, sam nosm jih bl mau...DRgač pa sprašuješ...kje se jih da kej nabavt...?? Hm...čist različno...u kakšnih štacunah z nakitom...LUNCA,--- u ZARI sm jih tut neki vidla...SPORTINA...se kr najdejo...sam nisi napisala, kakšne točno iščeš...al bl take za na kavbojke...al take k so bl fensy, al bl za zvečer..hehe... :lol: :lol:
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 26. Apr. 2005 14:52

Uff tut jst sm kr odvisna od pasov ja ... najrajš bi mela za k vsaki majčki svojga oz. za k vsaki torbici oz. čevljem ... ja tko da bi se vse lepo barvno ujemal ... :wink:

Jih mam kr neki ja ... usnjene, take iz blaga in tut une tanke ketnce k majo kake obeske gor ... te so bol za poleti ubistvu ... :D nazadnje sm si pa kupla enga fulll luškanga v Espritu in to zelenga, k mam zdej novo zeleno torbico pa supergice ... :wink:
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
Uporabniški avatar
XtRa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 30
Na forumu od: 23. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a XtRa » 26. Apr. 2005 17:56

jst si zmeri k si kupm majčko, zravn kupm še pas za zravn... tko d mam pasov skor ene tok kokr majčk.. :lol:

pas je zame obvezn modni dodatk, zto d mi mau optično zmanša boke ...
btw, zkaj se reče pas, zakaj ne bok? sej se ga večinoma nos na bokih. :D
Uporabniški avatar
Tamala`
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 31. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala` » 27. Apr. 2005 9:51

Jst mam kar dosti pasov doma..ampak nobenega ne nosim.. namesto pasov dam raje kakšno ozko rutko in zavežem okoli.. mi veliko lepše izgleda..
Uporabniški avatar
KranCk
Kršitelj/ica 2. stopnje
Prispevkov: 72
Na forumu od: 20. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a KranCk » 27. Apr. 2005 10:36

najbolsi su uni na zaponke iz blaga..tko pleteni nekak..mam rdecga,modrga crtastga,belga z napisom(k sm ga naredu iz gurtne za dvigovanje tezkih bremen :D ) mel sm se crnga pa pisanga pa sm ga dal svoji princeski..nor sm na pasove,pa na kratke hlace pa stunfe pa srajce-mal offtopic :D
manck + kranck
Uporabniški avatar
CommandykA
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 232
Na forumu od: 3. 11. 2004
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a CommandykA » 29. Apr. 2005 8:34

morm se malo pohvalit :D iz pariza sem si prinesla en ful dober pas..malo kovinski malo usnjeni, se bele perle ma zravn...na kavbojke pa itak ubijalsko pride...cist sem ponosna na njega :razz: pa se enega belega usnjenega sem si kupla s to ta velko zaponko pa neti.. :wink:
Riba plava in rdeca.Bil je bled in bohinj.Srbela ga je peta in sesta.Znal je brat in sestra.
Uporabniški avatar
SIEENA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1437
Na forumu od: 18. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a SIEENA » 07. Maj. 2005 17:35

Men so najbl ušeč, kr taki črni, al pa beli z zakovicami, tanajnovešga sm si uničla tkoda če kera ve kje jih prodajajo, pa da je v mojih finačnih zmožnostih. :D :?:
This too shall pass.

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov