Outlet

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 01. Avg. 2008 21:54

Js in moj fant svat šla včeri v Palmanovo outlet, pa sva bla prav zadovoljna. Malo dnarja, dosti muzike :wink:
Kupla sva si kr neki stvari, pa sploh nisva porabla tolko dosti dnarja. Je pa res, da sama nisem navajena kupovat dragih znamk, zato so mi tudi artikli z znamko na znižanju še vedno predragi :D . Če so ble kšne hlače brez znižanja prej 150€ in so jih tle znižali na 90€, bojo meni še vedno drage in jih ne bom kupla... Pa čeprav so znamka... In je blo kr dosti takih primerkov oblačil...
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 03. Avg. 2008 20:29

danes sem se vračal z gardskega jezera ter se iz firbca ustavil v tem outletu...sedaj ko so še znižanja, so cene ful nizke. za nečaka (5 let) sem kupil ene kavbojke in 2 srajčki (vse gianfranco ferre), za nečakinjo (1 leto) sem kupil eno kiklco, ene kavbojke (kratke hlače) in eno majčko (vse laura biagiotti) ter en zimski kompletek ter dal za vse skupaj 100€. bilo je 70% znižanje na outlet cene, cena posameznega artikla pa je bila med 15 in 20€ - trgovina Quore.
ženi sem kupil jopico Conte of Florence za 20 € ter 3 torbice (2x mario valentino, 1x rocco barocco ter denarnico mario valentino, vse skupaj 100€). aja, pa za kuhinjo sva kupovala ter pustila 200€ tam (ter še prej 200€ v padovi v Ikei! :D )

mislim, da se splačati pogledati, še posebej ob razprodajah...
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 03. Avg. 2008 20:43

^^Nekatere stvari so res poceni, ampak je tudi veliko takih artiklov, ki so tudi po nižanju še vedno dragi. Naprimer kšne kavbojke (vidla sm, kot primer, tiste znane kavbojke, kjer zadaj piše Angel&Devil, so znižane iz 160€ na 90€, pa meni to - navadni smrtnici s preprostimi kavbojkami - ne pomaga kaj preveč, ker iščem še cenejše kavbojke :wink: ). Majčke so ful poceni, pa še ful izbire je...

Torbic pa nisem gledla, tako kot ne patik in sandalčku, ker ni blo tolko časa (žal se mi je malo mudilo, ker sm šla takoj po šihtu...in 3 ure nakupovanja zame ni dovolj :wink: ).
Takoj ko bom spet fraj, bom šla spet pogledat, kaj je novega...
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 04. Avg. 2008 10:26

uf to moram pa takoj ko bo čas (in denar) iti pogledat..
Uporabniški avatar
oleander
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 107
Na forumu od: 10. 9. 2006
Kraj: In My World

Neprebrana objavaNapisal/-a oleander » 10. Avg. 2008 15:17

jst grem v četrtk pogledt...a mi lhko kera pove ki točno je to?..je v bližini emmezeta?
Uporabniški avatar
lolitaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1622
Na forumu od: 5. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolitaa » 10. Avg. 2008 19:41

Ko prideš z avtoceste greš na križišču naravnost (mimo Emmezzete) in potem skos samo naravnost in potem je en krožni in na levi strani boš itak vidla ta Outlet.
I wanna wake up in a city, that doesn't sleep.
Uporabniški avatar
Lejla86
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 988
Na forumu od: 23. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lejla86 » 11. Avg. 2008 13:57

Spela_ napisal/-a:čaw..mene zanima če je šla kera šla u trgovino Fornarina, ampk u to k je v Lj? K me zanimajo kakšne so kej cene:)..tnx za odg.


Jst sm bla včeri v Fornarini v Lj. Kupila sem ene kavbojke, k so ble 103,00 € pa gledala sem en bel pulover na zadrgo pa s kapuco pa je bil tud okrog 100,00 €. Tko da cene niso lih nizke...
Uporabniški avatar
oleander
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 107
Na forumu od: 10. 9. 2006
Kraj: In My World

Neprebrana objavaNapisal/-a oleander » 12. Avg. 2008 21:24

lolitaa napisal/-a:Ko prideš z avtoceste greš na križišču naravnost (mimo Emmezzete) in potem skos samo naravnost in potem je en krožni in na levi strani boš itak vidla ta Outlet.


ful hvala :wink:
Luna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 17. 11. 2006
Kraj: overtherainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a Luna » 15. Avg. 2008 19:48

js bi bila pa hvaležna, če bi mi ena na grobo opisala pot z lj do palmanove. Hvala!!!
Uporabniški avatar
lolitaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1622
Na forumu od: 5. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolitaa » 16. Avg. 2008 14:18

Najboljš, da greš do Nove Gorice in potem čez mejo v Staro Gorico.

Če greš na mejni prehod Rožna dolina greš na prvem križišču levo in potem naprej do naslednjega križišča, tam greš naravnost, mimo Pittarela in na bližnjem križišču zaviješ levo.Potem greš samo naravnost in boš na krožnem zavila na avtocesto Villesse.Ko prideš do cestinske zaviješ za Udine, na avtocesti pa izbereš izhod Palmanova.
Ko prideš na cestinsko greš na križišču naravnost in potem je hmal ta Outlet, sej ga boš itak vidla s ceste, je na levi strani.
I wanna wake up in a city, that doesn't sleep.
Razlagalka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 254
Na forumu od: 1. 6. 2008
Kraj: Štajerski konec

Neprebrana objavaNapisal/-a Razlagalka » 20. Sep. 2008 18:50

Ker je outlet, ne bom odpirala nove teme. A kupujete kaj v outletu? JAz sem bila na Rudniku in imajo kr nekaj, splh čevlje, pa kavboje.
Uporabniški avatar
a_pikica_a
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1431
Na forumu od: 28. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a a_pikica_a » 20. Sep. 2008 19:03

Načeloma ne, odvisno kaka je ponudba in če mi je kaj všeč. Če pa grem slučajno mimo, itak da zavijem not ;)
I can resist anything but temptation. Oscar Wilde
Uporabniški avatar
L|~A|n
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 11. 7. 2005
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a L|~A|n » 08. Okt. 2008 18:10

V bistvu je 90% vseh trgovin bedarija, ampak ker je Guess Outlet se seveda vsekakor splača hodit (vsaj meni :D )
PikKaPoOka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 3. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a PikKaPoOka » 13. Okt. 2008 9:42

kolko so pa cene znizane v guessu, oz. za kolko se da dobit npr. torbico ??
lady bug
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 41
Na forumu od: 22. 10. 2006
Kraj: Bratislava

Neprebrana objavaNapisal/-a lady bug » 13. Okt. 2008 13:06

Živjo,
v petek se predvidoma odpravljam v Palmanovo outlet village in me zanima, če katera ve, ali je tam miss sixty/energie, adidas in D&G (vsaj za čevlje) outlet?

Na spletni strani niso našteti, ampak se mi zdi, da bi miss60 skoraj morali imeti, za adidas pa sem ze bolj v dvomih...

Hvala za pomoč, lp

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov