Outlet

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

ladybugs
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 33
Na forumu od: 22. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ladybugs » 14. Okt. 2008 20:19

Živjo lady bug ( skor enak nickname imava :)) )
Jaz sem bila prejšnji petek tam in sem ful razočarana, niti eno stvar si nism kupla, domow sm prsla praznih rok :roll: Tiste stvari ki so mi ble všeč so ble vse predrage. Miss sixty majo v eni trgovini, kjer majo več firm skupaj, drugače pa v tej trgovini majo večinoma angel &devil. Miss sixty pa nima dosti izbire, ena polica in to je to. D&G in Adidasa ni .. maš pa Pumo in Nike :)


PikKaPoOka Jaz sm vidla ena ful lepe hlače Guess, so ble 180 € .
Imeli pa so eno košaro in notri stvari za 15 € .. sam uno kar je blo tam not je use demodirano :s
Uporabniški avatar
sixty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 339
Na forumu od: 15. 11. 2006
Kraj: Bled

Neprebrana objavaNapisal/-a sixty » 14. Okt. 2008 21:55

Kaj pa kakšne oblekce, recimo za maturantski ples majo kje? ..cene?
Touch me, take me to that other place. Reach me, I know I'm not a hopeless case. It's a beautiful day.
Uporabniški avatar
L|~A|n
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 11. 7. 2005
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a L|~A|n » 15. Okt. 2008 8:57

PikKaPoOka napisal/-a:kolko so pa cene znizane v guessu, oz. za kolko se da dobit npr. torbico ??


Jaz sem mela gromozansko sreco in sem prisla na prvi dan poletnih razprodaj, tako da sem sicer torbico ki je bila iz npr 120€ znizana na 60€ dobila za 25-35€ pa take (v 2-3 urah je vse zmanjkalo) :D V bistvu je bila zelo velika izbira ko sem bila tam, tako da najboljse da pocakas do zimskih razprodaj.

@sixty

Mocno dvomim da bos tam najdla kaksno obleko, vsaj jaz nisem videla nic pametnega. V bistvu je ful škoda bencina za do tja, če ne greš še kam drugam, ker majo res samo "kložn".
Uporabniški avatar
Žanna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 67
Na forumu od: 6. 11. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Žanna » 15. Okt. 2008 10:05

Jaz sem bila zadnjič v outletu in je bila ena oblekca od tally-a 25 evrov, v navadni Tally-jevi trgovini pa 20. Tile outleti niso dobesedno outleti.
lady bug
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 41
Na forumu od: 22. 10. 2006
Kraj: Bratislava

Neprebrana objavaNapisal/-a lady bug » 15. Okt. 2008 11:07

"skoraj soimenjakinja" hvala:)
Sem nad tem outletom ze obupala, pravkar pa sem prebrala, da so septembra blizu benetk odprli enega - Mcarthurglen outlet village veneto - sem jim poslala mejl, če imajo miss sixty in adidas in ce pravocasno dobim pozitiven odgovor, se tja odpravim jutri ali pojutrisnjem, drugace pa kar v Celovec...

Poročam!
LP
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 11. Nov. 2008 9:22

am načeloma ne hodim v outlete..sem enkrat bla v onem ogromnem v BTC-ju pa so meli sicer veliko izbiro ampak cene še vedno tak visoke, da se mi enako splača v normalni trgovini kupit :) ampak kljub temu se da kaj pametnega najt in se mi zdi ta cela ideja o outletih ful fajna.

sicer pa delam v neke vrste outletu, samo da ima še veliko kosov, ki so samo vzorci in so v bistvu edinstveni.. no tam naprimer pa se fuul splača, kr mamo konkretno znižano, tako da je pomoje kr odvisno :)
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 11. Nov. 2008 9:31

Men je ta Benettonov outlet v Domžalah čist porazen; res majo ene cunje k so predpotopne; ok sej zihr kdo kej najde; sam za moj okus pa niso.
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 11. Nov. 2008 17:24

V transportovem vedno kaj pametnega najdem, plus zdej sem na čopovi v tem novem outletu kupla ugodno sisleyev pulovrček.. obožujem brskanje po outletih.. in pol sem čist srečna ko opravim hud nakup.. sploh mi ni filing, če ne kupim znižano :D
Uporabniški avatar
gaby_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1318
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a gaby_ » 11. Nov. 2008 19:08

jaz tudi nisem vedela, da obstaja benettonov outlet! :oops: sicer pa si prav predstavljam, kakšna oblačila so (ker so že tista po razprodajah katastrofa).
sicer pa ne kupujem v outletih. enkrat sem bila edino v sportininem, pa imajo cene podobne kot v običajnih trgovinah. :?
Uporabniški avatar
a_pikica_a
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1431
Na forumu od: 28. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a a_pikica_a » 11. Nov. 2008 21:22

Da se dostikrat kej prišparat, vsekakor. In vzet si moreš malo časa da kej zbrskaš ven.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 12. Nov. 2008 2:03

baje se zdej en gromn outlet v zagrebu odpira.No, naj bi biu že odprt pa ga je inšpekcija zaprla.nekje v decembru, misl da 6ga se odpira ponovno.
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 17. Nov. 2008 20:11

Sm pa tja zavijem na Rudnik, pobrskam med Roxy cotkami, učas znam najdet kej uporabnga, kar sm prejšno sezono sfalila al pa enostauno nism kupla ...

Jezijo me nametane cunje, po večini velke cifre (sample-i so vedno M, kar mi je čist prevelko) in pa to (vela za outlet na splošno), da marsikje ni prvotne cene, ampak sam kao znižana (čeprou bi mogle bit obe).
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
lady bug
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 41
Na forumu od: 22. 10. 2006
Kraj: Bratislava

Neprebrana objavaNapisal/-a lady bug » 17. Nov. 2008 20:25

Soček kje pri Cesti dveh cesarjev - jutri bi šla pogledat, povsod iščem škornje prejšnje sezone, ki jih lani na žalost nisem kupila!
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 17. Nov. 2008 20:42

No sej ubistvu je na Cesti v gorice. Če se pelješ iz centra, na dolgem mostu zaviješ levo na Lipahovo. Se pelješ naprej, pa zaviješ spet levo na Cesto dveh cesarjev. Pol se pelješ po Cesti dveh Cesarjev do ene utice, tak paviljonček je (tm k sta ruski pa avstrijski cesar skupi popivala:) ), pa zaviješ desno na Cesto v Gorice. No tm glej na tvoji levi, tm nekje more bit.
http://zemljevid.najdi.si/search_maps.j ... e&tab=maps

Ampak to je bl mejhno, tko da ne vem, če boš škorne najdla.
luna30
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 25. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a luna30 » 16. Dec. 2008 15:10

Ojla!

A je že katera bila v tem outletu v Zagrebu?

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov