Outlet

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 07. Jan. 2010 22:12

greš na fernetičih preko meje, greš na avtocesto smer venezia, greš dol na odcepu palmanova, cestnina 1,50€ v eno smer, ko plačaš cestnino, prideš do križišča, greš naravnost, se voziš par km in prideš do outleta...ne moreš zgrešiti...
Uporabniški avatar
kiana
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 101
Na forumu od: 9. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kiana » 07. Jan. 2010 22:14

ok, hvala... kaj pa če greš čez novo gorico? :D
have I told you how good it feels to be me...
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 07. Jan. 2010 22:26

kiana napisal/-a:ok, hvala... kaj pa če greš čez novo gorico? :D


Greš čez Vrtojbo v smeri proti Villiese. Pol na avtocesto za Udine. Na izvozu Palmanova greš vn. Plačaš cestnino 0,60€. Na prvem križišču greš naravnost. Voziš naravnost 5km in si tam. Ne moreš zgrešit.
Uporabniški avatar
kiana
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 101
Na forumu od: 9. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kiana » 07. Jan. 2010 23:32

super, hvala.. jutri greva s sestro dol, pa se še odločava po ktiri strani greva.. :D hvala za odgovore...
have I told you how good it feels to be me...
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 08. Jan. 2010 0:21

fernetiči... :)
BabyG
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 22. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a BabyG » 08. Jan. 2010 20:14

densy pa si šla v nedeljo 3. ? Ker jaz sem prišla tja ob 10.15 in je bla taka guzva =)))) sem pa mislna it ta vikend, ma mi ocitno ne bo ratalo zaradi vremena, niti ni lepo se močit po dežju :)
Poslikava nohtov - Vse o poslikavi nohtov in nohtih nasploh!
Uporabniški avatar
kiana
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 101
Na forumu od: 9. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kiana » 09. Jan. 2010 14:12

@Jochie: nama je blo itak vseeno s ktire strani greve, k greve iz PO, pa še zdej je avtocesta pod Nanosom, tk da sva izbrale kr Vrtojbo... :D
mi je biu pa ceu koncept "vasice" všeč, sam mal me je motlo, k je biu dž, oziroma sm ugotovla, da nism več navajena, da je treba po trgovskih centrih hodit z marelo.. :D
sicer so cene res ful znižane, sam tko kt je ena že pred mano rekla: še vedno mi je preveč dat 90 eur za kavbojke (čeprou so znižane iz 150 eur)...
mal sm razočarana nad addidasom, kr ni meu kej dost stvari... :(
sm pa vseeno našla eno majčko in pleten "rokavnik" v Zuikiju in še v Mötiviju eno oblekco.. :D
bom pa seveda še šla, kr mi je blo nasplošno všeč.. :D
have I told you how good it feels to be me...
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 09. Jan. 2010 14:45

kiana napisal/-a:@Jochie: nama je blo itak vseeno s ktire strani greve, k greve iz PO, pa še zdej je avtocesta pod Nanosom, tk da sva izbrale kr Vrtojbo... :D
mi je biu pa ceu koncept "vasice" všeč, sam mal me je motlo, k je biu dž, oziroma sm ugotovla, da nism več navajena, da je treba po trgovskih centrih hodit z marelo.. :D
sicer so cene res ful znižane, sam tko kt je ena že pred mano rekla: še vedno mi je preveč dat 90 eur za kavbojke (čeprou so znižane iz 150 eur)...
mal sm razočarana nad addidasom, kr ni meu kej dost stvari... :(
sm pa vseeno našla eno majčko in pleten "rokavnik" v Zuikiju in še v Mötiviju eno oblekco.. :D
bom pa seveda še šla, kr mi je blo nasplošno všeč.. :D


Meni je Adidas v outletu nasploh ful bogi. Dosti boljši mi je Nike, ki ima po mojem mnenju ful več izbire.
Kar se pa koncepta vasice tiče, je dosti hujše poleti. Zunaj 30stopinj, pol pa skačeš iz klimatiziranega prostora vn na sonce... Te kmalu izmuči... :D
Uporabniški avatar
a_pikica_a
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1431
Na forumu od: 28. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a a_pikica_a » 09. Jan. 2010 16:46

Meni je od športnih trgovin najbolj všeč Puma.

Drugače pa sem bila v torek, in sem kar razočarana ostala, saj sm domov privlekla le eno jopco od Pume. Večino trgovin je bilo ali izropanih, ali pa tako razmetanih da se mi ni dalo brskat :tot:

Moj fant pa si je nakupil ful stvari.
I can resist anything but temptation. Oscar Wilde
Uporabniški avatar
kiana
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 101
Na forumu od: 9. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kiana » 10. Jan. 2010 11:35

spice girl napisal/-a:
Kar se pa koncepta vasice tiče, je dosti hujše poleti. Zunaj 30stopinj, pol pa skačeš iz klimatiziranega prostora vn na sonce... Te kmalu izmuči... :D

vidš, na to pa nism pomisnla.. :D jah, bo treba it tudi poleti sprobat, kako to zgleda... :D no, ja, pa tudi še kaj prej.. :D

ja, te športne trgovine so ble res bolj boge.. :?
have I told you how good it feels to be me...
shimmer
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 11. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a shimmer » 11. Jan. 2010 19:32

Jaz sm šla lani poleti prvič tja čisto zadnji dan njihovih razprodaj, pa sm ene par ful luštnih stvari dobila. Sem bila prijetno presenečena. Mogoče se bom tudi letos odpravila.
mamica_V
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a mamica_V » 15. Jan. 2010 10:13

Jaz grem jutri, me prav zanima... kako pa so trgovke kaj vešče v slovenščini? Slabo najbrž, kakor je pač navada pri italijanih :roll:
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 15. Jan. 2010 10:15

V slovenščini? :lol:
Optimistka, ni kej :wink:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 15. Jan. 2010 10:52

mamica_V napisal/-a:Jaz grem jutri, me prav zanima... kako pa so trgovke kaj vešče v slovenščini? Slabo najbrž, kakor je pač navada pri italijanih :roll:


To vprašanje je pa tako, kot da bi vprašala kako je kaj z italijanščino v Ljubljani.
Uporabniški avatar
Peterca18
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 432
Na forumu od: 1. 1. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Peterca18 » 15. Jan. 2010 16:05

spice girl napisal/-a:
mamica_V napisal/-a:Jaz grem jutri, me prav zanima... kako pa so trgovke kaj vešče v slovenščini? Slabo najbrž, kakor je pač navada pri italijanih :roll:


To vprašanje je pa tako, kot da bi vprašala kako je kaj z italijanščino v Ljubljani.


vsekakor boljše kot s slovenščino (in drugimi tujimi jeziki) v Italiji.
Ko bom velika, bom Lara Croft.

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov